Call of Duty Modern Warfare 3 Kısa Süreliğine Oynaması Ücretsiz Oldu

Call of Duty Modern Warfare 3 Kısa Süreliğine Oynaması Ücretsiz Oldu | PlaySultan

Call of Duty Modern Warfare 3, Kısa Süreliğine Oynaması Ücretsiz Oldu 

Dünya genelinde en popüler oyun serilerinden bir tanesi olan Call of Duty’nin en yeni oyunu Call of Duty: Modern Warfare 3, oyuncuları sevindirecek önemli bir haber verdi. Call of Duty: Modern Warfare 3, kısa bir süreliğine oynaması ücretsiz oldu. 

Geçtiğimiz günlerde oyuna yeni sezon gelen Call of Duty: Modern Warfare 3’ü oynayıp deneyimlemek istiyorsanız şu an tam sırası olduğunu söyleyelim. Oyunu satın almanıza gerek kalmadan hafta sonu boyunca dilediğiniz gibi deneyebilir ve Call of Duty: Modern Warfare 3’ün keyfini çıkarabilirsiniz. 

Call of Duty: Modern Warfare 3, 8 Nisan’a kadar ücretsiz şekilde oynanabilir. Ayrıca Call of Duty: Modern Warfare 3, PC, Xbox ve Playstation için bu hafta sonu ücretsiz erişime açıldı. Böylelikle hangi platform oyuncusu olursanız olun Call of Duty: Modern Warfare 3’ü deneyimlemek istiyorsanız bu hafta sonu Call of Duty: Modern Warfare 3’ün tadını çıkarabilirsiniz. 

Call of Duty: Modern Warfare 3, Bu Hafta Sonu Oynaması Ücretsiz 

Call of Duty: Modern Warfare 3’e geçtiğimiz günlerde yeni sezon geldi. Oyuna gelen yeni sezon ile birlikte birçok yenilik oyunculara sunuldu. Oyuna böylesine büyük güncelleme ve yeniliklerin geldiği şu sıralarda Call of Duty: Modern Warfare 3’ü oyuncular için hafta sonu özel kısa süreliğine oynaması ücretsiz yapılması Call of Duty: Modern Warfare 3’ü denemek isteyen oyuncuları oldukça sevindirdi. 

Call of Duty: Modern Warfare 3’ü Ücretsiz Erişimde Oynayabileceğiniz Modlar 

Bu hafta sonunda Call of Duty: Modern Warfare 3’ü dilediğiniz platformdan ücretsiz şekilde oynayabilirsiniz. Fakat erişebileceğiniz içerikler biraz sınırlandırılmış. Call of Duty: Modern Warfare 3’ü denemek isterseniz 5 oyun modu (Hardpoint, Kill Confirmed, Capture the Flag, Domination ve Team Deathmatch), 9 çok oyunculu harita ve MW Zombies içeriklerini deneyebiliyorsunuz. 

Call of Duty: Modern Warfare 3’ü PC (Steam, Battlenet), Xbox ve PlayStation platformunda bu hafta sonu deneyebilirsiniz. 

Ayrıca sizde Steam üzerinden Call of Duty: Modern Warfare 3 satın almak için Steam Cüzdan Kodu USD arıyorsanız güvenilir ve anında teslim edilecek şekilde https://www.playsultan.com/oyun/517-steam-cuzdan-kodu-usd.html adresinden satın alabilirsiniz. Bu ve bunun gibi güncel oyun haberleri ve oyun rehberleri için PlaySultan’ı takip etmeyi unutmayın. 

  • E. Tarihi : 06.04.2024 07:53
  • Okunma : 104