Valorant Gece Pazarı 2022 Başladı

Valorant Gece Pazarı 2022 Başladı | PlaySultan

Valorant Gece Pazarı 2022 Başladı

2022’nin ilk Gece Pazarı açıldı. Valorant oyuncularının iyi bileceği bu sistem, oyuncuların favori ajanlarına ait eşyaları çok daha uygun fiyata satın alabilecekleri bir sistem.

Riot Games Oyunları Zamlanıyor

Riot Games oyunlarına ait oyun içi bedellerin önümüzdeki günlerde zamlanacağını düşündüğümüz zaman, oyuncular için Gece Pazarı da çok büyük bir önem taşıyor diyebiliriz. Favori ajanlarınız için oyun içi eşya satın almanın en avantajlı olduğu şu dönemleri kaçırmamak gerekiyor diyebiliriz.

Valorant Hesap Satış / Hesap Alım Satım Hakkında Her Şey

Valorant Gece Pazarı Nasıl Çalışıyor?

Gece Pazarı, en çok oynadığınız ajanlara ait 6 adet kostümde ve ekipmanda çeşitli indirimler sağlar. 6 Adet kart görünümündeki eşyaları açarak, Ajanların eşyalarına sahip olabilir.

Valorant 4. Bölüm 1. Kısım Karmaşa Başladı

League of Legends’ın “Sana Özel Mağaza” sistemine benzeyen bu Gece Pazarı tekliflerini kaçırmayın. PlaySultan’dan uygun fiyata VP satın alarak siz de bu fırsattan faydalanabilirsiniz.


 

Valorant'ın Yeni Ajanı Neon'un Tüm Yetenekleri

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Bitecek?

21 Şubat 2022 tarihine kadar sürecek olan Gece Pazarı için elinizi çabuk tutmanızı öneririz. Sene içerisinde birkaç kez gerçekleşecek olan bu etkinlik, her zaman bulamayacağımız indirim ve fırsatları bize sunuyor.

Valorant'ın Yeni Ajanı Neon Tanıtıldı. Valorant Neon Ne Zaman Gelecek?

Valorant Gece Pazarı Şubat 2022 hakkında paylaşacaklarımız bu kadardı. Bunun gibi içeriklere ve güncel oyun haberlerine anında ulaşmak için PlaySultan’ı takipte kalmayı unutmayın.

  • E. Tarihi : 13.02.2022 18:31