S Sport Plus

S Sport Plus

S Sport Plus’ta, “Çoklu İzleme” özelliğiyle 4 farklı canlı yayın, aynı ekran üzerinden kullanıcılar tarafından izlenebiliyor. Böylelikle hafta sonları aynı saatte yayınlanan maçları bir arada izleyebiliyorsunuz. Bir maçtan diğer maç yayınına, istediğiniz cihazda geçip, telefon, tablet, PC ya da TV üzerinden geniş ekranda maç izleyebilirsiniz.

S Sport  Plus dünyanın en önemli spor organizasyonlarını ve liglerini hem canlı hem de seç izle içeriklerle yayınlayan, Internet üzerinden hizmet veren bir uygulamadır. Aynı anda birden fazla canlı yayın arasından tercih etme ve bilgisayarınızdan aynı anda yayınlanan müsabakaları tek ekranda izleme fırsatı sunar.

Sistem Gereksinimleri


 

Kategori Açıklaması

S Sport, Saran Holding'in D-Smart platformuna özel olarak yayın yapan Spor Smart 2 kanalını satın almasıyla birlikte 18 Mart 2017 tarihinde ismini değiştirerek kurmuş olduğu kanaldır. 

S Sport Plus ise hayranı olduğunuz takımların ve sporcuların rakipleriyle girdikleri heyecan dolu mücadeleleri izleyebileceğiniz bir uygulamadır. S Sport Plus ile zaman ve mekankısıtlamalarını ortadan kaldırarak S Sport Plus aracılığıyla EuroLeague, Serie A, La Liga, NBA, Formula 1, Formula 2, NFL, UFC, ATP 250, Boks Geceleri ve WWE gibi üst düzey spor organizasyonlarını kesintisiz şekilde izleyebileceğiniz tek bir platfrom üzerinden takip edebilirsiniz. 

S Sport Plus'ın yayın akışında, birbirinden heyecanlı spor müsabakalarının yanı sıra keyifle izleyeceğiniz programlar bulunmaktadır. Alanlarında önde gelen isimlerin konuk olduğu programlar ile sevdiğiniz spor dalının perde arkasındaki olaylar hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz yayın akışını değerlendirebilirsiniz. 

Çoklu Cihaz Desteği 

S Sport Plus, spor müsabakası izlemek için televizyon başında olma zorunluluğunu ortadan kalkmaktadır. Çoklu cihaz desteği sayesinde bilgisayarınızdan, tabletinizden veya akıllı telefonunuzdan canlı yayın maç izleme keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. 

Full HD Yayın Kalitesi 

Eğer düşük ekran çözünürlüğü ile maç izlemekten sıkıldıysanız, S Sport Plus'a abone olma vaktiniz çoktan gelmiş demektir. Full HD yayın kalitesi ile birbirinden heyecanlı müsabakaları tüm detaylarıyla yorulmadan takip edebilirsiniz. 

600 Saatten Fazla Canlı Yayın 

S Sport Plus vasıtasıyla her ay La Liga'dan NBA'e, UFC'en Formula 1'e kadar birçok üst düzey organizasyonunu kapsayan 600 saatten fazla canlı yayın içeriğine tek bir platformdan erişebilirsiniz. 

Düşük Veri Kullanımı 

Yoğun içerik nedeniyle internet kotanızın hemen dolacağını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Yayın kalitesini ayarlayarak veri kullanım oranını kolayca S Sport Plus’ta düşürebilirsiniz. Bu özellikten yararlanıp Seria A'daki Juventus, Milan ve Inter rekabetini rahatça izlemek, internetinizi neredeyse hiç yemeyecektir. 

Çift Dil Desteği 

S Sport Plus’ta yayınlanan tüm karşılaşmalar Türkçe dilinin yanı sıra İngilizce olarak da izlenebilmektedir. 

Taahhüt Yok 

S Sports Plus’a dilerseniz aylık ya da çok daha ekonomik fiyatlarla yıllık abone olabilirsiniz. Bu sayede birçok üst düzey spor organizasyonunu bütçenizi aşmadan takip edebilirsiniz. Dilediğiniz an aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz ve herhangi bir taahhüt ile karşılaşmazsınız. 

S.S.S

S Sport Plus Nedir? 

S Sport Plus ise hayranı olduğunuz takımların ve sporcuların rakipleriyle girdikleri heyecan dolu mücadeleleri izleyebileceğiniz bir uygulamadır. Zaman ve mekân kısıtlamalarını ortadan kaldıran uygulama aracılığıyla EuroLeague, Serie A, La Liga, NBA, Formula 1, Formula 2, NFL, UFC, ATP 250, Boks Geceleri ve WWE gibi üst düzey spor organizasyonlarını kesintisiz şekilde izleyebileceğiniz tek bir platformdur. 

S Sports Plus İndir İzle Özelliği Nedir ve Nasıl Kullanılır? 

İndir izle özelliği, S Sport Plus’ta sizlere yayınları Internet erişiminizin kısıtlı olduğu anlarda ya da yerlerde, önceden telefonunuza indirerek izlemenizi sağlayan bir özelliktir.  İndir İzle özelliği, ayrıca S Sport Plus’ta canlı yayınladığımız içerikleri canlı yayından hemen sonra wi-fi ağına bağlıyken akıllı telefon ya da tabletinize indirip, bu yayınların tekrarını, mobil cihazlarınızdan, mobil internet kotanız harcanmadan izleyebilmenizi sağlayan bir özelliktir. İndir İzle özelliği ile S Sport Plus’ta yer alan tüm videoları iOS ya da Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ya da tabletinize indirebilirsiniz.

  • İndirmek istediğiniz video içeriğine akıllı telefon ya da tabletinizden girin. 
  • Video’nun hemen altında yer alan indirme ikonuna dokunun. 
  • Yükleme tamamlandıktan sonra uygulamanın alt kısmında yer alan ana menüden İndirilenler Kısmında yayını açıp izleyebilirsiniz. 

İndir izle özelliği, S Sport Plus aboneleri için geçerli bir özelliktir. S Sport Plus abonesi olmak isterseniz PlaySultan üzerinden istediğiniz tipteki aboneliği kolay ve güvenli şekilde hemen satın alabilirsiniz. Satın aldıktan sonra üyeliğinizde aktifleştirerek S Sport Plus’u kullanmaya başlayabilirsiniz. 

S Sport Plus’a Yurt Dışında Ulşabilir miyim? 

Hayır, Lisans hakları nedeniyle yayınlar Türkiye dışında izlenmesi mümkün değildir. Eğer Türkiye’de yaşıyorsanız ve S Sport Plus satın almak istiyorsanız PlaySultan üzerinden istediğiniz tipteki aboneliği kolay ve güvenli şekilde hemen satın alabilirsiniz. Satın aldıktan sonra üyeliğinizde aktifleştirerek S Sport Plus’u kullanmaya başlayabilirsiniz. 

S Sport Plus Aboneliğimi Nasıl İptal Edebilirim? 

Aboneliğinizin iptal edilmesini istiyorsanız eğer www.ssportplus.com adresinden başlatılan üyeliklerde web sitesinden üye girişi sonrası sağ üst köşedeki menüden “Üyelik Bilgileri” girerek üyelik iptal talebinde bulunabilirsiniz.