Kategori Açıklaması

Google Play, Google tarafından android işletim sistemi için geliştirilen bir uygulamadır. Eski adı Android Market’tir. ilk kez 2008 yılında yayınlanmıştır. İçerisinde bulunan bir çok uygulamayı Android kullanıcılarına sunar ve kullanıcılar, Google Play’in içerisinde bulunan bu uygulamaları görüntüleyebilir ve indirip kurabilir. Android işletim sisteminin resmi uygulama mağazasıdır. Android işletim sistemindeki neredeyse her uygulamanın bulunduğu Google Play’de binlerce uygulama bulunmaktadır.

Google Play, telefon uygulamaları hariç aynı zamanda içerisinde film, kitap müzik gibi şeyler de bulundurur. Film, kitap müzik satın almak için de kullanabileceğiniz Google Play, sadece uygulamalar indirebileceğiniz bir platformdan ibaret değildir. Google Play içerisinde pek çok eğlence ürünü bulunmaktadır.

Google Play sayesinde uygulamalarınızı da güncel tutarsınız. Güncellemelerinizi yönetebilirsiniz ve indirmeleri başlatıp durdurabilirsiniz. Güncelleme ile birlikte gelen değişimleri görebilirsiniz.

Google Play üzerinde listelenmiş uygulamaların puanlarına göz atabilirsiniz. Eğer dilerseniz siz de uygulamayı indirip deneyimledikten sonra uygulamaya puan verebilirsiniz ve yorum yazabilirsiniz. Yazdığınız yorumlar ve verdiğiniz puanlar herkese açık olarak uygulamanın altında görüntülenir.

Siz de Google Play’e uygulama geliştirebilir, para kazanıp ekstra gelir elde edebilirsiniz. Geliştirdiğiniz uygulamaları satarak ya da uygulama içerisindeki satın alımları kullanarak para kazanmanız mümkündür. Uygulama içerisindeki abonelikler ve diğer tüm satın alma opsiyonlarını kullanarak para kazanabilirsiniz.

Google Play içerisinde ücretli ve ücretsiz bir çok uygulama bulunmaktadır. Bazı uygulamalar ücretsiz olarak sunulsa da ek özellikler ve bazı avantajlar için sizden abonelik ya da bir sefere mahsus olmak üzere satın alım seçeneği sunar. Her ne şekilde olursa olsun, Google Play üzerinden bir şeye para harcamak isterseniz Google Play hesabınızda bakiyeniz olması gerekmektedir. Google Play hesabınızın bakiyesinin yeterli olması halinde istediğiniz uygulamayı ya da uygulamanın sunduğu ek özellikleri satın alabilirsiniz.

Google Play Hediye Kartı

Google Play bakiyesi yüklemek için Google Play Hediye Kartlarını kullanabilirsiniz. Google Play Hediye Kartları satın alarak istediğiniz uygulamayı ve uygulama içi hizmeti satın alabilirsiniz. Eğer sevdiklerinize bir oyun, bir uygulama ya da Google Play’deki bir ürünü hediye etmek istiyorsanız da Google Play Hediye Kartlarını kullanabilirsiniz. Böylece hem sevdikleriniz hem de siz Google Play üzerindeki uygulamalara sahip olabilirsiniz.

Google Play Hediye Kartları sayesinde, Google Play hesabınıza bakiye yüklemek oldukça basittir. PlaySultan üzerinden Google Play Hediye Kartı satın alarak kolaylıkla bu işlemi yapabilirsiniz.

S.S.S

Google Play Store Hediye Kartı Nereden Alınır?

PlaySultan’dan Google Play Store Hediye Kartı satın alabilirsiniz. Hızlı ve güvenli bir satın alım gerçekleştirmek için PlaySultan’ı tercih edebilirsiniz. Canlı destek ekibimiz hem satın alımınızın öncesinde hem de satın alımınız sonrasında aklınıza takılan soruları cevaplandırmak üzere hazırdır. Güvenle Google Play Store Hediye Kartı satın almak için PlaySultan’ı ziyaret edin.

Google Play Hediye Çeki Nasıl Kullanılır?

Eğer siz de Google Play Kartı Nasıl Kullanılır merak ediyorsanız sizin için cevaplayalım. PlaySultan’dan aldığınız Google Play Store Hediye Kartını kullanmak oldukça basittir.

Google Play uygulamasını açın.

Sağ üst tarafta bulunan profil simgesine dokunun.

Ödemeler ve abonelikler kısmına gelin.

