League Of Legends RP

League Of Legends RP

LoL oyunu iki grubun savaşması üzerine kurgulanmış bir oyun türüdür. Oyuncular kendine ait karakteristik özellikleri ve becerileri olan oyun karakterini kontrol ederek karşı takıma karşı veya bilgisayar kontrollü oyun karakterine karşı savaşılır. Bu yapılan savaşa maç denilmektedir. Oyundaki amaç rakibin savunma binalarını ve Nexus binasını yok etmektir.

Nasıl Yüklenir?

LOL RP NASIL YÜKLENİR?

1.Adım

Almış olduğunuz Riot Point'i yüklemek için öncelikle League of Legedens Launcher'ı üzerinden üye girişi yapın. 

2.Adım

Ardından açılan pencereden aşağıda ki şekilde de gördüğünüz gibi Mağaza seçeneğine tıklayın.

3.Adım

Görselde de işaretli olan RP Satın Al seçeneğini seçiyoruz.

4.Adım

Açılan pencerede sol en altta Riot PIN ve Kodlar seçeneğine tıklıyoruz ve İşaretlenmiş alana EpinSultan üzerinden almış

olduğumuz kodu yazıp Gönder butonuna tıklıyoruz.

Sistem Gereksinimleri

En Düşük Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista / XP / 7
İşlemci: Core 2 Duo E4400 / Athlon 64 X2 Dual Core 4000
Bellek: 1 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 8 GB
Ekran Kartı: NVidia GeForce FX 5950 Ultra / Radeon HD 9500 Pro
Direct X: 9


Önerilen Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit)
İşlemci: Core 2 Duo E6850 / Phenom X2 555 Black Edition
Bellek: 4 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 12 GB
Ekran Kartı: NVidia GeForce GT 8800 / AMD Radeon HD 3870
Direct X: 9

Kategori Açıklaması

League of Legends, küresel çapta en büyük oyun gelişirici ve yayıncı şirketlerinden olan Riot Games tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmış oynaması ücretsiz bir MOBA oyunudur. League of Legends, MOBA türünde çıkış yaptığı dönemlerden itibaren günümüzde de dahil olmak üzere en popüler oyun olmayı başarmıştır. League of Legends, ilk olarak 2009 yılında çıkış yapmıştır. League of Legends, küresel çapta yerelleştirmeler ile dünyanın her yerinde yerel sunucular ile oyunculara hizmet vermektedir. 

League of Legends, 5 kişiden oluşan iki farklı takımın maçlar bazında mücadelesini onu alan bir MOBA oyunudur. League of Legends oyununda temel amaç iki farklı takımın rakip üssü yıkıp oyunu kazanmasıdır. League of Legends’i oynarken her maç öncesi yüzden fazla sayıda şampiyon arasından koridorunuza ve zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz. League of Legends içerisinde sürekli artmakla birlikte 140’dan fazla şampiyon bulundurmaktadır. League of Legends’de bulunan tüm şampiyonların her birinin farklı yetenekleri ve oynayış tarzları vardır. 

Oyun Tarzı 

League of Legends oynarken tek düze bir yapıda oyun oynamazsınız. League of Legends, MOBA özelliklerini ve fazlasını içerisinde barındıran hem kolay hem de çok fazla etkenin içerisinde bulunduğu bir oynayış deneyimini oyuncularına sunar. En basit şekilde oyuna bulunan 3 farklı koridor ve orman bölümü oyuna çok farklı bir oynayış tarzı kazandırmıştır. Koridorlara özel öne çıkan şampiyonlar arasında yapacağınız her bir seçim oyunun kaderine etki etmektedir. Seçeceğiniz şampiyon ile rakiplerinizin önüne geçerken aynı zamanda eğer League of Legends’te takım oyunu oynamazsanız galibiyete ulaşmak sizin için hayal olacaktır. 

Bitmeyen Rekabet 

League of Legends’in, MOBA oyunları arasında en sevilen ve en popüler olmasında şüphesiz birçok neden sayabiliriz. Fakat bunlardan öne çıkanlardan bir tanesi oyun içerisindeki dereceli sistemidir. Dereceli sistemi ile League of Legends’te hiçbir zaman rekabet bitmez. Her zaman en üst dereceye çıkmak için mücadele edersiniz ve bu yolda hem kazanır hem de kaybedersiniz. Oyunda her zaman gelişmeye çalışıp rakiplerinizin üstüne çıkmaya çalışırken eşsiz bir deneyimi League of Legends’te yaşarsınız. 

