App Store ve iTunes

App Store ve iTunes

iTunes Gift Card, diğer adıyla iTunes Hediye Kartları ios işletim sistemi mağaza alanında alışveriş yapmak için gerekli bakiyeyi yüklemenizi sağlar. iTunes Hediye Kartlar ile mağazadan beğendiğiniz ürünü bakiye miktarınız kadar alabilirsiniz. Apple Store itunes Hediye Kartı 25 TL ve Apple Store itunes Hediye Kartı 50 TL olarak satışa sunulmuştur.

Nasıl Yüklenir?

iTunes uygulamasını indirin ve üye girişi yapın.

Üst bölümden Hesap ve Kodu Kullan butonlarına basın.

Satın aldığınız kodu yazın ve Kodu Kullan butonuna basın.

Kategori Açıklaması

Apple kullanıcıların sık sık kullandığı, ve diğer Apple kullanıcılara verebilecek en güzel hediyelerden biri olan iTunes Hediye Kartları, PlaySultan üzerinden satın alınabilir. iTunes Hediye Kartları sayesinde App Store’daki uygulamaları satın alabilirsiniz. Böylece birçok uygulamaya anında sahip olabilirsiniz. App Store’daki birçok uygulama ücretli olabilir. Bu uygulamaları da satın almak gereklidir. PlaySultan üzerinden satın alacağınız iTunes Hediye Kartları sayesinde kolaylıkla hesabınıza bakiye yükleyebilirsiniz ve uygulamaları satın almaya başlayabilirsiniz.

Eğer çevrenizde iOS işletim sistemine sahip bir cihaz kullanan varsa ve ona hediye almayı düşünüyorsanız, ona hediye olarak iTunes Hediye Kartı satın almak isteyebilirsiniz. Hem farklı hem de işe yarar bir hediye satın almak isterseniz, iTunes Hediye Kartları iyi bir seçim olabilir. 


PlaySultan’da hem Amerikan Doları hem de Türk Lirası cinsinden iTunes Hediye Kartları satın alabilirsiniz.

Hızlı ve güvenli alışverişin adresi PlaySultan, sizlere sorunsuz ve anında hizmet sunar. Canlı destek ekibimiz ile birlikte güvenliğinizi de sağlarız. Hem satın alımınız öncesinde hem de satın alımınız sonrasında canlı destek ekibimiz, sizden gelecek soruları cevaplamak için hizmete hazır bir şekilde bekliyor olacaklar. Siz de oyun, oyun içi para ve iTunes Hediye Kartları gibi dijital bakiyeler satın alırken PlaySultan’ı tercih edin, hızlı ve güvenli alışverişin keyfine varın. 
 

S.S.S

iTunes Hediye Kartı Nereden Alınır?

iTunes Hediye Kartı satın almak için bir çok web sitesi ve mağaza bulunmaktadır ancak iTunes için hediye kartı satın almak istiyorsanız PlaySultan’ı tercih edebilirsiniz. PlaySultan’dan alacağınız hediye kartları tarafınıza en hızlı şekilde ulaştırılır. Hızlı ve güvenli alışverişin adresi PlaySultan’dır.

iTunes Hediye Kartı Nedir?

iTunes Hediye Kartı, iTunes’da kullanılmak için tasarlanmış bir bakiyedir. Bu bakiyeyi kullanarak iOS işletim sistemine sahip herhangi bir cihaza uygulama satın alabilirsiniz. Bu bakiyeyi sevdiklerinize, arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Böylece sevdikleriniz ve arkadaşlarınız iOS cihazlarında kullanabilecekleri bakiyeye sahip olurlar. 

iTunes Kartı Kaç TL?

PlaySultan’da iTunes kartlarının fiyatı değişiklik göstermektedir. Bütçenize göre olan iTunes kartını PlaySultan üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz. Hem Amerikan Doları cinsinden hem de Türk Lirası cinsinden iTunes Hediye Kartı satın alabilirsiniz.

App Store Nasıl İndirilir?

iOS cihazlarınız için App Store indirmenize gerek yoktur. iOS sahibi kullanıcılar, cihazlarının içerisinde halihazırda App Store uygulaması ile karşılacaklar. App Store’u indirmenize gerek yoktur. 

App Store'a Uygulama Yüklemek Ücretli mi?

Evet. App Store’a uygulama yükleyebilmek için Apple Developer’a sahip olmak gerekir. Apple Developer’a sahip olmak için yıllık 100 Dolar ödeme yapmanız gerekmektedir. Bu ödeme tek seferlik değil, yıllıktır. Uygulama yüklemeye devam etmek için 100 Dolar ödemeye devam etmelisiniz.

Apple Kimliği ve iCloud Şifresi Aynı mı?

Hayır, ikisi farklı şeylerdir. Eğer aynı e-posta adresiyle Apple hesabınızı ve iCloud hesabınızı oluşturursanız, Apple Kimliği, i Cloud’a giriş yapmak için kullanılır.

