Popüler Orta Çağ Oyunu Steam’de Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Popüler Orta Çağ Oyunu Steam’de Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu! | PlaySultan

Popüler Orta Çağ Oyunu Steam’de Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu! 

Dünyanın en büyük dijital oyun mağazası Steam’den oyuncuları sevindirecek bir haber geldi. Steam’in hafta sonlarına özel olarak bazı dönemlerde yaptığı kampanyalar ile birlikte bu hafta ücretsiz erişime açılan oyun, oyuncular tarafından çok sevilen popüler orta çağ oyunu Chivalry 2 oldu.  

Steam’in geçtiğimiz haftalarda platform üzerinden TL desteğini kaldırıp ülkemizde dolar olarak fiyatlandırma geçtiğinden beri Steam üzerinden oyun almak oldukça cep yakar bir duruma geldi. Steam üzerinden oyun almanın çok pahalı olduğu bu dönemlerde Steam’in oyuncular için yapmış olduğu bu tarz ücretsiz erişim kampanyalarını kaçırmamamız gerekiyor. Geçtiğimiz hafta da çok güzel bir oyunu ücretsiz erişime açılması ile övgüleri toplayan Steam’in bu hafta ücretsiz erişime açtığı oyun Chivalry 2 oldu. 

Chivalry 2 Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu! 

Dijital oyun satış platformları arasında şüphesiz dünya genelinde en büyük platformlardan bir tanesi olan Steam, hem oyunular hem de geliştiriciler için çok önemli bir platform görevi görüyor. Oyuncuların neredeyse tüm oyunları satın alabildiği, özel topluluk sistemi ve pazar sistemi ile bilgisayar oyuncuları için vazgeçilmez bir adres konumunda. 

Bunun yanı sıra oyun geliştiricileri ve yayıncıları için de Steam, oldukça önemli bir konumda. Yüksek kullanıcı sayısıyla büyük kitlerere oyunlarını duyurmak için en önemli platform şüphesiz Steam oluyor. 

Oyun geliştiricileri ve yayıncıları bazı dönemlerde oyunlarını ücretsiz erişime açabiliyor. Böylelikle oyun olduğundanda daha çok oyuncunun oynanmasını sağlıyor ve çok daha büyük kitlelere erişebiliyor. Kısıtlı süreli erişim sonrası oyunu deneyip beğenenler de böylelikle oyunu satın alıp oynamaya devam ediyor. Hem oyuncular hem de oyunu yayınlayanlar için iyi olan bu kampanya da bu hafta karşımıza popüler orta çağ oyunu Chivalry 2 çıkıyor. 

Orta Çağ oyunları arasında en popüler olanlarından bir tanesi olan Chivalry 2, Steam’de kısa süreliğine ücretsiz oldu. 

Chivalry 2’yi 11 Aralık 18.00’e kadar ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz. Fakat süre dolduktan sonra oyunu oynamak isterseniz satın almanız gerekecek. 

Ayrıca sizde Steam üzerinden Chivalry 2’yi satın almak için Steam Cüzdan Kodu USD arıyorsanız güvenilir ve anında teslim edilecek şekilde https://www.playsultan.com/oyun/517-steam-cuzdan-kodu-usd.html adresinden satın alabilirsiniz. Bu ve bunun gibi güncel oyun haberleri ve oyun rehberleri için PlaySultan’ı takip etmeyi unutmayın.          

  • E. Tarihi : 08.12.2023 23:58
  • Okunma : 124