Steam Cadılar Bayramı İndirimi Ne Zaman Bitecek?

Steam Cadılar Bayramı İndirimi Ne Zaman Bitecek? | PlaySultan

Steam Cadılar Bayramı İndirimi Ne Zaman Bitecek? 

Dünyanın en büyük dijital oyun platformu olan Steam’de kısa bir süre önce Cadılar Bayramı İndirimi başladı. Oyuncular tarafından büyük bir heyecan ve ilgi ile beklenen indirim dönemi başlarken indirimin ne zaman biteceği oyuncular tarafından soruluyor. Sizlere Steam Cadılar Bayramı İndirimi ne zaman bitecek? Sorusunun cevabını detayları ile birlikte bu yazımızda vereceğiz. 

Steam’de kısa bir süre önce başlayan Cadılar Bayramı İndirimi’nin Türk oyuncular olarak bizler için önemi daha da büyük. Steam tarafından beklenmedik bir açıklama ile duyurulan Steam’de Türk lirası desteğinin kaldırılması haberinden sonra Türk lirası desteğinin Steam platformundan kaldırılacağı ve güncel kur üzerinden dolar olarak fiyatlandırmaya geçileceği duyuruldu. Steam’in Türk oyuncular için ucuz ve uygun fiyatlı oyun satın alma platformu olarak anılması yakında sonlanabilir diyebiliriz. Steam’de Türk lirası desteği platformdan 20 Kasım tarihi itibariyle kalkacak. 20 Kasım tarihi itibariyle Türk lirası platformdan kaldırılacak ve oyunların fiyatlandırması dolar üzerinden yapılacak. Bu nedenle Steam’de kısa bir süre önce başlamış olan Steam Cadılar Bayramı İndirimi Türk oyuncular için son fırsat olarak nitelendirilebilir. 

Steam Cadılar Bayramı İndirimi 2023 Ne Zaman Bitecek? 

Geçtiğimiz günlerde başlamış olan Steam Çığlık Festlivali (Cadılar Bayramı İndirimi), 2 Kasım 2023 tarihinde sona erecek. Bu kampanya da her ne kadar korku, gerilim, macera ve hayatta kalma temalı oyunlar ön plana çıksa da birçok oyunu indirimli şekilde bu indirim dönemi bitmeden satın alabilirsiniz. 

Steam’de 2 Kasım 2023 tarihine kadar indirim kampanyası devam ederken indirimlerden yararlanarak oyun satın almanız mümkün. Fakat bu indirim döneminin biz Türk oyuncular için ayrı bir önemi daha var. Steam’de Türk lirası desteği kalkmadan önceki son indirim dönemi olarak karşımıza çıkan Steam Cadılar Bayramı İndirimi fırsatlarını değerlendirerek Steam kütüphanenizi genişletmenizi tavsiye ederiz. 

Ayrıca sizde Steam üzerinden oyun almak için Steam Cüzdan Kodu TL arıyorsanız güvenilir şekilde https://www.playsultan.com/steam-cuzdan-kodu-tl adresinden satın alabilirsiniz. Bu ve bunun gibi güncel oyun haberleri ve oyun rehberleri için PlaySultan’ı takip etmeyi unutmayın.     

  • E. Tarihi : 31.10.2023 23:51
  • Okunma : 94