Apex Legends - Paketler

Apex Legends - Paketler

Geliştirici firma olan Respawn Entertainment tarafından yayınlanan Apex Legends ücretsiz bir Battle Royale oyunudur. Apex Legends, kahraman nişancı konseptini alan bir Battle Royale oyunudur. Apex, Efsaneler'i bir araya getirmesinden dolayı çoğu battle royale oyunundan farklıdır. Bu Efsaneler; Ofans, Savunma, Destek ve Rekon gibi rollere giren benzersiz yeteneklere sahip kahramanlardır. Oyuncular iki veya üç kişilik takımlara ayrılırlar, Her oyuncu sırayla diğerlerinden farklı bir efsane seçer, ve her maçta 20 takım birbirleriyle yarışır. 
 

Nasıl Yüklenir?

1. Adım Origins hesabınıza giriş yapın.
2. Adım Sağ yukarda bulunan Add Game kısmına tıklayınız 

3. Adım Satın aldığınız bu kodu ''product code'' bölümüne yapıştırıp ''next'' butonuna tıklayın.

Kategori Açıklaması

Apex Legends, Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan oynaması ve indirmesi ücretsiz bir battle royale oyunudur. Apex Legends, Titanfall ile aynı evrende geçmektedir ve çeşitli aynı unsurları içinde barındırmaktadır. 

Apex Legends, Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için 4 Şubat 2019’da piyasaya sürüldü. Oyun çıkış yaptığı tüm platformlarda ücretsiz bir şekilde oynanabilmektedir. Piyasaya sürüldükten sonra oyun severlerin büyük ilgisin çeken Apex Legends, 10 milyondan fzla indirme ve 1milyon eş zamanlı oyuncuya ulaşarak rekor kırdı. 

Apex Legends, kahraman nişancı tarzında bir Battle Royale oyunudur. Titanfall 2 oyununda geçen olaylardan 30 yıl sonrasını konu alarak gerçekleşmektedir. Apex Legends, efsaneleri bir araya getirmesinden dolayı çoğu battle royale oyunundan farklıdır. Bu efsaneler, saldırı, savunma, destek ve recon gibi rollere giren benzersiz yeteneklere sahip kahramanlardan oluşmaktadır. Oyuncular iki veya üç kişilik takımlara ya da tek kişilik olarak ayrılır. Her oyuncu sırayla diğerlerinden farklı bir efsane seçer ve her maçta 20 takım birbirleriyle mücadele eder. Tüm takımlar ekipmansız başlar ve oyunun haritasının üzerinden uçar. Buradan haritada ulaşabilecekleri herhangi bir noktaya düşerler. Takımlar oyun haritasını silahlar, cephane ve diğer ekipmanlar için loot yaparlar aynı zamanda son takım olarak ayakta olmaya çalışmalı, haritada sürekli daralan güvenli bölgenin içinde kalmalıdırlar. Takımdaki bir oyuncu savunmasız kalıp düşman saldırısına uğradıktan sonra düşebilir, takım arkadaşlarından birisi bu durumda o oyuncuyu kurtarmalıdır. Eğer oyuncunun yaralanmadan sonra sağlık durumu biterse, oyundan elenmiş olur, bu da oyuncunun ekipmanlarını ve bir pankartını ortada bırakır ve diğer oyuncular bu ekipmanlara erişebilir. Takım arkadaşları pankartı ele geçirip Spawn Beacon'a götürürse, oyuncu yeniden limitli bir zaman içerisinde canlandırılabilir. Apex Legends, hem takım arkadaşları ile sesli sohbet iletişimine sahiptir hem de oyuncunun silahlar, rakipler veya özel noktalar gibi harita özelliklerini diğer takım arkadaşlarına pinglemesine izin veren bağlamsal tek tuşlu iletişime sahiptir. 

Apex Legends ücretsiz olarak oynanabilir ve indirilebilir. Oyun içerisinde kozmetikler için mini ödemeler mevcuttur. Bu oyuncuya seçtikleri karakteri kişiselleştirme fırsatı verir. Apex Paketleri açılarak yeni kozmetik ürünler kazanılabilir. Apex Paketleri, deneyim seviyesi kazandıkça elde edilir. 

S.S.S

Apex Legends PC’de Ücretsiz mi? 

Evet, Apex Legends, EA Uygulaması ve Steam aracılığıyla PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch ve PC'de ücretsiz olarak indirilip oynanabilirdir. 

Apex Legends PC İndirme Boyutu Kaç GB? 

Apex Legends iyi bir depolama alanı gerektirir. Geliştiricilere göre oyunu PC'nize veya dizüstü bilgisayarınıza kurabilmeniz için minimum 68,55 GB uygun depolama alanınız olması gerekiyor. 

Apex Legends Coins Nedir? 

Apex Legends Coins, oyun içi gerçek para ile satın alınan bir para birimidir. Apex Coins ile birlikte çeşitli kozmetikler elde edebileceğiniz kozmetik sandıkları açabilir, kozmetikler satın alabilir ya da savaş biletlerini aktifleştirebilirsiniz. Eğer Apex Coins satın almak isterseniz PlaySultan üzerinden kolayca satın alabilirsiniz. 

Apex Legends Çapraz Platform Desteği Var mı? 

Evet, Apex Legends Playstation, Xbox, Switch ve PC'de çapraz oynamayı desteklemektedir. Böylelikle farklı platformlardaki arkadaşlarınızla aynı anda oyuna girebilirsiniz. 

Apex Legends’i Steam’den Nasıl İndirebilirim? 

Steam istemcisini açın.Apex Legends'ı arayın.Oyun Oyna'yı tıklayın.Yükle'ye tıklayın. 

Apex Legends PC’de mi Yoksa Konsolda mı Daha İyi? 

Bu sorunun cevabı her oyuncuya göre değişmektedir. PC'nin çok daha fazla avantajı var. Konsolda ortalama olarak daha fazla eğlendiğimi itiraf etmeliyim çünkü düşmanlar daha kolay görünüyor, takım arkadaşları daha tutarlı, düşman hareketleri çılgınca değil ve galibiyetler oldukça sık geliyor ve kalçadan ateş etmek çok avantajlı. Bu durumda hangisinde rahat ediyorsanız onda oynamanız daha doğru bir karar olacaktır. 

Apex Legends Hızlı Bir Oyun mu? 

Evet, Apex Legends hızlı ilerleyen bir oyundur ve haritada mümkün olduğunca çabuk dolaşabilmek istersiniz. Her zaman yeterli derece hızlı hareket ettiğinizden ve düşmanlarınızın dikkatini çekmediğinizden emin olun. 

Apex Legends Bir Dereceli Rekabetçi Oyunu mudur? 

Evet, Apex Legends içerisinde beceriye dayalı eşleştirme özelliğine sahiptir ve bunun ile birlikte derece sınıfları vardır. Derecenize göre eşleşerek adil bir şekilde oyunu oynarsınız. 

Apex Legends Hangi Tarz Oyundur? 

Apex Legends, birincil şahıs battle royale tarzı bir oyundur. Hayatta kalma ve ayakta kalan son kişi veya takımın galibiyeti aldığı bir oyun deneyimini sunmaktadır.  

İnsanlar Neden Hala Apex Legends Oynuyor? 

Apex Legends, tutarlı sezon güncellemeleri ve benzersiz Efsaneleri sayesinde piyasaya sürülmesinden bu yana en iyi battle royale oyunu olmayı sürdürmektedir.