Valorant Points VP

Valorant Points VP

Valorant, Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games'in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019'da Project A kod adıyla duyuruldu.

En uygun ve ucuz olarak olarak hemen Valorant (VP) satın al, hemen oynamaya başla. Valorant (VP) Fiyatları;

Nasıl Yüklenir?

VALORANT uygulamasına girip Riot Games hesabınıza giriş yapıyorsunuz.


Sağ Üst kısımda bulunan simgesine tıklıyorsunuz. 


Ödeme yöntemlerinden Riot Pin ve Kodlar seçeneğini seçiyorsunuz.


Playsultan'dan aldığınız dijital VP kodunuzu oraya yazıp 'Gönder' butonuna tıklıyorsunuz. 

Satın alma işleminiz ve VALORANT Points yükleme işleminiz başarıyla tamamlanmıştır. 

Kategori Açıklaması

Valorant, dünyanın en önde gelen oyun geliştirici ve yayıncı şirketlerinden bir tanesi olan Riot Games tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmış bir birincil şahıs çok oyunculu rekabetçi nişancı oyunudur. Valorant tarihler 2020 yılını gösterdiğinde ilk kez yayın hayatına başlamıştır. Valorant, oynaması ücretsiz olmasıyla birlikte dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncunun ilgisini çekmiştir ve dünyanın her yerinde büyük bir kitle ile oynanmaya başlanmıştır. 

Valorant, dünyanın her yerinde kendine özel sunucularıyla birlikte yerel ve dünya genelinde büyük bir başarı ile çıktığı günden bu yana oyuncularına hizmet vermeye devam etmektedir. Oyuncuların özellikle oynaması ücretsiz bir oyun olmasıyla birlikte çok sevdiği Valorant oyunu, e-spor arenasındaki başarısıyla birlikte üzerindeki ilgiyi katlayarak yayın hayatına devam etmektedir. 

Riot Games’in her zaman oluğu gibi ücretsiz bir oyunu olarak oyunculara sunulan Valorant’ı hiçbir ücret ödemeden her zaman oynayabilirsiniz. Bunun yanında şüphesiz bunu dünyada en iyi yapan şirketlerden biri olan Riot Games’in oyun içerisinde oyunculara çeşitli kozmetik ürünleri satın alma imkanı vermiş olduğu satın alımlarda Valorant’ta mevcuttur. Valorant’ta bu satın alımlar ile oyun içerisine para yatırıp çeşitli kozmetik ürünler satın alabiliyorsunuz. 

Valorant VP 

Valorant, her ne kadar tamamen indirmesi ve oynaması ücretsiz bir oyun olsa da Riot Games, oyuncularına oyun içerisinde eğer isterlerse silahlarının görünümlerini ve birkaç eklentiyi özelleştirebilmeleri için mini satın alım seçeneklerini oyuna dahil etmiş ve oyuncuların beğenisine sunmuştur. Valorant’ın oyun içerisindeki kozmetik alışverişlerini yapabileceğiniz oyun içi sanal para birimi Valorant Points yani kısaca VP’dir. Valorant VP ile oyun içerisinde savaş bileti, kozmetik ürünler gibi oyun içerisinde size bir avantaj kazandırmayacak fakat sadece görünümünüzü özelleştirecek birkaç eşyayı satın alma imkanı verir. Oyuna gelen sınırlı süreli skin paketleri ve hergün yenilenen mağazadaki birkaç seçenekteki skinleri satın almak ve silah görünümlerinizi özelleştirmek isterseniz eğer Valorant VP satın alabilir ve oyun içerisinde harcayabilirsiniz. Valorant VP ile satın aldığınız hiçbir şey size ekstra bir bonus kazandırmaz sadece görünümünüzü özelleştirir ve silah görünümleri daha hoş bir hale gelir. 

S.S.S

Valorant VP Nedir? 

Valorant VP, Valorant’ın oyun içerisinde kullanılabilen oyuniçi sanal para birimidir. Valorant VP gerçek para ile satın alınabilir ve oyun içerisinde kullanılabilir. Valorant VP kullanarak oyun içerisinde savaş bileti, kozmetik öğeler gibi çeşitli satın alımlar yapabilirsiniz. Eğer Valorant VP satın almak isterseniz en uygun fiyatlı ve en güvenilir Valorant VP ürünlerini PlaySultan üzerinden satın alabilirsiniz. 

Valorant VP Nasıl Satın Alabilirim? 

Valorant VP satın almak istiyorsanız eğer en uygun fiyatlı ve güvenilir Valorant VP ürünlerini PlaySultan üzerinden satın alabilirsiniz. 

Valorant VP Nasıl Kullanılır? 

Valorant VP satın aldıysanız eğer oyun içerisindeki mağazaya giderek zevkinize uygun olan kaplamaları satın alarak Valorant VP’lerinizi kullanabilirsiniz. Valorant VP kullanmak için savaş bileti satın almayı ya da kilitli ajanları açmayı da tercih edebilirsiniz. Ayrıca eğer Valorant VP satın almak isterseniz en uygun fiyatlı ve en güvenilir Valorant VP ürünlerini PlaySultan üzerinden satın alabilirsiniz. 

Valorant VP’yi Başka Bir Hesaba Aktarabilir miyim? 

Hayır, Valorant VP ürünlerini satın aldıktan sonra etkinleştirdiğinizde yalnızca o hesap üzerinde kullanabilirsiniz. Fakat PlaySultan üzerinden en uygun fiyatlı ve en güvenilir Valorant VP ürünlerini satın aldığınızda dilediğiniz hesabınıza kodunuzu yükleyerek kullanabilirsiniz. 

Valorant VP Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim? 

Valorant VP satın alırken Valorant VP’yi resmi oyun içerisinden ya da güvenilir bir yetkili satıcıdan satın aldığınızdan emin olmalısınız. İnternet üzerinden Valorant VP sattığını iddia eden birçok sahte site bulunmaktadır. Eğer Valorant VP satın almak isterseniz en uygun fiyatlı ve en güvenilir Valorant VP ürünlerini PlaySultan üzerinden satın alabilirsiniz. 

Valorant VP İade Edilebilir mi? 

Hayır, Valorant VP kodları ürünleri dijital bir ürün olduğu içi satın alındıktan sonra iade edilemez. Fakat satın aldıktan sonra herhangi bir hata veya sorun çıkarsa satın aldığınız yerle iletişime geçerek sorunu bildirebilirsiniz. Ayrıca Valorant VP satın almak isterseniz en uygun fiyatlı ve en güvenilir Valorant VP ürünlerini PlaySultan üzerinden satın alabilirsiniz. 

Valorant VP ile Hangi İçerikleri Satın Alabilirim? 

Valorant VP ile oyun içerisindeki mağaza üzerinden çeşitli kozmetik eşyalar satın alabilir, ajanların kilidini açabilir ya da savaş bileti satın alabilirsiniz. Ayrıca Valorant VP satın almak isterseniz en uygun fiyatlı ve en güvenilir Valorant VP ürünlerini PlaySultan üzerinden satın alabilirsiniz. 

Yorumlar

A***** Y*****
26.11.2023

güvenilir hızlı ve uygun

R***** B*****
24.11.2023

mükemmellll

F***** İ*****
20.11.2023

güvenilir

M***** K*****
18.11.2023

Aşırı hızlı işlem yaptım çok teşekkür ederim

O***** Ö*****
17.11.2023

HIZLI OLDU TEŞEKKÜRLER

E***** İ*****
14.11.2023

guzel sıteeeeee

S***** Y*****
13.11.2023

Çok hızlı geldi elinize sağlık mükemmelsiniz

S***** Y*****
12.11.2023

Mükemmel

E***** B*****
12.11.2023

Teşekkür ederim her şey için

B***** K*****
12.11.2023

Mükemmel hızlı ve ucuz

S***** Y*****
11.11.2023

Mükemmel

E***** Y*****
11.11.2023

çok iyisiniz

M***** E*****
11.11.2023

yorumsuz çok iyi

G***** K*****
10.11.2023

teşekkür ederim

E***** İ*****
10.11.2023

güzel ve kullanıslı bır sıte vp kodunuzu hemen verıyor

O***** A*****
09.11.2023

çok iyisiniz

A***** Ö*****
08.11.2023

muhteşemsiniz

Y***** E*****
08.11.2023

güzel ve güvenilir bir site

A***** C*****
08.11.2023

güvenli site

A***** D*****
08.11.2023

çok güvenli

Toplam 681 Sayfadan 1. Sayfadasınız