App Store Güvenli mi?

iPhone, iOS ve App Store; hatta tüm Apple ürünleri üst düzey güvenlik sağlamasıyla ünlenmiştir diyebiliriz. Pek çok kullanıcı Apple ekosisteminden bu yüzden pek çıkmak istemiyor. Apple tüm ürünlerinde maksimum güvenlik için çok fazla uğraşıyor. Diğer tüm ürünler içerisinde en güvenli olan yazılım şüphesiz ki App Store’dur. Bir uygulamanın App Store’da da var olması, o uygulamanın saygınlığını ve güvenilirliğini artırır. App Store’daki her uygulama yayınlanmadan önce çok uzun bir süre inceleme altına alınır ve herhangi bir sıkıntısı olup olmadığı detaylı bir şekilde araştırılır. Tüm bu aşamalardan sonra onay alırsa öyle App Store’a eklenir. Yani App Store ve genel olarak tüm Apple ürünleri fazlasıyla güvenlidir.

App Store de Ne Kadar Uygulama var?

İnternetteki veriler ışında, App Store’un 2021’in ilk çeyreğinde 2.2 milyon uygulamaya sahip olduğu belirtilmiş. günümüzde ise bu sayının 2.5 milyona yaklaştığı, hatta geçtiği öngörülüyor. Oldukça fazla sayıda uygulama barındıran App Store, 2.2 milyon ile en büyük 2. uygulama marketi olarak yerini alıyor. Birinci sırayı ise şüphesiz Google Play alıyor. Bunun en önemli sebebi ise App Store, bünyesine yeni uygulama eklerken çok seçici ve titiz davranıyor. Hal böyle olduğundan gereksiz uygulamaları ve zararlı olabilecek uygulamaları bünyesinde barındırmıyor. Böylece App Store, Google Play’e göre daha az sayıda uygulama barındırmış oluyor.

App Store Nedir Ne İşe Yarar?

App Store, iOS cihazınıza uygulama yüklediğiniz, uygulama satın aldığınız bir platformdur. Uygulama marketi olarak düşünebilirsiniz. iOS cihazınıza yüklemek istediğiniz her türlü uygulamayı App Store vesilesiyle indirirsiniz.

iTunes Ne anlama Gelir?

iTunes, iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir eğlence aracıdır. Film, video ve müzik oynatıcı olarak da tanımlanabilir. iOS cihazınızdaki en temel bazı fonksiyonları yerine getirmek için kullandığınız bir uygulamadır. 

iTunes Kaç TL?

iTunes aylık kaç TL diye merak ediyorsanız sizin için bu soruyu kısaca cevaplayalım. iTunes aylık 13,99 TL karşılığında size hizmet verir. iTunes’a aylık olarak ücret vermeniz gerekir. Eğer ücretini ödemezseniz hizmet vermeyi durduracaktır.

iTunes Ne İçin Kullanılır?

iTunes; müzik dinlemek için, video izlemek için ya da film izlemek için kullanılır. iOS cihaz sahiplerinin sık sık kullanabileceği iTunes, iOS sahibi olan herkesin çok iyi bildiği bir uygulamadır.

iTunes Nasıl Telaffuz Edilir?

iTunes, “aytuğn(sz)” şeklinde telaffuz edilebilir. sondaki “S” harfini hafif peltek gibi okumak ve S-Z arası bir ses çıkarmak en doğru telaffuz olacaktır. “Tune” kelimesini de biraz uzatmak için araya “Ğ” benzeri bir ses ekleyerek telaffuz etmek en doğru telaffuz olacaktır. Genelde “aytuns” diye de telaffuz edenleri duyabiliriz. O şekilde de telaffuz etmek mümkündür. 

iOS Nasıl Telaffuz Edilir?

Tüm Apple ürünlerinde görmeye alışkın olduğumuz “I” ve tüm işletim sistemlerinde gördüğümüz “OS”un birleşmesi ile oluşmuş bir kelimedir. “Ayos” şeklinde okunur.

iPhone SE Açılımı Nedir?

iPhone Special Edition’ın açılımıdır. Apple tarafından geliştirilen ve tasarlanan, iOS kullanan bir cihazdır.

Yorumlar

D***** A*****
15.05.2022

Teşekkür Ederim

Ç***** M*****
14.03.2022

arkadaşıma alıyom o iphone kullanıyo baya beğendi tavsiye ederim ama ben bunu almam başka şeyler alırım deseniz bile alın hiç soru kalmasın aklınızda

S***** C*****
16.12.2021

Kodumu hemen verdiler herkese tavsiye ederim

A***** B*****
15.12.2021

Thanks sir

A***** B*****
01.12.2021

Satın aldım hemen geldi süper.

e***** a*****
28.06.2021

Harika ve güvenilir bi site gercekden verdiğim tüm paraları helal ediyorum . Tskküler

F***** K*****
20.05.2021

Teşekkürler

F***** K*****
20.05.2021

Teşekkür ederim

F***** K*****
20.05.2021

Stok sorunu vb. de yok anında teslim ediliyor

M***** K*****
25.03.2021

Harika

M***** K*****
25.03.2021

Güzel

S***** M*****
11.03.2021

Çok güzwl Beklemek Yok.

H***** Y*****
29.01.2021

güvenli site herkese tavsiye ediyorum

H***** Y*****
29.01.2021

Çok iyiydi direk aldım epini

F***** Ş*****
16.01.2021

İlginiz için teşekkürler

T***** 1*****
31.12.2020

Teşekkürler

h***** h*****
30.11.2020

I get itunes money here, they always give it to you, very fast congratulations

A***** H*****
17.02.2020

Guzel

M***** K*****
01.07.2019

süper teslimat hızlı güvenli

B***** E*****
02.05.2019

çok iyi hemen verdiler otomatik

Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfadasınız