Kategori Açıklaması

Mobile Legends: Bang Bang, Moonton tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmış bir mobil oyundur. Mobil Legends: Bang Bang yani kısaca MLBB, Temmuz 2016’da çıkış yapmıştır. MOBA oyun türünde en çok oynanan ve sevilen mobil oyunlardan biridir. 

Gerçek insan rakiplerinize karşı 5 kişilik takımlar halinde MOBA heyecanına arkadaşlarınızla birlikte katılabilirsiniz. Favori kahramanınızı belirleyerek arkadaşlarınızla birlikte mükemmel takımınızı oluşturabilirsiniz. Bunun yanında tabii ki dilerseniz tek başınıza da Mobile Legends: Bang Bang keyfini çıkarabilirsiniz. 10 saniyeden daha az süren eşleşme süreleri ile ortalama 10 dakika süren maçlarla takımınızı zirveye taşıyabilirsiniz. Bilgisayarlarda sevilen oyun türü MOBA keyfini mobil cihazlarınızda doyasıya yaşayabilirsiniz. 

Koridorlar, ormancılık, kule saldırıları, takım savaşları ve çok daha fazla oyun yapısı sizleri Mobile Legends: Bang Bang’te bekliyor olacak. 

Mobile Legends: Bang Bang, tam aradığınız MOBA deneyimini mobilde sunmaktadır. Takımınızı oluşturup savaş alanında hünerlerinizi sergileyebilirsiniz. 

Klasik MOBA Haritaları ve 5v5 Savaşlar 

Gerçek rakiplere karşı gerçek zamanlı 5 kişilik takımlarınızla mücadeleye katılabilirsiniz. Düşman kulesini yıkmak için oyunda 3 koridor bulunmaktadır. Klasik MOBA haritalarının yenilenmiş hali MLBB’de sizleri bekliyor! 

Takım Savaşları ve Strateji 

Hasarlardan kaçarak, düşman üzerinde baskınızı kurun. Tank, Savaşçı, Büyücü, Nişancı, Suikastçı ve Destek kahramanlarınızdan sizin için uygun olanı bulun ve onda ustalaşın. 

Adil Savaşlarla Takımını Zafere Taşı 

Klasik MOBA’larda alışık olduğunuzun dışında herhangi bir ücret ödemeden MLBB keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Kazanmak için oyna felsefesiyle tamamen ücretsiz bir oyun deneyimini Mobile Legends: Bang Bang senin için sunuyor. 

Basit Kontroller 

2 Parmak ile kolayca alışabileceğiniz bir oynayış deneyimi Mobile Legends: Bang Bang’te! Çeşitli oyun içi ayarlar ile birlikte kullanıcı deneyiminizi özeleştirebilir ve kontrollerde ustalaşabilirsiniz. 

10 Saniyelik Eşleşmeler, 10 Dakikalık Maçlar 

Eşleşmeler sadece 10 saniye alır ve direkt oyuna girersiniz. Savaşlar ise ortalama 10 dakika sürmektedir. Hızlı ve dolu dolu oyun deneyimi için Mobile Legensd: Bang Bang sizleri bekliyor. 

Akıllı Çevrimdışı Yapay Zeka Yardımı 

Çoğu MOBA’da internet kesilmesi veya birçok nedenden dolayı oyuncular oyundan çıkabiliyor. Mobiel Legends: Bang Bang’te bulunan gelişmiş yapay zeka botlar sayesinde oyun kaldığı yerden devam edecek. Çıkan takım arkadaşınızın yokluğunu hissetmeyeceksiniz. 

S.S.S

Mobile Legens Ne Zaman Çıktı?  

Mobile Legends, 11 Temmuz 2016 yılında oyunculara çıkışını yaptı.  

Mobile Legends Ücretsiz mi? 

Evet, Mobile Legends oynaması ve indirmesi tamamen ücretsiz bir mobil MOBA oyunudur. Bunun yanında oyun içerisinde gerçek parayla kozmetik satın almak için mağaza bulunmaktadır ve kozmetikler Elmas ile satılmaktadır. Mobile Legends Elmas satın almak isterseniz eğer PlaySultan üzerinden hızlı ve güvenilir şekilde satın alabilirsiniz. 

Mobile Legends PC’de Oynanır mı?  

Evet, Mobile Legends’i bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda Mobile Legends oynamak için Google Play Games Beta aracılığıyla oyunu indirip oynamaya başlayabilirsiniz. Bunun yanında üçüncü parti emülatörler aracılığıyla da Mobile Legends’i bilgisayarınıza indirip oynayabilirsiniz.  

Mobile Legends 1 Saatte Kaç MB Yer?  

Mobile Legends yapılan testlere göre ortalama olarak 1 saat içinde yoğun oyun deneyimiyle 102MB internet harcamaktadır. 

Mobile Legens Oyunu Nasıl Oynanır? 

Oyun diğer MOBA türündeki oyunlara benzer tarzdadır. Bunun yanında mobil cihazlarda neredeyse aynı deneyimi sunarken çeşitli ekstralarıyla birlikte en sevilen oyunlardan bir tanesi haline gelmiştir. 

Mobile Legens Kaç GB Ram İstiyor? 

Android cihazlarda oynamak için minimum şekilde 1GB Ram tavsiye edilmektedir. 

Mobile Legends Tek Oynanır mı? 

Evet, Mobile Legends’i dilerseniz arkadaşlarınız olmadan diğer oyuncularla eşleşerek oynayabilirsiniz. Fakat Mobile Legends’i oynamak için aktif şekilde internet bağlantınızın bulunması gerekmektedir. 

Mobile Legens Kaç Level Var? 

Mobile Legends’te dereceli lig sistemi bulunmaktadır ve 7 adet dereceli lig oyunda mevcuttur. 

Mobile Legends Kaç Kişi İndirdi? 

Mobile Legends’i tüm platformlar göz önünde bulundurduğumuzda 1 milyardan fazla indirmeye ulaşmış olarak görüntülemekteyiz. Her geçen dakika oyuna dünyanın heryerinden yeni oyuncular başlamaktadır ve indirme sayısı giderek artmaktadır. 

Mobile Legends Ücretli mi? 

Hayır, Mobile Legends oynaması ve indirmesi tamamen ücretsiz bir mobil oyundur. Bunun yanında oyun içerisinde çeşitli kozmetikler satın almak veya başka satın alımlar yapmak için Elmas kullanmanız gerekmektedir. Eğer Elmas satın almak isterseniz PlaySultan üzerinden kolayca satın alım yapabilirsiniz. 

Mobile Legends’ta Kaç Karakter Var? 

Mobile Legends’a sürekli olarak yeni karakterlerle gelmektedir. Şu anda oyunda 49 farklı kahraman bulunmaktadır. Bu sayı gün geçtikçe artacaktır. 

Mobile Legends Sezon Ne Kadar Sürer? 

Mobile Legends’teki her rekabetçi sezon üç ay sürmektedir.