Valorant Gece Pazarı Geri Geliyor

Valorant Gece Pazarı Geri Geliyor | PlaySultan

Valorant Gece Pazarı Geri Geliyor 

Oyuncuların büyük heyecan ile beklediği Valorant Gece Pazarı için tarih netleşti. Valorant Gece Pazarı 14 Aralık itibari ile oyunda olacak. 9 Ocak'a kadar oyunda bulunacak olan gece pazarı ile ilgili detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.  

Valorant Gece Pazarı, 14 Aralık 2023 — 9 Ocak 2023 tarihleri arasında oyunda olacak. 

Oyuncuların uzun süredir Valorant Gece Pazarı Gelecek Mi? Sorusunun cevabı artık belli oldu. Şansınıza bağlı olarak birbirinden güzel silah kaplamaları ve bıçakları normal satış fiyatından daha uygun VP bedeline almanız için büyük bir fırsat olan gece pazarı kısa süreliğine tekrardan gelecek. Gece Pazarı oyuna eklendiği dönemlerde oyuncuların çok ilgisini bir hayli üstüne çekmeyi başaran önemli bir etkinlik. Şansınıza bağlı olarak çeşitli nadirlik seviyeleri ve indirim oranlarıyla silah kaplaması veya bıçak almanız mümkün olacak. 

Valorant Gece Pazarı 14 Aralık’ta Geliyor  

Valorant Gece Pazarı 14 Aralık günü oyuncularla buluşacak. Bunun yanında oyuncular tarafından Valorant Gece Pazarında Hangi Skinler Var? sorusu gündemde. Valorant Gece Pazarında Hangi Skinler Var? Sorusuna net bir cevap vermek mümkün değil çünkü şansınıza bağlı olarak her oyuncuya farklı silah kaplamaları ve farklı indirim oranları geliyor. Ancak hangi skinlerin gece pazarında karşınıza çıkamayacağının bilgisi net bir şekilde var. Champions setlerinin silah kaplamaları ve bıçakları, çeşitli turnuvalara özel gelmiş olan silah kaplamaları ve bıçaklar ve son gelen setlerden bir tanesi olan alaz setinin bıçağının Valorant Gece Pazarında çıkma ihtimalinin olmadığı biliniyor.  

Valorant Gece Pazarı Nasıl Açılır?  

Valorant Gece Pazarı oyuna eklendiğinde Riot Client üzerinden hesabınızı açıp oyuna giriş yaptıktan sonra sağ üst bölümde Valorant Gece Pazarı simgesini göreceksiniz. Simgeye bastıktan sonra önceki gece pazarlarından bildiğimiz üzere 6 adet seçenek gizli şekilde karşınızda olacak. Karşınızda bulunan gizlenmiş kaplamaları açarak şansınıza bağlı size özel silah kaplamalarının hangi indirimlerle fırsat olarak karşınıza çıktığını görebileceksiniz. Dilerseniz Valorant Gece Pazarı bitmeden indirimdeki kaplamalardan dilediğinizi yine aynı pencere üzerinden satın alabilirsiniz.  

Ayrıca sizde Valorant Gece Pazarı geldiğinde indirimli ve güvenilir Valorant Points VP almak isterseniz https://www.playsultan.com/valorant-points-vp adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu ve bunun gibi güncel haberler için PlaySultan’ı takip etmeyi unutmayın. 

  • E. Tarihi : 09.12.2023 00:03
  • Okunma : 152