Pubg Mobile UC

Pubg Mobile UC

100 oyuncunun paraşütleriyle 8x8 kilometrelik adaya dalış yaparak başladıkları karşılaşmada sona kalan her şeyi alır! Oyuncular, zengin mühimmatlı, zaman ile birlikte daralan savaş alanında kendi silahlarını, teçhizatlarını ve araçlarını zorlu koşullara karşı tedarik ederek diğer oyuncuları elemek için ter döker. İnişini yap, yağmala, hayatta kal ve ayaktaki son oyuncu ol!

Nasıl Yüklenir?

1-) midasbuy.com/midasbuy/tr/redeem/pubgm sayfasını açınız. Açılan sayfadan EPIN seçeneğine tıklayınız.

2-) Midasbuy üyeliğiniz üzerinden giriş yapınız. 

3-) Eğer üyeliğiniz yok ise Midasbuy hesabı oluşturup kayıt olmanız gerekmektedir.4-) Giriş yaptıktan sonra Ülke seçeneğinden Türkiye'yi seçiniz.

5-) Oyunu seçiniz.

6-) Açılan sayfada EPIN kısmına tıklayınız.

7-) Oyuncu numaranızı girerek "Tamam" butonuna tıklayın. Oyuncu numaranızı doğruladıktan sonra sitemizden aldığınız UC EPIN numaranızı giriniz.

Kategori Açıklaması

PUBG Mobile, 2018 yılında mobil cihazlar için çıkış yapmış bir battle royale hayatta kalma oyunudur. PUBG Mobile, PUBG’nin mobil cihazlar için geliştirilmiş oyunun bir mobil versiyonudur. PUBG Mobile, dünya genelinde mobil cihazlarda en çok oynanan oyunlardan bir tanesidir. Çıktığı günden bu yana popülerliğini koruyan PUBG Mobile halen dünya genelinde en çok oynanan mobil oyunlardan bir tanesidir. 

PUBG Mobile, epik bir battle royale deneyimini siz oyuncularına sunar. PUBG Mobile oyununda keşfetmekle bitmeyen yüzlerce etkinlik seni bekliyor olacak. PUBG Mobile’da en üst sıraya tırmanmak için dilediğin gibi mücadele edebilirsiniz. PUBG Mobile, orijinal bir battle royale deneyimini siz oyuncularına sunmaktadır. Dünya genelinde en iyi mobil nişancı oyunlarından bir tanesidir. 

PUBG Mobile ile özgürce battle royale oyununu oynarken çok farklı deneyimler elde edebilirsiniz. En gerçekçi ve en akıcı nişancı oyun deneyimini PUBG Mobile ile yaşayabilirsiniz. Oyun içerisinde 100 kişilik klasik oyun modlarından, ağır silah moduna, 4v4 takım ölüm maçı modundan, hastalık moduna kadar ve çeşitli etkinlik dönemlerinde gelen oyun modlarına kadar çok farklı deneyimler PUBG Mobile’da sizleri bekliyor olacak. 

10 Dakikalık Maçlar 

PUBG Mobile’da silahlarını hazırla ve savaş çağrılarına bir kulak ver. Maçlara girdikten sonra bulduğun dilediğin gibi savaş. PUBG Mobile’da savaşmanın bir sınırı yok. 

Çok Sayıda Harita ve Savaş 

PUBG Mobile’da sana heyecan verecek bir hayatta kalma deneyimini bulabilirsiniz. PUBG Mobile’da çok sayıda harita içerisinde birçok farklı oyun mekaniği bulunmamaktadır. PUBG Mobile’da arkadaşlarını bul ve yeni modları birlikte denemenin keyfini çıkarın. İstediğin gibi PUBG Mobile’da silahlarını kullanabilir ve mücadele edebilirsin. 

Mobil Cihazlar İçin Geliştirildi 

PUBG Mobile özellikle mobil cihazlar için geliştirilmiş bir oyundur. Özelleştirilebilir kontroller, eğitim modu gibi özellikler sayesinde mobil cihazlarınızda size özel keyifli deneyimler yaşamak için PUBG Mobile’ı indirip deneyimleyebilirsiniz. Cep telefonlarınızda en akıcı ve en gerçekçi oyun deneyimini PUBG Mobile’da deneyimleyebilirsiniz. 

İstediğin Yerde İstediğin Zaman Oyna 

PUBG Mobile’ı mobil cihazlarınızda canınızın istediği zaman istediğiniz yerde rahatça oynayabilirsiniz. Eşi benzeri olmayan gerçekçi nişancı oyun deneyimini PUBG Mobile’da yaşayabilir ve mobil cihazlarınızda oyun oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz. 

S.S.S

PUBG Mobile UC Nedir? 

