Kategori Açıklaması

Rise Online, 15 Nisan 2022 tarihinde çıkış yapmış Türk yapımı bir oyundur. MMORPG türündeki bu oyunumuz Türk oyun endüstrimiz için oldukça önemli olabilecek bir potansiyele sahip. Unreal Engine 4 ile geliştirilmiş olan Rise Online, oyuncular tarafından çok uzun bir süredir bekleniyordu. Nihayet çıkış yapan Rise Online, başarılı bir şekilde alfa ve beta testlerini bitirdi ve artık tam sürüm olarak çıkış yaptı.

Rise Online, ilk bakışta fazlaca Knight Online’a benzeyen bir oyun. Rise Online için Knight Online’ın ruhani devamı diyebiliriz. Türkiye’de Knight Online hala oyuncular için çok özel bir yere sahip. Geliştirici ekip de bunu biliyor olacak ki oyunun temelleri Knight Online’a dayanmış durumda. Görsel ve mekaniksel olarak Knight Online’a çok benzeyen Rise Online, eski Knight sevdalılarını kendi oyununa çekmeye çalışıyor. Eğer siz de eskiden Knight Online oynadıysanız ve artık Knight Online size eskimiş geliyorsa Rise Online’a bir şans verip ferah bir başlangıç yapabilirsiniz.

Rise Online’ın en önemli özelliklerinden birisi de bünyesinde NFT ve kripto para entegrasyonu bulundurmasıdır. Bu sayede oyuncular oyun oynarken para kazanabilecekler ya da NFT satın alıp yatırım yapabilecekler. Oyunculara uçsuz bucaksız bir pazar alanı sunan Rise Online, bu özelliği ile bile birçok oyuncunun ilgisini çekecektir. Eğer siz de oyunlara, kripto paralara ve NTF’ye ilgi duyuyorsanız, özellikle de Knight Online seviyorsanız mutlaka Rise Online’a bir şans vermelisiniz.

Rise Online Cash

Eğer siz de Rise Online’a erkenden dalış yapıp herkesin önüne geçmek istiyorsanız Rise Online Cash satın alabilirsiniz. Rise Online Cash sayesinde oyunun mağazasında bulunan birbirinden kıymetli eşyaları satın alabilirsiniz. Böylece hızlıca güçlenip herkesin  önüne geçebilirsiniz. Rise Online’da hızlıca level kasmak ve item dizmek için gerekli olan Rise Online Cash’i PlaySultan’dan satın alabilirsiniz. PlaySultan, Rise Online’ın yetkili satıcısı olduğu için sizlere her zaman en uygun fiyatı ve en hızlı teslimatı sunar. Canlı destek ekibimiz ile birlikte güvenliğinizi de sağlarız. Hem satın alımınız öncesinde hem de satın alımınız sonrasında canlı destek ekibimiz, sizden gelecek soruları cevaplamak için hizmete hazır bir şekilde bekliyor olacaklar. 

S.S.S

Rise Online Ne Zaman Çıkacak?

15 Nisan 2022 tarihinde Rise Online çıkışını yapmıştır. Oyuncuları uzun bir zamandır bekleten Rise Online, nihayet çıkışını yaptı. Özellikle biz Türk oyuncuları için ekstra öneme sahip olan Rise Online, çıkışının ardından oyunculara kapılarını açtı. Ücretsiz bir şekilde girip oynayabileceğiniz Rise Online başarılı bir alfa ve beta testinden sonra cilalanmış bir şekilde piyasaya sürüldü.

Rise Online Türk Yapımı mı?

Evet. Unreal Engine 4 ile Türkiye’de geliştirilen Rise Online, tamamen Türk yapımı bir oyundur. Rise Online gibi Türk yapımı oyunlarının sayısının artmasını diliyoruz. Rise Online’ın ileride sağlayacağı bir başarı, Türk oyun endüstrisine olumlu katkı sağlayabileceği için tüm desteğimiz Rise Online ile…

Rise Online Kaç GB İndirme?

Rise Online’ı bilgisayarınıza kurmak için 20 GB boyutunda bir dosyayı indirmeniz gerekmektedir. Günümüz oyunlarını baz aldığımız zaman 20 GB’lık bir indirme oldukça makul ve kabul edilebilir gibi geliyor. Ortalama bir internete sahipseniz çok beklemenize gerek kalmadan Rise Online’ı oynayabilirsiniz.

Rise Online Kimin?

