Valorant'ın Yeni Ajanı Bounty Hunter ile Alakalı Tüm Sızıntılar

Valorant'ın Yeni Ajanı Bounty Hunter ile Alakalı Tüm Sızıntılar | PlaySultan

Valorant'ın Yeni Ajanı Bounty Hunter ile Alakalı Tüm Sızıntılar

Valorant'a Türk Ajan mı Geliyor? isimli haberimizde sizlere yeni gelecek olan Valorant ajanı ile alakalı sızıntıları ve ipuçlarını paylaşmıştık. Şimdi ise bu ipuçlarının ve sızıntıların daha belirgin bir şekilde tekrar ortaya çıktığını görüyoruz.

Valorant Hesap Satış / Hesap Alım Satım Hakkında Her Şey

Valorleaks | Leaks & Info isimli Twitter hesabı yeni ajanın kod adını sızdırdı. Sızıntıya göre yeni ajanın kod adı Bounty Hunter. Tahminlerime göre Valorant Bounty Hunter isminde bir ajanı oyuna getirmeyecektir fakat Bounty Hunter ismi bile yeni gelecek olan ajan ile alakalı bizlere çok önemli ipuçları veriyor.

Valorant'ta Nasıl Daha İyi Aim Alabilirsiniz?Valorant Bounty Hunter Yetenekleri

Ortada henüz doğrulanmış hiçbir şey yok fakat yeni ajanın yetenekleri ile alakalı bazı ipuçları ve tahminler de var. 20. ajan olarak gelecek olan Bounty Hunter’ın Sova ile Cypher arasında bir ajan olması bekleniyor. İsmi “ödül avcısı” olduğu için öldürdüğü ya da asist yaptığı düşmanlardan ekstra kredi kazanabileceği de tahminler arasında.

Valorant Bounty Hunter Ne Zaman Gelecek?

Tahminlere göre 4. Bölüm 3. Kısım ile birlikte geleceği düşünülen Bounty Hunter kod adlı 20. ajan, önümüzdeki birkaç hafta içerisinde büyük oranda netlik kazanmış ve resmiyete dökülmüş olacak. Sızıntıların ve tahminlerin havada uçuştuğu şu dönemde neredeyse kesin olan tek şey ajanımızın Türk olacağıdır desek yanılmayız. Mart sonu / Nisan başı gibi  başlayacak olan 4. Bölüm 3. Kısım’da her şey biraz daha elle tutulur gözle görülür bir hal alacak.

Valorant'ın Yeni Ajanı Neon'un Tüm Yetenekleri

Valorant Türk Ajanı henüz doğrulamış değil fakat sızıntılar bu şekilde. Valorant’ın yeni ajanı hakkında paylaşacaklarımız bu kadardı. İlerleyen günlerde 20. ajan ile alakalı daha fazla bilgi açığa çıkarsa PlaySultan olarak sizlerle bu bilgileri paylaşacağız. Bunun gibi içeriklere ve güncel oyun haberlerine anında ulaşmak için PlaySultan’ı takipte kalmayı unutmayın.

  • E. Tarihi : 25.03.2022 11:56