Valorant'ın Netflix Dizisi mi Geliyor?

Valorant'ın Netflix Dizisi mi Geliyor? | PlaySultan

Valorant'ın Netflix Dizisi mi Geliyor?

Netflix son dönemlerde yaptığı oyun içerikleri ile adından oldukça fazla söz ettiriyor. Netflix Artık Oyun Sektörüne de Girecek isimli haberimizde sizlere Netflix’in kendi platformu içerisinde oyun ekleyeceğini ve sistemin nasıl çalışacağını izah etmiştik. Aradan çok geçmeden Netflix Oyun Yayınlamaya Başladı Bile. Oyun sektörüne resmen girmeden önce de meşhur oyunların dizisini filmini yayınladığı ve büyük ölçüde olumlu geri dönüşler aldığı için oyun filmleri ve dizileri yapma fikrinin her geçen gün daha da üstüne gidiyorlar.

Valorant Hesap Satış / Hesap Alım Satım Hakkında Her Şey

En son gelişme ise eski Netflix yöneticisinin Riot Games’in eğlence bölümünü genişletmek için şirkete katılması oldu. Brian Wright, Riot Games’in baş içerik sorumlusu olarak işe alındı ve gözler hemen olası bir Valorant dizisine çevrildi. Esasında ortada Valorant dizisi ile alakalı hiçbir ipucu yok fakat halihazırda League of Legends Dizisi Arcane Netflix'e Geliyor. LoL dizisi zaten çok kısa bir süre içerisinde Netflix’te izlenebilir olarak yayınlanacak. Riot Games’in LoL evreni haricinde sadece Valorant’ı var. Dolayısı ile Brian Wright’ın Riot Games ile birlikte çalışmaya başlaması akıllara ilk olarak Valorant dizisi yada filmi çıkacak mı sorusunu getiriyor. Pek çok Valorant oyuncusunu heyecanlandıracak olan bu haber şimdilik sadece söylenti ve tahmin aşamasında. Bakalım ilerleyen süreçlerde neler göreceğiz.Valorant'ın Yeni Haritası Duyuruldu. Fracture!

Olası bir Valorant dizisi/filmi ve Riot Games’in eski Netflix yöneticisini işe alması hakkındaki paylaşacaklarımız bu kadardı. Bunun gibi haberlere erişmek için PlaySultan’ı takipte kalmayı unutmayın.

Siz Netflix üzerinden oyun oynar mısınız? Olası bir Valorant dizisi ilginizi çeker mi? Halihazırda Netflix üyesi misiniz? Eğer daha önce Netflix’i tecrübe etmediyseniz ya da üyeliğinizi yenilemek isterseniz PlaySultan güvencesi ile Netflix Hediye Kartı satın alabilirsiniz.
 

  • E. Tarihi : 05.09.2021 17:41
  • Okunma : 4.010