Valorant'a Türk Ajan mı Geliyor?

Valorant'a Türk Ajan mı Geliyor? | PlaySultan

Valorant'a Türk Ajan mı Geliyor?

Biz Türk oyuncuları, oynadığımız oyunlarda Türkçe içerik görmeye bayılıyoruz. Türkçe altyazı ve yerelleştirmenin arttığı şu günlerde zaman zaman bazı oyunların içerisinde Türk karakterler görebiliyoruz. Türkiye’de geçen olaylar da görüyoruz. Bu tarz durumlar biz Türk oyuncuları ekstra heyecanlandırıyor ve oyunu oynama isteğini artırıyor. Valorant’ta da benzer bir durum yaşanacak gibi gözüküyor. Riot Games’in League of Legends ile birlikte Türk oyuncular için birçok yerelleştirme yaptığını ve Türk oyunculara değer verdiğini zaten biliyorduk. Valorant ile de devam eden bu destek ile birlikte Türk oyuncuları adeta mest olmuştu. Şimdi ise Valorant’a Türk ajan gelme ihtimali de var. Hem de bu ihtimal azımsanamayacak derecede fazla.

Valorant'ın Yeni Ajanı Neon'un Tüm Yetenekleri

Valorant’ın 4. Bölüm 2. Kısım akabinde gelen yamalardaki bazı detaylar biz Türk oyuncularını oldukça heyecanlandırdı. Bu detaylardan en önemlisi ise Cypher’ın Brimstone'a göndediği raporda gizli. Bu raporda Cypher sabotajcının yerini tespit ettiğini söylüyor. Tam konumunu saptayamasa da sinyallerin Türkiye'den geldiğini belirtmektedir.Bu ipuçlarından yola çıkarak yeni Valorant ajanının Türk olma ihtimali çok yüksek. Bu ipuçlarının sonucunda ajan değil de Türkiye motiflerine sahip bir Valorant haritasının gelebileceği yönünde söylentiler de bulunmakta ancak harita yerine Türk bir ajan gelme olasılığı çok daha yüksek diyebiliriz.

Valorant'ta Nasıl Daha İyi Aim Alabilirsiniz?

Şu an resmi olarak hiçbir açıklama olmasa da elimizdeki ipuçları bir sonraki ajanın Türk olabileceğini gösteriyor. İlerleyen günlerde resmi bir açıklama yapılırsa PlaySultan olarak sizleri bilgilendireceğiz.

Valorant Hesap Satış / Hesap Alım Satım Hakkında Her Şey

Yeni gelecek Valorant ajanı hakkında paylaşacaklarımız bu kadardı. Bunun gibi içeriklere ve güncel oyun haberlerine anında ulaşmak için PlaySultan’ı takipte kalmayı unutmayın.


  • E. Tarihi : 07.03.2022 14:35