• Ürün Adı
  İNDİRİM
  Stok
  Fiyatı
  Bonus
  Sipariş
 • AgarZ Premium
  AgarZ Premium

  ● 3 Kat Hızlı Gold Kazanın ● Goldlarınızı Bonusa Çevirin ● Sınırsız skin yükleyin ● Veya Premium kodunu satıp oyun içerisinden 170.000 - 200.000 arası altın alabilirsiniz.

  İNDİRİM -
  StokStok Var
  Fiyatı 20,00 ₺
  Bonus-
 • AgarZ Premium
  AgarZ Premium
  StokStok Var
  20,00 ₺
AgarZ Premium

AgarZ Premium

AgarZ oyunu web tarayıcı tabanlı bir oyundur.
AgarZ oyunun çoğunluğu Türk oyuncularından oluşuyor. İşin en güzel yanı ise sınırsız skin seçeneğinin bulunmasıdır. AgarZ oyunun içerisinde gücünüzü güç katmak için AgarZ Premium satın alabilirsiniz.

Nasıl Yüklenir?

Premiumu kullanıp premiumun ayrılcalıklarından faydalanmak istiyorsanız.

1. Agarz.com sitesine giriş yaptıktan sonra üyelik bilgileriniz ile hesabınıza giriş yapıyorsunuz


2. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra ( premiumu kullanıp ayrıcalıklardan faydanlanmak istiyorsanız sayfam'a tıklıyorsunuz)


3. Sayfama tıkladıktan sonra kırmızılı alandaki yere aldığınız 'Premium kodunu'giriyorsunuz


   1. 4.E pini girdikten sonra 7 günlük premiunuz anında yükleniyor. (+60.000 bonus gold Hediye Alıyorsunuz Sadece Premium Kodu Kullandığınızda, Oyun İçin Satın Alma Hariç)


Satın aldığınız Premium'u satıp altına nasıl dönüştürülür?1. Agarz sitesine giriş yaptıktan sonra üyelik bilgileriniz ile hesabınıza giriş yapıyorsunuz.


2. Siteye giriş yaptıktan sonra menüden ' Premium Alım Satımı ' tıklıyorsunuz.


3. ' Premium Alım Satımı ' tıkladıktan sonra Mavi alana Premium'u satmak istediğiniz fiyat'ı girin. Kırmızı alana ' Premium ' kodunu giriyorsunuz.


4. Aldığınız ' Premium ' Kodunu hemen Altına dönüştürmek İstiyorsanız 200.000 Altına satışa koyarak hemen satabilirsiniz.


5. Aldığınız ' Premium ' Kodunu 200.000 Altına satışa koyduktan sonra hesabınıza ' Hemen 200.000 Bonus Gold Ekleniyor.


6. Aldığınız ' Premium ' Kodunu isterseniz Yüksek fiyata satışa koyarakta başka oyuncuların almasını bekliyebilirsiniz. -

Satışa koyduğunuz Premium'ları Mavi alandaki ---> [ Satıştaki Premiumlarım ] <--- Sayfasından Görüntüleyebilirsiniz.


7. Satılan Premiumlarınızı [ Satıştaki Premiumlarım ] Sayfasında bulabilirsiniz.

Satılmadıysa İptal edip yeni fiyatdan da satışa ekliyebilirsiniz. (ne kadar ucuzdan koyarsanız o kadar kısa sürede satılır.)

 1. Premiumu İsterseniz 7 gün kullanip + 60.000 bonus gold almak istiyebilir veya dilerseniz Premiumu kullanmayıp Satışa koyup 200.000 - 240.000 arası bonus gold alabilirsiniz.

Kategori Açıklaması

AgarZ, tarayıcı tabanlı oynaması ücretsiz bir tarayıcı oyunudur. AgarZ, oyuncular tarafından çok sevilen zamanında en popüler oyunlardan bir tanesi olan Agar oyunlarının daha gelişmiş hali bir Türk yapımı tarayıcı oyunudur. AgarZ, oynaması çok kolay olan hem web tarayıcılarından hem de Android cihazlar için sürümü olan ücretsiz bir, çok oyunculu hücre büyütme oyunudur. 