Açılan sekmede Hediye kodunu kullan seçeneğine dokunun.

İlgili alana kodunuzu girin ve onaylayın.

Google Play bakiyeniz anında yüklenecektir.

işte bu kadar kolay

Google Play Kartı Kaç TL?

Eğer Play Store Kod Kaç TL merak ediyorsanız PlaySultan olarak sizi bilgilendirelim. PlaySultan’da Google Play Kartlarının fiyatı değişkenlik göstermektedir. Aşağıdaki listeden Google Play Hediye Kartının fiyatını öğrenebilirsiniz.

Google Play 25 TL Hediye Kartı 25 ₺

Google Play 50 TL Hediye Kartı 50 ₺

Google Play 100 TL Hediye Kartı 100 ₺

Google Play 10 EURO Hediye Kartı 168 ₺

Google Play 15 EURO Hediye Kartı 265 ₺

Google Play 25 EURO Hediye Kartı 414 ₺

Google Play 50 EURO Hediye Kartı 864 ₺

Google Play 100 EURO Hediye Kartı 1.713 ₺

PlaySultan’da Google Play Hediye Kartı fiyatları bu şekilde. Bütçenize uygun olanı seçtikten sonra internet sitemiz üzerinden güvenle satın alabilirsiniz.

Google Play'de Geçerli 10 TL Nasıl Kullanılır?

Google Play’deki 10 liranızı oyun içerisindeki satın alımlarda kullanabilirsiniz. 10 liradan ucuz uygulamaları aratarak işinize yarayan bir uygulamayı da satın alabilirsiniz. Eğer satın almak istediğiniz ürün 10 liranın üstündeyse, kalan miktar kadar Google Play Hediye Kartını PlaySultan üzerinden satın alabilirsiniz.

Google Play Kodu Nerelerde Kullanılır?

Google Play Kodunuz, sadece Google Play üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmış özel bir koddur. Google Play Kodunuzu başka bir platformda kullanmanız mümkün değildir. Google Play Kodunuz ile Google Play’de listelenmiş tüm uygulamalara ve uygulamalar içerisindeki satın alımlara sahip olabilirsiniz.

Google Play Para Yükleme Nasıl Yapılır?

Google Play hesabınıza para yüklemek oldukça basittir. PlaySultan üzerinden satın aldığınız Google Play Hediye Kartını Google Play hesabınıza tanımlamanız gerekmektedir. Aşağıdaki adımları uygulayarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Google Play uygulamasını açın.

Sağ üst tarafta bulunan profil simgesine dokunun.

Ödemeler ve abonelikler kısmına gelin.

Açılan sekmede Hediye kodunu kullan seçeneğine dokunun.

İlgili alana kodunuzu girin ve onaylayın.

Google Play bakiyeniz anında yüklenecektir.

İşte bu kadar kolay.

Google Play Nasıl İndir?

Google Play’i indirmek için ekstra bir şey yapmanıza gerek yoktur. Android bir cihaz satın aldığınız zaman içerisinde halihazırda Google Play yüklü olarak gelir. Android cihaz sahiplerinin Google Play yüklemesine gerek yoktur.

Play Store Geçmişi Nerede?

Google Play arama geçmişinizi silmek istiyorsanız yapmanız gerekenler basit.

Google Play uygulamasını açın.

Sağ üst tarafta bulunan profil ikonuna dokunun.

Ayarlar sekmesinden Genel > Hesap ve Cihaz Tercihleri > Cihaz arama geçmişini temizle seçeneğine dokunun.

Arama geçmişiniz bu sayede temizlenecektir.

Play Store'a Uygulama Yüklemek Kaç Para?

Google’dan para kazanmak isteyenler, Play Store’a uygulama ya da oyun yüklemenin ne kadara mal olacağını sorguluyorlar. Play Store’a uygulama yükleyebilmeniz için öncelikli olarak geliştirici hesaba sahip olmanız gerekmektedir. Geliştirici hesaba sahip olmak için de tek seferlik 25 dolar ödemeniz gerekmektedir. 25 dolar ödedikten sonra oyununuzu ya da uygulamanızı Play Store’a yükleyebilirsiniz.

Google Play Kredisi Nerede Kullanılır?

Google Play Kredisi, Google Play’de bulunan hemen hemen her şey için kullanabilirsiniz. Uygulamalar, oyunlar, filmler, müzikler, dergi… Kısacası her şey için kullanabilirsiniz. Google Play Kredisi kullanım alanı olarak son derece özgürdür.