PUBG Mobile UC, sevilen mobil battle royale oyunu olan PUBG Mobile’ın oyun içerisinde kullanılabilir olan oyun içi sanal para birimidir. PUBG Mobile UC gerçek para ile satın alınabilir ve oyun içerisinde çeşitli kozmetik ürünleri satın almak için kullanılır. Eğer uygun fiyatlı ve güvenilir PUBG Mobile UC satın almak istiyorsanız sizin için en doğru adres PlaySultan’dır. 

PUBG Mobile UC’yi Nasıl Satın Alabilirim? 

PUBG Mobile UC satın almak için oyun içerisinde çeşitli ödeme seçeneklerini kullanabilirsinz. Fakat en uygun fiyatlı ve güvenilir PUBG Mobile UC satın almak istiyorsanız uygun fiyatlı ve güvenilir şekilde kolayca PlaySultan üzerinden satın alabilir ve PUBG Mobile UC harcayabilirsiniz. 

PUBG Mobile UC Ne İşe Yarar? 

PUBG Mobile UC, PUBG Mobile’ın oyun içi sanal para birimidir. PUBG Mobile UC gerçek para ile satın alınır. PUBG Mobile UC satın aldıktan sonra oyun içerisinde kozmetik ürünler, royale pass gibi çeşitli satın alımlar yapabilirsiniz. Özellikle kozmetik ürünler elde etmek için PUBG Mobile UC kullanılır. Ayrıca en uygun fiyatlı ve güvenilir PUBG Mobile UC satın almak istiyorsanız uygun fiyatlı ve güvenilir şekilde kolayca PlaySultan üzerinden satın alabilir ve PUBG Mobile UC harcayabilirsiniz. 

PUBG Mobile UC Satın Aldıktan Sonra Hemen Kullanmalı mıyım? 

Hayır, PUBG Mobile UC satın aldıktan sonra hemen kullanmanıza gerek yoktur. PUBG Mobile UC satın aldıktan sonra dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz ve satın aldığınız PUBG Mobile UC ürünlerini hesabınıza tamamladıktan sonra herhangi bir son kullanım tarihi bulunmamaktadır. Ayrıca en uygun fiyatlı ve güvenilir PUBG Mobile UC satın almak istiyorsanız uygun fiyatlı ve güvenilir şekilde kolayca PlaySultan üzerinden satın alabilir ve PUBG Mobile UC harcayabilirsiniz. 

PUBG Mobile UC Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim? 

PUBG Mobile UC satın almak istiyorsanız en önemli dikkat etmeniz gereken nokta PUBG Mobile UC ürünlerini resmi mobil uygulamadan ya da güvenilir bir yetkili satıcıdan aldığınızdan emin olmaktır. Sahte sitelerden kaçınmanız gerekmektedir. Ayrıca en uygun fiyatlı ve güvenilir PUBG Mobile UC satın almak istiyorsanız uygun fiyatlı ve güvenilir şekilde kolayca PlaySultan üzerinden satın alabilir ve PUBG Mobile UC harcayabilirsiniz. 

Yorumlar

R***** C*****
17.05.2024

5 dakika içinde hesabıma geçti teşekkür ederim

A***** H*****
14.05.2024

Hızlı gönderdiler çok teşekkürler

S***** Z*****
06.05.2024

Çok hızlı teşekkür edeirim

Y***** İ*****
25.04.2024

5 YILDIZ 5 PUAN TEBRİKLER

M***** S*****
21.04.2024

Hızlı bir site Teşekkürler

E***** F*****
03.04.2024

Mükemmel ötesi anında teslimat Anlatmaya Gerek yokk.

F***** Ö*****
24.03.2024

Başarılı hızlı teslim edildi

K***** Ö*****
21.03.2024

Her zaman hızlı güvenli

Ü***** D*****
20.03.2024

cok iyiii

E***** A*****
20.03.2024

Teşekkür ederim hızlı teslimat için

M***** P*****
17.03.2024

SÜPER hızlı teslim edildi

A***** S*****
17.03.2024

Çok güvenilir yaptığım 10. Alışveriş olabilir gayet iyi

M***** S*****
17.03.2024

Mükemmel hızlı geldi teşekkürler

M***** Ö*****
12.03.2024

iyi, hızlı teslim edildi teşekkür ederim

A***** K*****
07.03.2024

Anında gönderim sağlanıyor, teşekkür ederim.

M***** Y*****
01.03.2024

Teşekkürler siparişler hızlı teslim ediliyor

M***** A*****
29.02.2024

Ödemelerde çok komisyon kesiyo farklı sıkıntıları yok anında teslim edildi

M***** Y*****
29.02.2024

Teşekkürler abi

H***** S*****
21.02.2024

Hızlı bir site. Çok memnunum teşekkürler

E***** B*****
08.02.2024

Desteğiniz için teşekkür ederim

Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfadasınız