Steam’de İki Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oynanabilir Oldu

Steam’de İki Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oynanabilir Oldu | PlaySultan

Steam’de İki Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oynanabilir Oldu 

Dünyanın en popüler dijital oyun satış platformlarından bir tanesi olan Steam, ücretsiz oyun kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda da çok özel oyunları hafta sonuna özel ücretsiz oynanabilir olarak görmüştük. Bu hafta ise çok sevilen ve indirimsiz fiyatı TL’ye çevirdiğimizde 2700 TL’yi aşan iki oyun kısa süreliğine ücretsiz oynanabilir oldu. 

PC oyuncularının vazgeçilmez adreslerinden olan Steam, oyuncu dostu kampanyaları ile hizmet vermeye devam ediyor. Bu hafta sonuna özel sevilen oyunlar kısa süreliğine ücretsiz oynanabilir oldu. İndirimsiz fiyatı 2700 TL’yi aşan fiyatı ile iki oyunu bu hafta sonu ücretsiz şekilde deneyimleyebilirsiniz. 

Fallout 76 

Bu hafta sonu oyun dünyasının en ikonik yapımlarından olan Fallout 76’yı Steam üzerinde ücretsiz şekilde oynayıp deneyimleyebilirsiniz. Bethesda’nın sevilen oyunu oyun dünyası tarafından en bilinen yapımlardan bir tanesidir. Ayrıca Steam’de bu hafta sonu ücretsiz olarak deneyimleyebileceğiniz Fallout 76 kısa bir süreliğine büyük bir indirime girdi. Kampanya kapsamında %80 indirim ile satın alabilir ve kütüphanenize ekleyebilirsiniz. 

PGA TOUR 2K23 

Bu hafta sonu Steam’de ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir diğer oyun ise PGA TOUR 2K23. Golf severlerin tercih ettiği oyunlardan bir tanesi olan oyunu bu hafta sonu ücretsiz şekilde oynayabilir ve deneyebilirsiniz. Ayrıca eğer PGA TOUR 2K23’ü bu hafta sonu deneyimledikten sonra beğenip satın almak isterseniz büyük bir indirime girmiş durumda. PGA TOUR 2K23’ü kampanya süresince %75 indirim ile satın alabilir ve kütüphanenize ekleyebilirsiniz. 

Kampayaya Nasıl Katılabilirim? 

Steam’in hafta sonuna özel olarak ücretsiz oynanabilir yaptığı Fallout 76 ve PGA TOUR 2K23 oyunlarını nasıl ücretsiz şekilde deneyimleyebileceğiniz merak ediyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz: 

İlk olarak Steam’e giriş yapın. 

Sonrasında dilediğiniz oyunun (Fallout 76 ve PGA TOUR 2K23) mağaza sayfasına gidin. Bu işlemi Steam’in arama kutusuna oyunun adını yazarak yapabilirsiniz. 

Oyunun mağaza sayfası açıldıktan sonra aşağıda bulunan “Oyunu Oyna” butonuna basın ve indirme işlemini başlatın. Oyun bilgisayarınıza indikten sonra oynamaya başlayabilirsiniz. 

Ayrıca sizde Steam üzerinden oyun satın almak için Steam Cüzdan Kodu USD arıyorsanız güvenilir ve anında teslim edilecek şekilde https://www.playsultan.com/oyun/517-steam-cuzdan-kodu-usd.html adresinden satın alabilirsiniz. Bu ve bunun gibi güncel oyun haberleri ve oyun rehberleri için PlaySultan’ı takip etmeyi unutmayın. 

  • E. Tarihi : 13.04.2024 00:00
  • Okunma : 66