Rise Online, Rokosoft tarafından geliştirilmiş bir oyundur. Rokosoft’un kurucusu Mehmet Kurtoğlu’dur. Rise Online Türk yapımı bir oyundur. Oyun Türkiye’de geliştirilmiştir ve Türk bir şirket tarafından yapılıp yayınlanmıştır. Dolayısıyla Rise Online kimin sorusuna bu şekilde bir cevap verilebilir.

Rise Online Kac GB?

Rise Online’ın boyutu 20 GB’dır. Oyunu bilgisayara kurduğunuz zaman depolama cihazınızda 20 GB yer kaplar. 

Rise Online Beta Ne Zaman Bitecek?

Rise Online’ın Betası 14 Şubat 2022 saat 21:00’de bitmiştir. Eğer Rise Online’ın Betasını kaçırdıysanız üzülmenize gerek yok. Çünkü Rise Online 15 Nisan 2022 tarihinde açılışını yapmıştır. Beta dönemini bitiren Rise Online artık herkes tarafından oynanabilen bir oyun. Hemen Rise Online’ın internet sitesine giderek oyunu bilgisayarınıza indirebilir ve oyuna başlayabilirsiniz.

Rise Online Açıldı mı?

Evet. Rise Online 15 Nisan 2022 tarihinde açılışını yapmıştır. Pek çok oyuncunun merakla beklediği Rise Online, artık herkes tarafından oynanabilir durumda.

Rise Online Token Ne İşe Yarar?

Rise Online’ı diğer birçok MMORPG’den ayıran en önemli özellik, oyunun içerisinde NFT entegrasyonu bulundurmasıdır. Oyunda düşürdüğünüz eşyaları NFT olarak satabiliyor, NFT satın alarak karakterinizi güçlendirebiliyorsunuz. Hal böyle olduğu için Rise Online Token kullanarak bu alışveriş işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Rise Online bu yönüyle para kazanmak ya da yatırım yapmak isteyen oyuncular için eşsiz bir oyun diyebiliriz.

Rise Online Bedava mı?

Evet. Rise Online’ı oynaması tamamen ücretsizdir. Hiçbir ücret ödemeden oyuna kayıt olup, bilgisayarınıza indirip oynayabilirsiniz.

Roco Nereden Alinir?

CoinMarketCap sitesine giderek Roco satın alabilirsiniz. CoinMarketCap  sitesine girdiğiniz zaman arama çubuğuna “Roco” yazarak ROCO Finance satın alabileceğiniz yerleri görebilirsiniz. CoinMarketCap pek çok kripto paranın hangi borsada satıldığını öğrenmek için iyi bir site.

Roco Hangi Borsalarda Var?

Roco pek çok borsada yerini almıştır. Bunlardan başlıcaları Gate.io, Huobi Global, Pangolin, TraderJoe gibi borsalarda listelenmiştir. CoinMarketCap sitesine giderek Roco Finance’ın hangi borsalarda satıldığını görebilirsiniz.

Roco Kaç TL?

Roco bir kripto para olduğu için ve fiyatı günden güne saatten saate değişebildiği için tam bir sayı vermek imkansıza yakındır ancak oyunun açıldığı tarih olan 15 Nisan 2022 tarihinde 7-6 TL aralığında fiyatlandırılmıştır. İleride bufiyat oldukça yükselebilir ya da düşebilir. Roco’nun tam olarak kaç TL değerinde olduğunu öğrenmek istiyorsanız Roco’nun listelendiği borsalara bir göz atmanız çok daha mantıklı olacaktır.

Roco Coin Kaç Dolar?

Roco bir kripto para olduğu için ve fiyatı günden güne saatten saate değişebildiği için tam bir sayı vermek imkansıza yakındır ancak oyunun açıldığı tarih olan 15 Nisan 2022 tarihinde 0,49 -
 0,45 dolar civarında değer görmüştür. Kripto paraların değerleri çok hızlı artıp azalabileceğinden ötürü bu sayıları ilerde çok artabilri ya da azalabilir. Kripto paraları takip etmenin en iyi yolu borsalara girip kontrol etmek olacaktır.

Roco Finance Nedir?

Sadece Rise Online için değil, Gamefi ekosistemi içerisinde yer alan oyunların kripto temelini oluşturan bir sistemdir. Roco finans sistemi önce kendi oyunlarına sonra da başka oyunlara blockchain teknolojisi altyapısı sağlayan destekleyici bir şirkettir.