Kategori Açıklaması

Gold’u oyunlar ve oyun içi satın alınabilir ögeler satın almak için kullanabilir ve daha avantajlı satın alımlar yapabilirsiniz. Razer Gold ile yapacağınız alışverişlerinizde Razer Silver ve özel oyun indirimi ödülleri de kazanabilirsiniz.  

Razer Gold ile +42,000’den fazla oyun ve oyun içi eğlence içeriği arasından dilediğinizde alışveriş yapabilirsiniz. Razer Gold hesabınızı oluşturduktan sonra çevrimiçi olarak ya da tüm dünya genelindeki 5,6 milyon perakende satış noktalarından birinde yükleme yaparak hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Razer Gold’da ki her harcama sonucunda oyuncular için büyük önem teşkil eden dünyadaki en özel sadakat ödül programı olan Razer Silver kazanabilirsiniz.  

Milyonlarca Oyuncunun Arasına Katıl  

Razer Gold dünya genelinde en büyük bağımsız sanal kredi platformudur. Razer Gold’a katılarak oyunlara ve oyun içi eğlence ürünlerine avantajlı fiyatlar ve kampanyalarla sahip olabilirsiniz. 

Binlerce Oyun ve Eğlence Uygulamasında Yükleme Yap  

Razer Gold ile dünya genelinde +42.000’den fazla oyun ve oyun içi eğlence ürününe tek tıkla kolayca Razer Gold ile ulaşabilir ve dilerseniz satın alabilirsiniz. 

Özel Kampanya ve Fiyatlardan Faydalan  

En uygun oyun fiyatlarını ve oyun içi özel eşyalara Razer Gold ve Razer Silver sayesinde ayrıcalıklı avantajlar ile sahip olabileceksiniz.  

Nerede Olursan Ol Kolayca Öde  

Razer Gold’u çevrimiçi ve çevrimdışı 5.6 milyon noktada, 20 yerel para birimi ile kolayca yükleme yaparak platform içinde kolayca ödeme yaparak kullanabilirsiniz.  

Razer Gold ile Daha Fazla Kazan  

Razer Gold ile ödemeyi seçin, her harcama için Razer Silver kazanarak özel avantajlı hediyelerin sahibi olun ve oyun dünyasındaki ayrıcalığınızı hissedin. 

Oyunculara Özel Ödülleri Hemen Kazanın  

Heyecan verici oyun ve oyun içi öğe ödüllerini Razer Gold ile ödeme yaptıktan sonra kazanacağınız Razer Silver ile hemen kazanın. Razer Silver,oyuncular için en iyi tasarlanmış özel sadakat sistemidir. 

Razer Silver 

Razer Silver, resmi olarak Razer tarafından desteklenen, oyuncular için şu an dünyanın en büyük ve en özel tasarlanmış sadakat ödül programıdır. Oyun oynadığınızda, oyun ve oyun içi öğe satın alımlarınızda Razer Gold’u kullanıp harcama yaptığınızda ve çok daha fazla işlemde Razer Silver kazanabilirsiniz.  

S.S.S

Razer Gold Nedir? 

Razer Gold, Razer tarafından özellikle oyuncular için sunulmuş bir sanal kredidir.. Razer Gold, tüm dünyadaki oyuncular için çok avantajlı bir birleşik sanal kredidir. Razer Gold ile oyunlar ve oyun içi satın alınabilir ögeler satın alarak daha avantajlı satın alımlar yapabilirsiniz. Alışverişlerinizde Razer Silver ve özel oyun indirimi ödülleri de kazanabilirsiniz.  

Razer Gold Nasıl Kullanılır? 

Razer Gold’u kullanmak çok basittir. Razer Gold satın aldıktan sonra Razer Gold ile desteklenen tüm oyun ve oyun içi satın alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Razer Gold satın almak isterseniz en güvenilir ve en uygun fiyatlı şekilde PlaySultan üzerinden satın alabilirsiniz. 

Razer Gold Hangi Oyunlarda Kullanılır? 

Razer Gold düny çapında binlerce oyun satın alımında ve oyun içi içerik satın alımında kullanılabilir. League of Legends, PUBG Mobile, Mobile Legends gibi birçok popüler oyunun yanı sıra binlerce oyunda kullanılabilir. Eğer Razer Gold satın almak isterseniz en güvenilir ve en uygun fiyatlı şekilde PlaySultan üzerinden satın alabilirsiniz. 

Razer Gold Nasıl Alınır? 

Razer Gold satın almak için resmi Razer web sitesini ziyaret edebilir ve çeşitli ödeme yöntemlerini kullanarak yükleme yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Razer Gold satın almak isterseniz eğer en uygun fiyatlı ve en güvenilir şekilde Türkiye’nin en çok tercih edilen dijital pin platformu PlaySultan üzerinden de Razer Gold satın alabilirsiniz. 

Razer Gold ile Satın Almak Güvenli mi? 

Evet, Razer Gold ile çeşitli oyunları satın almak ya da oyun içi öğeleri satın almak güvenlidir. Razer Gold ile satın alım yaparken doğrudan Razer resmi web sitesi üzerinden satın alırsınız ve herhangi bir güvenlik problemi yaşamazsınız. Eğer Razer Gold satın almak isterseniz eğer en uygun fiyatlı ve en güvenilir şekilde Türkiye’nin en çok tercih edilen dijital pin platformu PlaySultan üzerinden de Razer Gold satın alabilirsiniz.  

Razer Gold Satılabilir mi? 

Evet, cüzdanınızda bulunan Razer Gold’larınızı nakite dönüştürebilirsiniz. Eğer Razer Gold satmak istiyorsanız en güvenilir şekilde PlaySultan üzerinden satabilirsiniz. PlaySultan’a giderek doğrudan siteye Razer Gold’larınızı satabilir ve nakite dönüştürüp paranızı çekebilirsiniz. Ayrıca eğer Razer Gold satın almak isterseniz eğer en uygun fiyatlı ve en güvenilir şekilde Türkiye’nin en çok tercih edilen dijital pin platformu PlaySultan üzerinden de Razer Gold satın alabilirsiniz.