PlaySultan İlan Kuralları ve Bilinmesi Gerekenler

PlaySultan İlan Kuralları ve Bilinmesi Gerekenler | PlaySultan

Genel 


- Sitemizde satılan random hesaplar satıcıları ile arasında değişim sağlanabilir bunun için sitedeki mesajlar kısmından random hesap satıcılarına ulaşabilirsiniz random hesabınızla ilgili bir durum olursa mesajlar kısmından kendilerine ulaşınız.

-Satıcılar ve Alıcılar cep telefonu onaylı üye olmak zorundadır. Aksi takdirde ilanda yapılan işlemler (alıcı iptali ya da İlan onayı vb) İşlemlerde sitemiz müdahale edebilir ve sitemiz sorumluluk kabul etmemektedir. Bunu bütün alıcılar ve satıcılar kabul ederek alış yada satış yapar.

- İlan ticareti Kesinlikle sitemiz üzerinde bulununa mesajlar kısmından işlem yapılmalıdır. Aksi taktirde ilan durumunda yapılan değişliklerde sitemiz sorumluluk kabul etmemektedir.

-Sitemizin alıcı ve satıcı arasında numara bilgisi paylaşma hakkına sahiptir.

Alıcı 

-Alıcının Teslim edildi olarak işaretlediği ilanlar, alıcının ''BU İLANDA BİR SORUN YOKTUR. TESLİM ALDIM''anlamına geldiğini gösterir ve buradan bir geri dönüş işlemi sağlanamaz.

-İlanınızı satın aldıktan sonra satın alındı bilgisi SMS olarak satıcıya gider. İlan sahibi belirttiği teslimat süresi içinde ürünü teslim etmekle yükümlüdür. İlan sayfasında bulunan " Mesaj Gönder " kısmından satıcıyla iletişime geçebilir, ürün açıklaması kısmından ilanın özelliklerine bakabilrsiniz. Satıcı size ilanı mesajlar kısmından teslim edecektir. Ürününüz size teslim edilmeden hesaptan tam emin olmadan hiç bir ilanı "kesinlikle" onaylamayınız.

- Alıcılar satın aldığı hesapları kontrolünü (hesaba girip inceledikten sonra) yaptıktan sonra mail devri almalıdırlar.

-Teslimat süresi geçmiş ilanlar alıcılar tarafından iptal edilebilir.

-Alıcılar Teslim süresi dolmadan ilandan cayamaz ve iptal edemez.

-Alıcılar ilan teslim edildikten sonra eğer teslim almadı ise bu durum 6 saat içinde canlı desteğe bildirmeli aksi taktirde otomatik onaylanıp para aktarımı gerçekleşecektir.

Satıcı 

-İlanınız yayına girdikten ve ilanınız satın alındıktan sonra hesap bilgilerinizi sorunsuz bir şekilde alıcıya aktarmanız gerekmekte. Alıcı teslim aldıktan mesajlar kısmından size ulaşabilir. Hesap sorunsuz bir şekilde teslim edildikten sonra alıcı onayının ardından bakiyeniz hesabınıza geçecektir. Bilgileri eksiksiz bir şekilde teslim ettikten sonra eğer alıcı onay vermez ise telaş etmeyiniz bu durumda para ne alıcıya ne satıcıya aktarılır, bize durumu ilettiğiniz takdirde alıcıya ulaşıp gerekli kontrolleri yaptıktan sonra işlemi sonuçlandırabiliriz.

-Eğer ilanınızı teslim ettiyseniz sitemiz üzerinde olan ilanlarım sekmesine tıklayıp teslim edildi demelisiniz. Aksi takdirde alıcılar iptal etmek isterse iptal edilebilir ve siz teslim ettiyseniz bu konu hakkında sitemziden bir hak talep edemezsiniz.

-Satıcılar alıcıya teslim etmeden satıcağı hesabın kullanıcı adı ve şifresini deneyip video çekmelidirler ve ilanı teslim ettikten sonra (eğer mail devir işlemlerinde sorun yoksa) ilanı canlı destekten onaylatabilirler.

- Random hesap satan satıcılar hesapların İD ve Şifresini sitemiz üzerinden vermek zorundadırlar aksi takdirde alıcının iptal etme hakkı bulunmaktadır.

- Eğer satıcı hesabı devir etmiş olmasına rağmen alıcı onaylamıyorsa satıcının elinde kanıt olursa devir işlemi onaylanır.

  • E. Tarihi : 28.02.2021 16:20
  • Okunma : 5.192