Valorant Gece Pazarı Geri Geldi

Valorant Gece Pazarı Geldi | PlaySultan

Valorant Gece Pazarı Geldi 

Valorant Gece Pazarı, uzun bir bekleyişin ardından kısa bir süreliğine oyuna geri döndü. 

Gece Pazarı, 11.04.2024 — 30.04.2024 tarihleri arasında oyunda bulunacak. Bu sınırlı süre içinde size özel olarak özel indirim oranıyla gelen kaplamaları oyun içinde görebilirsiniz ve şansınıza bağlı olarak özel indirim oranları ile satın alabilirsiniz. 

Valorant Gece Pazarı 

Valorant Gece Pazarı, oyuna bazı dönemlerde kısa süreliğine gelen bir oyun içi etkinliktir. Valorant Gece Pazarı’na Riot Games’in sevilen MOBA oyunu League of Legends’i oynadıysanız oradaki “Sana Özel Mağaza”yı örnek gösterebiliriz. 

Gece Pazarı oyuna gediği süre boyunca sınırlı bir süre için erişilebilir olur. Her oyuncu için özel kaplamalar, özel indirim oranı ile tamamen şansa bağlı olacak şekilde sunulur. Sınırlı bir süre aktif olacak şekilde gelen ve nadiren oyuncuların karşısına çıkan Gece Pazarı, oyuncuları çok sevindiren özel bir etkinliktir. 

Gece pazarına gelen kaplamalar tamamen sizin şansınıza bağlı olarak gelmektedir. Sizin hesabınıza özel olarak çeşitli kaplamalar, özel indirim oranları ile beğeninize sunulur, eğer Gece Pazarı’nda karşınıza çıkan seçenekleri beğenirseniz satın alabilirsiniz. 

Gece Pazarı’na gelmeyecek bazı kaplamalar da bulunmaktadır. Örnek olarak tek seferlik satışa sunulan Champions kaplamaları gibi özel kaplamaları Gece Pazarı’nda elde etme imkânınız bulunmamaktadır. 

Valorant Gece Pazarı Bölümü Her Gün Yenilenir mi? 

Hayır, Valorant Gece Pazarı normal mağazadaki günlük yenilenen ürünler gibi yenilenmez. Gece Pazarı ile karşınıza çıkan seçenekleri yenilemenin hiçbir yolu da bulunmamaktadır. 

Valorant Gece Pazarındaki Her Şeyi Alırsam Yenilenir mi? 

Hayır, Valorant gece pazarına gelen tüm teklifleri satın alsanız bile gece pazarı yenilenmez. Tüm teklifleri satın alırsanız gece pazarı sekmesi oyundan kalkana kadar gece pazarı bölümündeki seçenekler yenilenmeyecektir. 

Ancak her Gece Pazarı geldiğinde, Gece Pazarı bölümü sıfırlanır ve karşınıza şansınıza bağlı farklı kaplamalar çıkar. 

Ayrıca sizde sınırlı süre ile oyuna gelen Valorant Gece Pazarından alışveriş yapmak için Valorant Points VP arıyorsanız ucuz ve güvenilir şekilde https://www.playsultan.com/valorant-points-vp adresinden satın alabilirsiniz. Bu ve bunun gibi güncel haber ve rehberler için PlaySultan’ı takip etmeyi unutmayın. 

  • E. Tarihi : 13.04.2024 00:05
  • Okunma : 77