Valorant Hesap Satış / Hesap Alım Satım Hakkında Her Şey

Valorant Hesap Satış / Hesap Alım Satım Hakkında Her Şey | PlaySultan

Valorant Hesap Satış / Hesap Alım Satım Hakkında Her Şey

Valorant hesabınızı satıp para kazanmak istiyorsanız veya Valorant hesabı satın alıp daha iyi bir hesapta, yüksek rank’ta, birçok skin ile beraber oynamak istiyorsanız PlaySultan size bu konuda yardımcı olacak. Düşük komisyon oranlarımız ve canlı destek ekibimiz ile birlikte en güvenli, hızlı ve karlı bir şekilde alım/satım işlemlerinizi  gerçekleştirebileceksiniz.

Valorant Hesap Satış

1-) Öncelikle PlaySultan hesabınız ile giriş yapın. PlaySultan hesabınız yoksa hemen üye olun.

2-) “İLANLAR” sekmesinin üstüne gelin ve açılan pencereden “İLAN EKLE”ye tıklayın.

3-) Ürün Kategorisini “Valorant” olarak seçin. Ürün Alt Kategorisi’ni “Valorant Hesap” olarak seçin. Eğer Valorant Random Hesap” seçeneğini seçerseniz 5. maddeden devam edebilirsiniz.

4-) Satış yapmak istediğiniz hesaba ait
Valorant Mail Aktarımı
Valorant İsim Değiştirme Hakkı

Valorant Rank

Valorant Sezon Bileti

Server

bilgilerini eksiksiz olarak girin.

5-) Ürün Adı, Fiyatı, (minimum fiyata dikkat edin) İlan Bitiş Tarihi, Ürün Teslim Süresi bilgilerini eksiksiz girin.

6-) Ürün açıklaması girin. Alıcıların potansiyel sorularına cevap olacak şekilde detaylı bir açıklama girmenizi tavsiye ederiz.

7-) Resim ekleyin ya da örnek resimlerden seçin. İlanınızın dikkat çekmesi ve açıklayıcı olması için hesabınıza ait görsel kullanmanızı tavsiye ederiz.

8-) Güvenlik Kodunu doldurun.

9-) İlan Ekleme Şartlarını kabul edin ve göndere tıklayın. Satışınız oluşturulacaktır. Geriye hesabınızın satılmasını beklemek kalacaktır.

Valorant Hesap Satın Alma

Yapmanız gereken çok basit. Buraya tıklayarak PlaySultan’da satışa çıkmış hesapları inceleyebilirsiniz. Valorant hesaplarından birini satın almaya karar verdiğiniz zaman hesaba tıklayıp sipariş ver demeniz yeterlidir.

Valorant hesap satış ve Valorant hesabı satın alma hakkında rehber niteliğindeki yazımız bu kadardı. PlaySultan size en düşük komisyon ile %100 güvenilir bir alım/satım imkanı sunar. Güncel oyun haberleri, kampanyalar ve bunun gibi içerikler için takipte kalmayı unutmayın.


 

  • E. Tarihi : 13.08.2021 15:38