S.S.S

League of Legends RP Nedir? 

League of Legends RP, dünya genelinde en çok sevilen MOBA oyunlarından bir tanesi olan League of Legends’in oyun içi gerçek para ile satın alınan sanal para birimidir. League of Legends RP ile oyun içerisinde çeşitli kozmetik ürünler ve dilerseniz şampiyonlar satın alabilirsiniz. Satın alacağınız kozmetik ürünler size herhangi bir ekstra bonus sağlamaz sadece görüntünüzü özelleştirir. League of Legends RP yüklemesi yapmak kesinlikle zorunlu değildir. Eğer sizde League of Legends RP satın almak isterseniz PlaySultan üzerinden en uygun fiyatlarla ve en güvenilir şekilde League of Legends RP satın alabilirsiniz. 

League of Legends RP Nasıl Satın Alınır? 

League of Legends RP satın almak istiyorsanız ve internet üzerinde satın alma yolları araştırıyorsanız eğer sizler için en doğru adres PlaySultan’dır. PlaySultan.com adresine girdikten sonra en uygun fiyatlı League of Legends RP ürünlerini en güvenilir şekilde kolayca satın alıp League of Legends hesabınızda aktifleştirebilirsiniz. 

League of Legends RP Nereden Satın Alınır? 

League of Legends RP, Türkiye’nin en büyük dijital pin satış platformu olan PlaySultan’dan satın alınır. PlaySultan.com adresine girerek en uygun fiyatlı League of Legends RP ürünlerini kolayca en güvenilir şekilde satın alabilir ve vakit kaybetmeden League of Legends hesabınıza yükleyerek harcamaya başlayabilirsiniz. 

League of Legends RP İade Edilebilir mi? 

Hayır, League of Legends RP dijital bir ürün olduğu için iade edilemez. League of Legends RP satın aldıysanız eğer League of Legends hesabınızda kullanmanız gerekmektedir. Fakat eğer satın aldığınız League of Legends RP kodunda bir problem çıkar ya da hata alırsanız destek ile iletişime geçebilirsiniz. Eğer sizde League of Legends RP satın almak isterseniz PlaySultan üzerinden en uygun fiyatlarla ve en güvenilir şekilde League of Legends RP satın alabilirsiniz. 

Arkadaşıma League of Legends RP Hediye Edebilir miyim? 

Evet, Türkiye’nin en büyük dijital pin satış platformu olan PlaySultan’dan satın aldığınız League of Legends RP kodlarını dilerseniz arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. Arkadaşlarınıza League of Legends RP hediye etmek için yapmanız gereken tek şey, en uygun fiyatlı League of Legends RP ürünlerini PlaySultan’dan satın aldıktan sonra size verilen kodu arkadaşınıza iletmek olacaktır.  

Yorumlar

K***** S*****
19.04.2024

harika çok hızlı teşekkürler

F***** K*****
16.04.2024

teşekkürler

M***** K*****
14.04.2024

teşekkür ederim

T***** S*****
13.04.2024

hızlı anında teslim aldım

V***** A*****
07.04.2024

çok güzel site

A***** O*****
30.03.2024

HER şey tıkır tıkır. En beğendiğim site son 5-6 yıldır

Ü***** Ç*****
23.03.2024

teşekkür ederim

M***** B*****
06.03.2024

hızlı ve güvenli

S***** K*****
25.02.2024

PlaySultan favori e-pin sitemdir seviliyorsunuz

M***** B*****
21.02.2024

hızlı ve güvenli

D***** X*****
21.02.2024

very good

B***** Ş*****
20.02.2024

çok güzel site

B***** E*****
19.02.2024

hızlı teslimat

B***** A*****
19.02.2024

sağolun

A***** P*****
18.02.2024

Teşekkürler.

A***** A*****
18.02.2024

teşekkür ederim

H***** Y*****
18.02.2024

hızlı teslimat

Y***** Ç*****
18.02.2024

Güzel

A***** E*****
17.02.2024

teşekkürler

E***** I*****
17.02.2024

teşekkürler

Toplam 318 Sayfadan 1. Sayfadasınız