League of Legends: Wild Rift'in 3. Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

League of Legends: Wild Rift'in 3. Sezonu Ne Zaman Başlayacak? | PlaySultan

League of Legends: Wild Rift'in 3. Sezonu Ne Zaman Başlayacak?


Dereceli maçların rekabetçi oyunlar için ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Wild Rift'in 2. Sezonu için tüm oyuncular canlarını dişlerine takıp dereceli sıralamalarını en yüksek yapmaya çalışmıştır, şüphemiz yok. 3. Sezon ile beraber tekrardan dereceli sıralamasını kasmak isteyen oyuncuların dikkat etmesi gereken bazı şeyler var. Bu yazımızda sizler için hepsini listeledik.

League of Legends Wild Rift Türkiye 5G Turnuvası Başlıyor

League of Legends: Wild Rift'in 2. Sezonu Ne Zaman Bitiyor? 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

League of Legends: Wild Rift'in 2. Sezonu 26 Temmuz 2021 saat 22.00'de bitecek. Birkaç saat sonra yani 27 Temmuz 2021 saat 01.00'de 3. Sezon başlayacak.

Fakat bir problem var, Riot Games 3. Sezon'un ilk 24 saatinde birtakım görüntü sorunları oluşacağını öngörüyor. Bunun sebebinin ise, Wild Rift’e gelecek olan büyük 2.4 güncellemesinin oyunculara sunulmadan önce arka plan sistemlerinin güncellenmesi gerektiğinden ötürü böyle bir hataya sebebiyet verebilir. 


 

Bu Sorun Ne Zaman Düzelir?


2.4 yaması çıkar çıkmaz bu sorun tamamen çözülmüş olacak. Tabi akıllardaki ilk soru 2.4 yamasının ne zaman çıkacağı olacaktır. 2.4 yaması 28 Temmuz 2021 saat 03.00'te çıkacak.

League of Legends: Wild Rift 2.3c Yama Notları Paylaşıldı

Bizim tavsiyemiz, 2.4 yaması rekabetçi oyun modunda değişiklik yapacağından ötürü rekabetçi sıralamanızda yanlışlık olmaması ve görüntü problemleri yaşamamanız için 2.4 yaması gelene kadar rekabetçi oyun modundan uzak durmanız yönünde olacaktır. Olası bir görüntü hatası ya da rekabetçi puanınızın hesabınıza yansımaması oldukça canınızı sıkacaktır. Herhangi bir problemle karşılaşmamak için 2.4 yamasını beklemekte fayda olduğunu belirtelim.

3. Sezon ile alakalı diyeceklerimiz bu kadardı. Bunun gibi haberlere anında erişebilmek için PlaySultan’ı takipte kalmayı unutmayın.

League of Legends Wild Rift için, oyun içi satın alım yapmak amacıyla Apple Store & iTunes Hediye Kartı ya da Google Play Hediye Kartı satın almak istiyorsanız buraya tıklamanız yeterlidir.

  • E. Tarihi : 22.07.2021 17:18