EA Play Aboneliklerine Zam Geldi

EA Play Aboneliklerine Zam Geldi | PlaySultan

EA Play Aboneliklerine Zam Geldi 

Electronic Arts, ücretli abonelik sistemi ile hizmet veren EA Play fiyatlarına zam yaptı. Yeni fiyatlar geçerli olurken, yeni fiyatlar ile ilgili tüm detayları sizlere bu haberimizde aktaracağız. 

Dünyanın en büyük oyun geliştiricisi ve yayıncı şirketlerinden bir tanesi olan Electronic Arts, ücretli abonelik sistemi ile hizmet veren dijital oyun kütüphanesi hizmeti EA Play’i oyunculara sunmuştu. Electronic Arts yapımlarının içerisinde bulunduğu EA Play kütüphanesi ve hizmeti oyuncular tarafından çok tercih ediliyor. Fakat şirket tarafından yapılan duyuru ile fiyatlara zam geldiği haberi geldi. 

EA oyunlarının birçoğuna aylık ücret ile erişim sağlayan abonelik sistemi EA Play, özellikle ülkemizdeki oyun fiyatlarının büyük oranda artışı ile oyuncuların tercih ettiği ücretli abonelik ile hizmet veren oyun kütüphaneleri arasında popüler olanlarından bir tanesi konumunda. 

Yeni EA Play Abonelik Fiyatları 

Electronic Arts oyunlarının birçoğuna erişim imkânı veren EA Play aboneliklerine zam geldi. EA Play güncel abonelik fiyatları ise şu şekilde: 

Steam Aylık 5,99 dolar
Steam Yıllık 39,99 dolar
Xbox Aylık 219,99 TL
Xbox Yıllık 1.499,99 TL
PlayStation Aylık 219,99 TL
PlayStation Yıllık 1.499,99 TL
EA Play Pro (PC) Aylık 16,99 dolar
EA Play Pro (PC) Yıllık 119,99 dolar

Yukarıdaki yeni abonelik fiyatları eğer mevcut bir EA Play abonesiyseniz aboneliğinizi yenileyeceğiniz zaman geçerli olacak. Yeni aboneler ise EA Play’e abone olmak istediklerinde güncel fiyat ile EA Play’e katılabilecekler. 

EA oyunlarını oynayan ve seven bir oyuncuysanız oyunları tekil şekilde satın almak yerine EA Play’e abone olmak çok daha uygun fiyata geliyor. Fiyatlarına zam gelmiş olsa da EA Play aboneliği bizce halen çok mantıklı bir üyelik konumunda. Bir oyun almak yerine birkaç ay EA Play’e abone olarak birbirinden özel oyunların hepsine erişim imkanı elde edebilir ve farklı oyunları oynayabilirsiniz. 

Ayrıca siz de uygun fiyatlı şekilde EA Play aboneliği ve EA üzerinden oyun satın almak için EA Hediye Kartı satın almak isterseniz https://www.playsultan.com/ea-games adresinden satın alabilirsiniz. Bu ve bunun gibi güncel oyun haberleri ve rehberleri için PlaySultan’ı takip etmeyi unutmayın. 

  • E. Tarihi : 13.04.2024 00:03
  • Okunma : 74