LoL Arena’da Oynanacak En İyi İkili Şampiyonlar

LoL Arena’da Oynanacak En İyi İkili Şampiyonlar | PlaySultan

LoL Arena’da Oynanacak En İyi İkili Şampiyonlar 

League of Legends’in yeni gelen 2v2 oyun modu olan LoL Arena’nın çıkışından henüz birkaç gün olmasına rağmen oyuncular bu modda en güçlü şampiyon kombinasyonlarını bulmuş durumda. Sizler için LoL Arena’da takım arkadaşınız beraber seçim yapabileceğiniz en güçlü ikili şampiyon kombinasyonlarını sizleri için hazırladık. Bu kombinasyonları oyun içerisinde kullanarak oyunda hızlıca derece atlayarak rakiplerinizin her zaman önünde olabilirsiniz. 

En İyi LoL Arena İkilileri Hangi Şampiyonlar ? 

LoL Arena’da şampiyon seçimleri çok önemli bir rol oynamaktadır. Şuan LoL Arena’da bazı şampiyonlar çeşitli yetenekleri veya bazı sebeplerden dolayı seçilebilir durumda değil. Şüphesiz şampiyon seçimlerinizden sonra oyun başlamadan rakiplerinizin önüne geçmeniz mümkün. İşte LoL Arena’da kullanabileceğiniz en güçlü ikili şampiyon kombinasyonları: 

Taric ve Taşıyıcı Karakter Kombinasyonu 

Taric ve taşıyıcı kombinasyonunun League of Legends’in tüm oyun modlarındaki gücünü hepiniz biliyorsunuz. Şüphesiz LoL Arena’da da Taric + Taşıyıcı karakter kombosu oyunun en güçlü kombinasyonları arasında. Taric ve taşıyıcı karakter kombosu hakkında uzun bir yazı dahi yazabiliriz fakat size kısaca bu kombinasyonun özelliklerini açıklayacağız. Taric’in anlık büyük can iyileştirmeleri, yüksek değerli kalkan güçlendirmeleri ve Taric’in yüksek hasar veren düz vuruş pasifiyle beraber rakip şampiyonları Taric üstüne çekere ölümsüz bir şampiyona dönüşüyor. Bunun yanında Taric’in yanındaki Kai’Sa, Vayne veya Fiora gibi taşıyıcı karakterler rakip takıma büyük hasarlar çıkararak raundu kolay şekilde kazanılmasını sağlıyor. En zor durumlarda Taric’in hasar alınmaz özelliğini taşıyan ulti yeteneğiyle beraber raundun tüm dengesi değişiyor. Şimdiye kadar Blitz’in verilerine bakıldığında LoL Arena’nın en çok galibiyet oranına sahip ikilisi Taric + Taşıyıcı kombinasyonu. 

Warwick ve Dr. Mundo Kombinasyonu 

Warwick ve Dr. Mundo ikilisi şüphesiz LoL Arena’da rakiplerinize yaşanabilecek en sinir bozucu oyun deneyimini yaşatacaktır. İki karakterinde inanılmaz can yenileme özelliği ve tank olması rakipleri için bu şampiyonları ölümsüz kılıyor. Her ne kadar tank şampiyonlar hasar bakımından geri planda olsada bu algı Warwick ve Dr. Mundo için geçersiz. Tank olmalarının yanı sıra büyük bir gerçek hasara sahip olan bu şampiyonlar LoL Arena’nın en güçlü kombinasyonları arasında. Rakiplerinizin sinirini bozup kolayca galibiyet almak istiyorsanız bu kombinasyonu da denemeyi unutmayın. 

Ayrıca LoL Arena’da şampiyonlarınızın görünümünü özelleştirmek isterseniz ucuz ve güvenilir League of Legends RP için https://www.playsultan.com/league-of-legends adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu ve bunun gibi güncel oyun haberleri ve rehberler için PlaySultan’ı takip etmeyi unutmayın. 

  • E. Tarihi : 24.07.2023 18:25
  • Okunma : 3.583