Stumble Guys

Stumble Guys

Stumble Guys, Scopely tarafından geliştirilen ve yayınlanan çevrimiçi ücretsiz bir parkur oyunudur.

Kategori Açıklaması

Stumble Guys, Scopely tarafından getiştirilmiş ve yayınlanmış çevrimiçi bir oyundur. Bu eğlenceli çok oyunculu nakavt temali battle royale oyununda zafere ulaşmak için diğer rakiplerinizi elemeniz gerekmektedir. Devam eden kaosa girmeye hazırsanız; koşmak, tökezlemek, düşmek, zıplamak ve kazanmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! Oyunun teması ve renkli dizaynı gerçekten içinizi açacak. Stumble Guys, oynaması ve indirmesi ücretsiz bir oyundur. Stumble Guys, geniş yaş aralığı yelpazesiyle dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncuya ev sahipliği yapmaktadır. Türünün ileri gelen oyunlarından biri olan Stumble Guys, çıkışından günümüze kadar oyuncu rekorları kırmaya devam etmektedir. Türkçe dil desteği sayesinde Türk oyuncuların büyük ilgi duyduğu oyun dünya çapında oynanmaktadır. 

Engelleri Atlayın ve Rakiplerinizle Savaşın 

32’ye kadar oyuncuya karşı koşun, yeri geldiğinde tökezleyin ve düşerek farklı haritalarda, sevi yelerde ve oyun modlarında nakavt temalı battle royale keyfini çıkarın. Hayatta kalma elemeleri, takım oyunlarıyla savaşın. Eğlenceli çok oyunculu oyunun kaosundan sağ çıkın ve bir sonraki tura devam etmek için hak kazanın. Bitiş çizgisine limit dolmadan rakiplerinizden önce ulaşmalısınız. Stumble Guys’ta oynamaya ve kazanmaya devam ederken oyun sonlarında eğlenceli ödüller ve yıldızlar kazanacaksınız. 

Arkadaşlarınızla ve Ailenizle Oynayın 

Stumble Guys’ta kendi çok oyunculu lobinizi oluşturabilir ve arkadaşlarınıza ve ailenize karşı oynayabilirsiniz. Kimin daha hızlı olduğunu, kimin daha iyi becerilere sahip olduğunu kazananın kim olduğu belli olduktan sonra görün! 

Oyununuzun Kilidini Açın ve Yükseltin 

Seçtiğiniz Stumbler’ı özel ifadeler, animasyonlar ve ayak sesleriyle kişiselleştirebilir ve özelleştirebilirsiniz. Zafere giden yola benzersiz tarzınızla fark yaratın. 

Stumble Pass 

Yeni içerik özelleştirmeleri ve diğer ödülleri içirisinde bulunduran her ay yenilenen Stumble Pass sizlerle! 

Stumble Guys Dünyasını Keşfedin 

Daha fazla oynama yolunun yanında 30’dan fazla harita, seviye ve oyun moduyla Stumble Guys’un eğlenceli ve kaotik dünyasını keşfedin. En hızlı çok oyunculu nakavt temalı battle royale deneyimini doruklarınıza kadar yaşayın. Partiye katılın ve tökezlemeye, düşmeye ve zafere giden yolda her şeye katlanıp mücadeleyi kazanmaya hazır olun! 

S.S.S

Stumble Guys Ücretli mi? 

Hayır, Stumble Guys oynaması ve indirmesi tamamen ücretsiz bir oyundur. Çevrimiçi olarak eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. 

Stumble Guys PC’de Var mı? 

Evet, Stumble Guys PC’de bulunmaktadır. Stumble Guys, PC dahil; iOS, Android, Microsoft Windows, Xbox One, Xbox X ve S Serisi platformlarında indirmesi ve oynaması tamamen ücretsiz şekilde bulunmaktadır ve oynanabilmektedir. 

Stumble Guys Gems Nedir? 

Stumble Guys Gems, oyun içerisindeki gerek para ile satın alınabilen bir para birimidir. Stumble Guys Gems ile mağazadan görünümünüzü özelleştirecek birçok kostüm ve kozmetik ürünü satın alabilirsiniz. Stumble Guys Gems satın almak isterseniz indirimli ve güvenilir şekilde PlaySultan’dan satın alabilirsiniz. 

Ödül karşılığında reklam izleyemiyorum 

İzleyebileceğiniz reklam yoksa; maalesef bu, bulunduğun bölgede reklam veren olmadığı anlamına gelir. 

Oynamaya nasıl başlarım? 

Oynat butonuna basarak eşleştirmeye katılabilirsiniz. Solo Oyun ve Parti Odalarının eşleştirme yöntemi aynıdır; tek farkı solo oyunun anında erişilebilir olmasıdır. 

Oyun içi ismimi değiştirebilmem mümkün mü? 

Evet, ad değişikliği ücretsiz bir şekilde mümkündür. Fakat art arda ad değişikliği yapmaya çalışırsanız 100 Mücevher istenecektir. 

Elendiğim Zaman Ne Olur? 

Eğer oyunda elenirseniz oyun bitene kadar izleyici olarak kalabilirsiniz. Farklı oyuncuları izlemek için hedefte geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz zaman “Ayrıl” butonuna basarak oyundan ayrılabilirsiniz ve yeni oyun arayabilirsiniz. 

Stumble Bileti Nedir? 

Stumble Bileti, oyuncuların görünümler, emojiler, animasyonlar vb. kazanabildiği aylık bir ödül sistemidir. Ödülelleri her sezon değişir ve bilet 2 türe ayrılır: 

Premium Bileti: 
Maliyeti 1200 mücevherdir ve daha nadir bulunan oyun içi ödüller alabilmeni sağlar. 
Ücretsiz Bilet: 
Etkinleştirmek için bir başlangıç maliyeti yoktur. Daha yaygın oyun içi ödüller alabilirsiniz. 

Yaratıcı kodları nedir? 
İçerik oluşturucu kodları, en sevdiğiniz içerik oluşturucuların sizinle paylaşabileceği benzersiz kodlardır. Oyun içi nakit teklifleri satın almak için ilgili kodlarını kullanarak, bu satışın bir yüzdesini aldıkları için onları desteklersiniz.