AgarZ, rahat kontrolleri ve oyun içerisindeki farklı rekabet dengeleriyle birlikte çıkış yaptığı tarihten beri oynanan en popüler tarayıcı oyunlarından bir tanesidir. İçerisinde bulundurduğu 100’e yakın sunucu sayısıyla birlikte farklı tarzlarda oyun mekaniklerini içerisinde bulundurur ve oyuncular ve klanlar arası büyük rekabetlere ev sahipliği yapar. 

AgarZ, oyun içerisinde özel skin yükleme, sohbetler, klan oluşturma ve klan sohbeti, özel rekor tabloları, onur listesi gibi birçok rekabet unsurunu içerisinde barındırarak oyuncuların ilgisini kazanmayı başarmıştır. Oyun içerisindeki kazanılabilen ve çeşitli işlevleri olan AgarZ’ın oyun içi sanal para birimi olan Gold sistemi ile tarayıcı tabanlı hücre büyütme oyunu olan AgarZ kısmen MMORPG unsurlarınıda içinde taşımayı başarmıştır. 

Oyunun kolay kontrol tuşları ile birlikte rahat öğrenilebilir olması her yaştaki oyunculara hitap ederek AgarZ’ın kitlesini büyütmesinde büyük rol oynamıştır. 

AgarZ Kontrolleri 

Mouse ile hareket edersiniz. 

Space tuşuna basıp bölünebilirsiniz. 

W, E, R tuşlarına basıp yem atabilirsiniz. 

A, S tuşlarına basıp gold harcayarak büyüyebilirsiniz. 

1, Q, 2 tuşlarına basarak izlemeyi değiştirebilirsiniz. 

Z, X makro tuşları olurken T tuşu ile otomatik hareket edebilirsiniz. 

AgarZ Premium 

AgarZ Premium, AgaZ oyununda 7 gün boyunca premium etkisi kazanabileceğiniz bir satın alınabilen üründür. 7 Günlük Premium süresi ile birlikte, 3 kat hızlı gold kazanırsınız, goldlarınızı bonusa çevirebilir ve aynı zamanda AgarZ’a istediğiniz gibi sınırsız skin yükleyebilirsiniz. Bunlar haricinde Premium’u oyunculara oyun içi ekonomide yaklaşık olarak 200.000 Gold miktarına satabilirsiniz.  

Temel Oynayış 

AgarZ’da en ufak bir hücre olarak oyuna başlarsınız ve ana amacınız ölmeden diğer küçük yemleri ve sizden küçük hücreleri yiyerek büyümektir. Oyun içerisindeki takımlı sunucuları ya da bireysel sunucuları tercih ederek rekor kırmaya çalışabilirsiniz. Oyunda öldüğünüz zaman sıfırlanırsınız ve sıfırdan tekrar başlarsınız. 

S.S.S

AgarZ Premium Nedir? 

AgarZ Premium, AgaZ oyununda 7 gün boyunca premium etkisi kazanabileceğiniz bir üründür. 7 Günlük Premium süresi ile birlikte, 3 kat hızlı gold kazanırsınız, goldlarınızı bonusa çevirebilir ve sınırsız skin yükleyebilirsiniz. Bunlar haricinde Premium’u oyunculara yaklaşık olarak 200.000 altın miktarına satabilirsiniz. Eğer AgarZ Premium satın almak istiyorsanız yetkili satıcı olan PlaySultan üzerinden indirimli fiyatı ile satın alabilirsiniz. 

AgarZ Nedir? 

AgarZ, web tarayıcı üzerinden oyanabilen web tabanlı çevrim içi bir oyundur. AgarZ’da fare ve klavye kullanarak bir hücreyi yönetirsiniz. Etraftaki yemleri ve kendinizden küçük oyuncuları yiyerek büyürsünüz. AgarZ’da bir hücre 25 parçaya kadar bölünebilir. AgarZ’da amacınız diğer oyuncular arasında en büyük hücre olmaktır. AgarZ’ı oynarken sizden büyük hücreler ile karşılaşırsanız hızla onlardan uzaklaşın çünkü sizi yiyebilir ve yerse oyuna sıfırdan başlamak zorunda kalırsınız. 

AgarZ Premium Ne İşe Yarar? 

AgarZ Premium ile AgarZ’da Premium süreniz boyunca birçok ek özellik kazanırsınız. AgarZ Premium ile 7 gün boyunca 3 kat hızlı gold kazanırsınız, goldlarınızı bonusa çevirebilir ve AgarZ’a sınırsız skin yükleyebilirsiniz. Ayrıca AgarZ Premium’u oyunculara satıp karşılığında +200.000 gold isteyebilirsiniz. Eğer AgarZ Premium satın almak istiyorsanız yetkili satıcı olan PlaySultan üzerinden indirimli fiyatı ile satın alabilirsiniz. 

 AgarZ Hangi Tuşlarla Oynanır? 

AgarZ klavye ve fare ile çok kolay bir şekilde oynanabilir. Bazı tuşların oyundaki karşılığı ise şu şekildedir: 

 • SPACE tuşu ile bölünürsünüz. 
 • W tuşu ile bir yem atarsınız. 
 • E tuşuna basılı tutarak sürekli yem atarsınız. 
 • A tuşu ile 10 GOLD harcayarak 50 SKOR kazanırsınız. 
 • S tuşu ile 100 GOLD harcayarak 250 SKOR kazanırsınız. 

Ayrıca AgarZ Premium ile 3 kat daha fazla gold kazanırsınız. Eğer AgarZ Premium satın almak istiyorsanız yetkili satıcı olan PlaySultan üzerinden indirimli fiyatı ile satın alabilirsiniz. 

AgarZ’da Takım veya Klan Chatine Nasıl Mesaj Yazılır? 

AgarZ’da özellikle klan veya takım sohbetine mesaj atmak istiyorsanız mesajınızın başına bir ifade eklemeniz gerekir. Onlar ise şu şekildedir: 

Takım mesajı göndermek için mesajınızın başına “-t” ekleyin. Örnek olarak: -t Merhaba Takım! 

Klan mesajı göndermek için mesajınızın başına “-c” ekleyin. Örnek olarak: -t Merhaba Klan! 

Yorumlar

K***** A*****
12.07.2024

guzellllllll

M***** S*****
21.05.2024

En iyisi.

F***** O*****
15.03.2024

yoruma gerek yok çok iyisiniz ve ilgileniyorsunuz

B***** Y*****
02.02.2024

Kodlar anlık teslim edildi sorun yaşamadım teşekkür ederim

M***** S*****
28.01.2024

Başarılı anlık teslim edildi tavsiye ederim

M***** A*****
28.01.2024

Güzel lakin bu kadar hızlı olacağını tahmin etmedim teşekkürler

Y***** Ç*****
28.01.2024

çok hızlı ve güzel teşekürler

E***** A*****
17.04.2023

mükemmel

***** A*****
09.04.2023

Supremo

M***** Ç*****
31.03.2023

Çok iyi efendim tercih ederim <3

S***** F*****
28.03.2023

Çiçek gibi maşallahları var

S***** F*****
28.03.2023

Enfes şekilde hızlı

J***** P*****
28.03.2023

GOOOD

S***** F*****
28.03.2023

İlk ama son değildi...

S***** F*****
28.03.2023

Anında teslimat için love you <3

***** A*****
27.03.2023

AL ALDIRRR

A***** C*****
27.03.2023

Çok iyiii oyun kodu

O***** A*****
27.03.2023

Yes sir perfect

***** A*****
27.03.2023

supremo cn

Ö***** Ö*****
22.04.2022

Mukemel

Toplam 6 Sayfadan 1. Sayfadasınız