Valorant Random Özel Skinli Hesap

Valorant Random Özel Skinli Hesap

Valorant, Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games'in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019'da Project A kod adıyla duyuruldu.
 

Kategori Açıklaması

Valorant, dünyanın en önde gelen oyun geliştirici ve yayıncı şirketlerinden bir tanesi olan Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan sevilen bir birincil şahıs çok oyunculu nişancı oyunudur. Valorant, 2020 tarihinde resmi olarak çıkış yapmış ve dünyanın her yerinde oynanan popüler bir oyundur. Valorant, oynaması ve indirmesi tamamen ücretsiz birçok oyunculu oyun olurken dünyanın her yerinde yerel sunucularıyla oyuncularına keyifli bir deneyim sunmaktadır. 

Valorant, dünyanın her yerinde popüler bir şekilde oynanan birincil şahıs nişancı oyunudur. Oyun içerisinde bulunan birçok oyun modu, eşsiz haritalar ve özel ajanlar ile birlikte klasik birincil şahıs taktiksel nişancı oyun deneyimini farklı bir seviyeye taşıyarak oyuncuların sevgisini kazanmayı başarmıştır.  

Valorant, her ne kadar tamamen oynaması ve indirmesi ücretsiz bir oyun olsa da Riot Games, Valorant severlere oyun içerisinde herhangi bir ekstra özellik sağlamayacak fakat silah kaplamalarının görünümlerini özelleştirebilecek mini satın alım imkanlarını isteğe bağlı şekilde oyuncularına sunmaktadır. Valorant VP adı verilen bu oyun içi sanal para birimi ile oyun içerisinde çeşitli silah kaplamaları ve benzer ürünler satın alarak sadece görünümünüzü özelleştirebiliyorsunuz. 

Valorant oyuncularının bunun yanı sıra sıkça kullandığı başka bir şey daha var, bunların adı ise Valorant Random Hesaplar. Valorant Random Hesaplar ile Valorant’ta çeşitli skinlere sahip olan hesapları uygun fiyatlı ve rastgele çıkacak şekilde satın alabiliyor ve farklı silah kaplamlarıyla oyun oynayabiliyorsunuz. Bu hesaplar internet üzerinde farklı adreslerde satın alınabiliyor. Fakat sizler için en güvenilir Valorant Random Hesaplar satın alma adresi PlaySultan’dır. Valorant Random Hesaplar ile birlikte şansınıza bağlı olarak belirtilmiş hesap özelliklerinden şansınıza göre bir hesap satın alabilir ve o hesaplarla oyun oynayabilirsiniz. 

Ajanlar 

Valorant’ta birçok ajan ve bunların her birinin ajan sınıfları bulunmaktadır. Valorant’ta ki her ajanın kendine özel bir ülkesi ve hikayesi vardır. Valorant’taki ajanlar, düellocu, gözcü, öncü ve kontrol uzmanı olarak sınıflandırılır ve maç öncesi seçimlerde özel taktiksel bir sınıfa dayalı seçim süreci olunur. Düellocu ajanlar daha önde savaşıp hızlı ajanlar olurken, gözcüler daha tuzak kuran taretleri bulunan ajanlardır. 

S.S.S

Valorant Random Hesap Nedir? 

Valorant Random Hesap, Valorant oyununda çeşitli kategorilerde oyuncuların veya web sitelerinin sattığı Valorant hesaplarıdır. Valorant oyununda belirli şeylere sahip olan bir hesap satın almak istiyorsanız eğer Valorant Random Hesap satın almayı tercih edebilirsiniz. Ayrıca en kaliteli ve en uygun fiyatlı Valorant Random Hesap ürünlerini PlaySultan üzerinden satın alabilirsiniz. 

Valorant Random Hesap Kaç Skin Çıkar? 

Valorant Random Hesap ürünleri çeşitli kategorilere ayrılmıştır. Satın aldığınız yere göre çeşitli skin sayı aralıkları ürünlerin açıklamalarında belirtilir. O skin aralığında satın aldığınız Valorant Random Hesap içerisinde kozmetik ürün çıkar. Ayrıca en kaliteli ve en uygun fiyatlı Valorant Random Hesap ürünlerini PlaySultan üzerinden satın alabilirsiniz. 

Valorant Random Hesap Nereden Alınır? 

Valorant Random Hesap satın almak istiyorsanız eğer sizler için en doğru adres PlaySultan’dır. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Valorant Random Hesap ürünlerini PlaySultan üzerinden satın alabilirsiniz. 

Valorant Random Hesap Bıçak Garantili Nedir? 

Valorant Random Hesap ürünlerinin bazılarında özellikle yazan “Bıçak Garantili” yazısı satın alacağınız o Valorant Random Hesap ürününde en az bir tane bıçak kaplamasının bulunduğunu garanti eden bir yazıdır. Eğer satın alacağınız Valorant Random Hesap ürününde “Bıçak Garantisi” yazıyorsa ve bıçak çıkmazsa satın aldığınız yer ile iletişime geçmeyi unutmayın. Ayrıca en kaliteli ve en uygun fiyatlı Valorant Random Hesap ürünlerini PlaySultan üzerinden satın alabilirsiniz. 

Valorant Random Hesap Nereden Alınır? 

Valorant Random Hesap satın almak istiyorsanız internet üzerinde yüzlerce adres ve yüzlerce satıcı bulunmaktadır. Fakat Valorant Random Hesap satın alırken sahte adreslerden kaçmalısınız. Eğer Valorant Random Hesap satın almak istiyorsanız en kaliteli ve en uygun fiyatlı Valorant Random Hesap ürünlerini PlaySultan üzerinden satın alabilirsiniz. 

Valorant Random Hesap İade Edilebilir mi? 

Valorant Random Hesap iadesi satın aldığınız yere göre değişmektedir. Eğer üründe belirtilen ve garanti edilen bazı özellikler hesapta çıkmadıysa satın aldığınız yerden iade veya değişim talep edebilirsiniz. Eğer Valorant Random Hesap satın almak istiyorsanız en kaliteli ve en uygun fiyatlı Valorant Random Hesap ürünlerini PlaySultan üzerinden satın alabilirsiniz. 

Yorumlar

M***** T*****
29.04.2023

Hızlıydı

M***** T*****
29.04.2023

Güzel geldi teşekkürler denildiği gibi

A***** E*****
29.04.2023

Güzel ürün anında geldi

İ***** E*****
29.04.2023

baya iyi

Y***** K*****
22.04.2023

Çok iyi

A***** S*****
22.04.2023

Çok iyi

Y***** E*****
19.04.2023

Mük hesap

A***** P*****
12.04.2023

Sağlıklı alışveriş

B***** D*****
10.04.2023

Çok iyi

E***** K*****
10.04.2023

Çok iyi

E***** K*****
10.04.2023

Çok iyi

E***** E*****
10.04.2023

10 numara hizmet

M***** T*****
10.04.2023

Çok iyı

M***** T*****
10.04.2023

Çok iyı hoş

M***** E*****
10.04.2023

Güzel

Ö***** S*****
09.04.2023

Çok iyi teşekkürler

S***** A*****
09.04.2023

Cok hizli

Ş***** E*****
08.04.2023

Çok iyi

S***** G*****
06.04.2023

Çok sevdfim

Ö***** Ö*****
06.04.2023

Çok iyi

Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfadasınız