Tinder

Tinder

TinderiOS ve Android platformları için geliştirilen bir arkadaşlık uygulamasıdır. Facebook altyapısını kullanarak üye olunabilen sistemde, kullanıcılar bulundukları konuma yakın olan insanlarla karşılaşırlar. Beğeni / beğenmeme seçeneğinin bulunduğu uygulamada iki kişinin birbirini beğenmesi durumunda eşleşme gerçekleşir ve iki taraf için de sohbet edebilme olanağı doğar.

Nasıl Yüklenir?

Tinder sitesine giriş yapmanızın ardından sol üstten profilim sekmesine tıklıyorsunuz. 

Açılan menüden ' Promosyon kodu ' alanına giriş yaparak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Kategori Açıklaması

Tinder Nedir?

Tinder, özellikle Amerika kıtasında ve Avrupa’da sık kullanılan bir arkadaşlık ve flört uygulamasıdır. Ülkemizde de her geçen gün yaygınlaşan Tinder, pek çok insanın tanışmasına, beraber vakit geçirmesine ve hatta evlenmesine yardımcı oluyor. Tinder’da açtığınız bir profil ile çevrenizdeki birçok kadın veya erkek kullanıcıya ulaşabiliyorsunuz. Beğendiklerinizi sağa kaydırıyorsunuz ya da uygulama üzerindeki kalp ikonuna basıyorsunuz. Beğenmediğiniz kişileri ise sola kaydırıyorsunuz ya da çarpı işaretine basıyorsunuz. Civarınızdaki profiller tükenene kadar kaydırmaya devam edebilirsiniz. Eğer sizin beğendiğiniz bir profil sizi de beğenirse eşleşme oluyor. Eşleşmenin ardından eşleştiğiniz kişi ile mesajlaşabileceğiniz bir bölüm açılıyor. Dilerseniz bu bölümden eşleştiğiniz kişi ile mesajlaşabilirsiniz. Eğer eşleştiğiniz kişi ile güzel bir muhabbetiniz oluşursa ve iletişiminizi kuvvetlendirmek isterseniz bir buluşma ayarlamanız da mümkün.

Tinder’da bir kişi ile konuşabilmeniz için eşleşmeniz şarttır. Eşleşme için de iki tarafın da birbirini beğenmesi gerekmektedir. Sizi beğenmeyen birine mesaj göndermeniz mümkün değildir. Aynı şekilde sizin beğenmediğiniz bir kişi size mesaj gönderemez.

Tinder Türkiye

Tinder, Avrupa ve Amerika kıtasında oldukça popüler bir uygulama. Ülkemizde de her gün daha da popülerleşmeye ve büyümeye devam ediyor. Özellikle Covid Pandemisi sırasında hem ülkemizde hem de Dünya’nın kalanında Tinder daha hızlı popülerleşmeye başladı. Evlerimize kapandığımız günlerde Tinder üzerinden sosyalleşmeye ve yeni arkadaşlık kurmaya başladık. Hal böyle olduğu için Tinder artık hayatımıza daha çok girdi diyebiliriz. Tinder Türkiye’de popülerleştikçe artık daha çok insanla iletişime geçebiliyoruz. Sosyal bağlantılarımızı genişletip daha çok insanla bağ kurabiliyoruz.

Tinder Ne İçin Kullanılır?

Tinder’ı spesifik bir amaç için kullanılır demek oldukça güç. Yurt dışında daha spesifik bir amaca hizmet etse de günümüz Türkiye’sinde daha çok arkadaş edinmek, sohbet etmek ve yeni insanlarla tanışmak için kullanılır. Uygulamanın kullanım amacı kişiden kişiye göre değişiklik göstereceği için net bir şey söylemek mümkün değil. Öte yandan Tinder bir çok farklı kullanım amacına hizmet verebilir. Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan Tinder’da siz de eşleştiğiniz kişiye uygulamayı hangi amaçla kullandığını sorarak direkt bir cevap alabilirsiniz. Böylece kendi amacınıza uygun insanları Tinder’da bularak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Tinder ücretsiz bir uygulama olduğu için kolaylıkla telefonunuza indirip kurabilir ya da internet sitelerinden üye oluşturup web üzerinden kullanabilirsiniz. Tinder’ı ne için kullanacağınızı bilmiyorsanız biraz vakit geçirdikten sonra kendinize uygun amaçlar edinebilirsiniz. Çevrenizdeki insanları keşfedebilir ve yepyeni maceralara yelken açabilirsiniz.

Tinder Güvenli mi?

Kısaca cevap vermek gerekirse evet. Detaylara inmek gerekirse Tinder, sadece adınızı ya da mahlasınızı vererek kayıt olup kullanabileceğiniz bir uygulama. Herhangi Bir şekilde TC kimlik numarası ya da soy isminiz gibi kişisel bilgilerinizi vermeniz gereken bir program değil. Dolayısıyla endişelenmenizi gerektirecek bir durum yok.

Son dönemde çıkan ve çokça konuşulan Netflix belgeseli olan “Tinder Avcısı” ismindeki yeni içerik ile birlikte Tinder tekrar gündemin göbeğine oturdu diyebiliriz. Akıllara ise Tinder’ın güvenli bir yer olup olmadığı sorusu da geldi tabii ki. Tinder uygulama bazında herhangi bir güvenlik işgali teşgil etmiyor fakat sanal ortamda değil de gerçek hayatta, yüz yüze bir buluşma ve sohbet ortamı oluşacağı zaman işler tamamen size ve eşleştiğiniz insana kalıyor. Tenha yerlerde buluşmayarak ve toplum içinde, belirli bir mesafe ve güven alanı içerisinde buluşmak, kişisel güvenlik açısından en iyi ihtimal gibi gözüküyor. Uygulamayı kullanmanızda güvenlik açısından herhangi bir sıkıntı yok fakat dışarı çıktığınız zaman dikkati elden bırakmamakta fayda var.

Tinder En İyi Nasıl Kullanılır?

Tinder’ı eğer etrafınızdaki kişilerden duyduysanız bazı kişilerin çok eşleşme aldığını, bazılarının ise hiç eşleşme alamadığını, nadiren 1-2 eşleşme alsalar bile asla muhabbet kuramadıklarını duymuş olabilirsiniz. Bu durum gerçekten de yaşanmaktadır. Tinder’ı iyi kullanırsanız ve güzel bir profile sahip olursanız, eşleşme alma şansınız da o kadar yükselir. Aşağıda sizler için birkaç madde listeledik. Bu maddelere uyarak profilinizi düzenleyebilir ve eşleşme şansınızı artırabilirsiniz.

İyi bir profil oluşturun. Eşleşme almanızın ilk şartı iyi bir profilden geçer. Profilinizi oluştururken aşırı olmaktan kaçının. Çok uzun ya da çok kısa bir biyografiden kaçının. Aynı şekilde 1-2 fotoğraf da koymayın, maksimum sayıda da fotoğraf koymayın. Çok absürt fotoğraflar da koymayın, sade dümdüz bir selfie de koymayın.

Dürüst ve açık olun. Çok fazla düzenlenmiş ve artık size benzemekten uzak olan fotoğraflarınızı profilinize yüklemeyin. Güncel halinizi yansıtan, gerçek fotoğraflar koyun. Gençliğinizden çekilmiş ya da 1-2 yıl öncesine ait güncelliğini yitirmiş fotoğraflardan kaçının. Son dönemlerde eğer çok kilo aldıysanız/verdiyseniz, sportif görüntünüzü kaybettiyseniz ya da imajınızı kökünden değiştirecek bir değişiklik yaptıysanız ve eski fotoğraflarınız bu değişimi göstermiyorsa kesinlikle bunlara profilinizde yer vermeyin. Yüzünüzü kapatacak güneş gözlüklerinden, bere, şapka, kapşon gibi şeylerden vazgeçin. Eğer çok güvendiğiniz ve herkesin görmesini istediğiniz böyle bir fotoğrafınız varsa bile en azından yüzünüzün ve simanızın açıkça, bariz bir şekilde görülebildiği 1-2 fotoğrafınız olsun.

Samimi ve içten olun. Eşleşme aldınız ve konuşmaya başladınız diyelim. Eşleştiğiniz kişiye abartmadan küçük şakalar, iltifatlar ve hoşluklar yapmaktan çekinmeyin. Cool rolleri oynamaya ve kasıntı olmaya hiç gerek yok. Bu tarz rol yapan ve soğuk olan insanları Tinder’da kimse sevmez.

Net olun. Eşleştiğiniz kişiler ile konuşmaya başladıktan sonra uygulamayı hangi amaçla kullandığınızı, eşleştiğiniz kişiden neler beklediğinizi düzgünce ifade edin. Hem kendi zamanınızı hem de karşınızdaki insanın zamanını boşa harcamayın.

Saygılı olun. Hem profiliniz hem de iletişiminiz sizin ne kadar saygılı bir insan olduğunuzu belli etkin. Biyografinizde insanları küçük düşürecek, onları hor görecek kelimeler kullanmayın. Özel mesajlaşmada ise herhangi bir anlaşmazlık sonucu taraflardan birisi iletişimi sonlandırmak ya sürdürmek istemediği zaman ona suçlayıcı ve saygısızlık içeren kelimeler sarf etmek yerine teşekkür edip ortamdan nazikçe ayrılın.

Tinder Plus ile En İyi Tinder Deneyimini Yakalayın.

Yukarıdaki tüm maddeler sizin Tinder’ı en iyi şekilde kullanmanıza ve eşleşme sayınızı artırmaya yardımcı olur. En iyi Tinder kullanımına ise Tinder Plus’a sahip olarak ulaşabilirsiniz. Sınırsız like özelliği ile beklemeye gerek kalmadan istediğiniz kadar kişiye like gönderebilir ve eşleşme şansınızı çok büyük oranda katlayabilirsiniz. Günde 5 adet Süper Like ile en çok beğendiğiniz profillere Süper Like gönderebilirsiniz. Süper Like alan kişi çok yüksek ihtimalle size geri dönüş sağlayacaktır.

Tinder Passaport özelliği ile sınırları yıkın ve tüm Dünya üzerindeki Tinder kullanıcıları ile iletişime geçme şansınız olsun. Tinder Plus kullanıcıları Passaport özelliği ile sadece kendi şehrindeki insanlar ile eşleşmek zorunda kalmıyor. Tüm Dünya’daki Tinder kullanıcıları ile eşleşip konuşabileceğiniz bu özellik ile sınırlardan kurtulun. Bir seyahat öncesi gideceğiniz yerdeki Tinder kullanıcıları ile iletişime geçerek seyahatinizi renklendirebilir ve hem ülke içinde hem de ülke dışındaki seyahatlerinizde güzel arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Tinder Gold Avantajları

Tinder Gold ile birlikte Tinder Plus’ın bütün avantajlarına sahip olun ve üstüne yeni özellikler kazanın Aşağıda Tinder Gold’un tüm avantajlarına ulaşabilirsiniz.

Tinder Gold Eşleşme

Sizi beğenen profilleri ayrı bir bölümde görebilir ve akışınıza düşmesini beklemeden bu kişileri hızlıca beğenip Gold eşleşme yakalayabilirsiniz. Sizi beğenen kişileri bekletmezsiniz ve akışta yanlışlıkla da olsa sola kaydırmanızın önüne geçer. Sizi beğenen birisi ile eşleşmenizi şansa bırakmak istemezsiniz değil mi? Tinder Gold satın alın ve sizi beğenenlere hızlıca geri dönün.

Aylık Süper Like ile Eşleşme Şansınızı Katlayın

Tinder Gold sahipleri, Süper Like’ları kullanarak beğendikleri kullanıcılar ile eşleşme olasılığını büyük ölçüde artırır. Tinder Gold satın alın ve Süper Like ile en çok beğendiğiniz kişilere onları ne kadar beğendiğinizi ifade edin, eşleşme şansınızı artırın. Süper Like’lar Tinder’da birini çok beğendiğinizi ifade etmenin en iyi yoludur.

Ayda 1 Boost

Tinder Gold sahipleri ayda kullanabilecekleri bir adet Boost’a sahip olurlar. Boost 30 dakika boyunca sizi civardaki en popüler hesaplardan biri haline getirir. 30 dakika boyunca diğer kullanıcıların akışlarında en ön sırada görünürsünüz ve eşleşme şansınız inanılmaz oranda artış gösterir. Ayda bir kez kullanabileceğiniz bu özellik ile birlikte hızlıca eşleşme alabilir ve bölgenizdeki en popüler profillerden biri olursunuz.

Tinder Gold satın alarak Tinder Plus’ın bütün özelliklerinden faydalanabildiğiniz gibi aynı zamanda Tinder Gold’a has özelliklerden de faydalanabilirsiniz. Tinder Gold size en iyi Tinder deneyimi yaşatmak ve eşleşme sayınızı artırmak için oluşturulmuş bir özellikler bütünüdür. Tinder Gold’un size sağlamış olduğu özellikleri kullanın ve hem Dünya’daki diğer Tinde kullanıcıları ile eşleşin, hem de bölgenizde bulunan Tinder kullanıcıları ile eşleşme şansınızı artırın.

Eğer bir süredir Tinder kullanıyorsanız ve eşleşme alamıyorsanız ya da eşleşme sayınız yetersizse Tinder Gold satın alarak bu durumdan kurtulabilirsiniz. Potansiyelinizi ortaya çıkarmak ve Tinder’dan aldığınız verimi artırmak için başvuracağınız en iyi yol Tinder Gold satın almaktır. Tinder Gold satın aldığınız zaman eşleşme sorununuz iyileşecektir ve eskisine oranla çok daha fazla eşleşme alabileceksiniz.

Tinder Gold mu satın almalıyım yoksa Tinder Plus mı?

Tinder’ın Premium paketlerinden birini satın almaya karar verdiniz fakat hangisini satın alacağınız konusunda karar veremediniz mi? O zaman Tinder’da nasıl bir kullanıcı olduğunuzu gözden geçirmeniz gerekiyor. Örneğin çok fazla kişi tarafından beğeniliyor fakat beğenileri göremediğiniz için eşleşme sağlayamıyorsanız Tinder Gold satın almanız daha mantıklı olacaktır. Tinder’da çok seçiciyseniz ve birçok farklı profilden size en uygununu nokta atışı ile seçmek istiyorsanız Tinder Gold almak bu durumda daha mantıklı olacaktır. Hiç beğeni almıyorsanız ve günün büyük bir kısmını beklemekle, kalan kısmını da Tinder’da insanlarla eşleşmek ve diğer insanlarla muhabbet etmek üzerine kuruyorsanız Tinder Plus almak daha mantıklı olacaktır. Eğer Tinder Gold’un çok büyük bir fark yaratacağını düşünmüyorsanız ilk ay Tinder Plus, ikinci ay Tinder Gold satın alın ve bir ay boyunca ne kadar eşleşme aldığınızı kıyaslayın. Tinder Gold’un size ekstra bir avantaj sağlamadığına kanaat getirirseniz o zaman bundan sonra Tinder kullanımınıza Tinder Plus ile devam edebilirsiniz. Tinder Plus ve Tinder Gold, kullanıcıların uygulamayı kullanış biçimine göre değişen özellikleri kullanıcılara sunar. Size en uygun olan hangisiyse onu seçerek Tinder maceranızı sürdürebilirsiniz.

S.S.S

Tinder Süper Like Ücretli mi?

Evet. İsterseniz ayrı olarak satın alabileceğiniz Süper Like’lar bulunmakta. Eğer Tinder Gold aboneliği satın alırsanız günlük 5 adet Süper Like her gün hesabınıza tanımlanır. Tek seferlik Süper Like almak yerine Tinder Gold aboneliği almak uzun vadede daha karlı olacaktır. Tinder Gold aboneliği aldıktan sonra daha fazla Süper Like’a ihtiyacınız olursa o zaman ayrıca Süper Like satın alabilirsiniz. Bu şekilde yapmanız daha karlı olacaktır ve sizi ekstra masraftan kurtaracaktır.

Tinder Hesabımı Silersem Abonelik İptal Olur mu?

Tinder uygulamasını silmek, aboneliğinize veya hesabınıza bir şey yapmaz fakat Bir iOS aygıtta Apple Kimliği ile Tinder aboneliği satın alırsanız, uygulamayı ya da hesabını silmek aboneliğinin iptal olmasına yol açmaz. Bir Android aygıtta Play Store üzerinden veya Tinder web'den abone olursanız, hesabının silinmesi aynı zamanda aboneliklerinin iptal edilmesine yol açacaktır. Android kullanıcıları hesaplarını silmeden önce bu durumu göz önünde bulundurmaları gerekmektedir. Telefonunuzda bulunan uygulamayı silmenin aboneliğe ve hesaba bir zararı yoktur. Uygulamayı telefonunuza yeniden yüklediğiniz zaman hesabınıza giriş yaparak kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Tinder Kelime Anlamı Ne Demek?

Tinder çabuk yanan, hızlıca tutuşan anlamına gelmektedir. Tinder logosundaki alev sembolü de bu nedenle seçilmiştir. Uygulamanın isminden ve ikonik sembolünden ötürü diğer flört ve arkadaşlık uygulamalarından sıyrılmıştır. Ateş sembolü ve uygulamanın kelime anlamı da uygulamanın romantik yönünü vurgulamada önemli bir faktördür.

Tinder Mesafe Doğru mu?

Kullanıcıların mesafesi Tinder platformu üzerinde genelde doğru olarak hesaplanıp diğer kullanıcılara sunulur. Gün içerisinde hareket ettiğinizde veya seyahat ettiğinizde bu uzaklık uygulama üzerinden de görülebilir. Çok hassas değerlerde ölçüm yapamasa da aşağı yukarı doğru sonuç verir. Hesaplamalar biraz geçikmeli olarak sisteme geçirilir. Dolayısı ile anlık olarak konumu değişen bir kullanıcının bilgisi, diğer kullanıcılara biraz geç ulaşır. Sabit bir pozisyonda duran kullanıcının ise uzaklık bilgisi genelde doğru sonuç verir.

Tinder Konum Değiştirme Ücretli mi?

Evet. Tinder’da konumunuzu değiştirmek için gerekli olan Tinder Passaport özelliği, Tinder’ın ücretli abonelikleri ile elde edilebilen bir özelliktir. Tinder Plus ve Tinder Gold’da da bulunan passaport özelliği ile Dünya’daki tüm Tinder kullanıcılarına ulaşabilir, konumunuzu Dünya üzerindeki herhangi bir nokta olarak ayarlayabilirsiniz. Konumunuzu değiştirdikten sonra isterseniz konumunuzu saklamanız da mümkün. Böylece farklı bir konumda olduğunuzu diğer kullanıcılar göremezler. Siz de dilediğiniz konumdaki Tinder kullanıcıları ile rahatça eşleşebilirsiniz.

Tinder'da İlk Mesaj Ne Olmalı?

Bir eşleşme yakaladıysanız ve ilk olarak ne yazmak gerektiği ile ilgili endişeleriniz varsa öncelikle sakin olun. Hem siz hem de karşı taraf sizi beğendiği için durum 1-1. Endişelenecek ya da panik yapacak bir durum yok. “Selam”, “Merhaba”, “Nasılsınız?” gibi kelimeler ve bunları içeren cümleler neredeyse herkes tarafından yazıldığı ve akla gelen ilk kelimeler oldukları için tercih etmeniz pek doğru olmayacaktır. Eşleştiğiniz kişinin profilini inceleyip, fotoğraflarına bakıp ondan sonra mesaj yazın. Profilindeki bir şeyden yola çıkarak ona basit sorular sorabilirsiniz. Örneğin “3. fotoğraf nerede çekildi?”, “Sizi Kadıköy’deki bir kafede görmüş olabilir miyim? “Saçınızın rengi son fotoğraftaki gibi mi?” tarzında muhabbet açıcı, cevaplaması kolay ve eğlenceli sorular sorabilirsiniz.

Tinder Plus Ne İşe Yarar?

Tinder Plus size eşsiz avantajlar sağlayarak Tinder deneyiminizi iyileştiren ve eşleşme sayınızı artırmaya yarayan bir özelliktir. Sınırsız like özelliğini açar ve akışınızdaki profiller bitene kadar sınırsız bir şekilde önünüze çıkan tüm profillere like göndermenizi sağlayan özellik açılmış olur. Böylece daha çok kişiye like attığınız için size like gönderecek potansiyel profillere ulaşmış olursunuz ve eşleşmeleriniz artar. Tinder Plus ile günde 5 adet Süper Like profilinize tanımlanmış olur. Süper Like’larınızı en çok beğendiğiniz profillere göndererek onlarla eşleşme şansınızı artırın. Eğer olur da yanlış bir karar verirseniz “Geri Al” tuşuna basarak profili tekrar değerlendirebilirsiniz.

Tinder Premium Kaç TL?

Tinder Plus ve Tinder Gold olmak üzere 2 adet Tinder Premium paketi bulunmaktadır. PlaySultan’da 1 aylık Tinder Plus aboneliği 59,99 ₺, 1 aylık Tinder Gold aboneliği 119,99 ₺ olarak siz değerli müşterilerimiz için satışa sunuldu. Eşleşme şansınızı artırmak ve en iyi Tinder deneyimine sahip olmak için almanız gereken Tinder Premium paketlerinin fiyatı bu şekilde. Bütçenize ve amacınıza uygun olarak dilediğiniz paketi satın alabilir ve Tinder’da beğendiğiniz insanlarla eşleşmeye başlayabilirsiniz.

Tinder Üyelik Ücretli mi?

Tinder’da üyelik açmak tamamen ücretsizdir fakat eşleşme şansınızı artırmak ve daha iyi bir Tinder deneyimine sahip olmak için Tinder Premium paketlerinden birini satın alabilirsiniz. Tinder Plus ve Tinder Gold paketlerinden birisini satın alın ve tüm Dünya’daki Tinder kullanıcıları ile hemen eşleşmeye başlayın.

Tinder Günde Kaç Beğeni Hakkı Var?

Tinder’da beğeni hakkınız limitlidir ve eğer bu beğeni limitine ulaşırsanız 12 saat boyunca beklemede kalırsınız. Bu süre zarfında akışınıza düşen hiçbir profili beğenemezsiniz. Beğeni limitine takılmadan hem civarınızdaki hem de tüm Dünya’daki Tinder kullanıcılarıyla eşleşmek için Tinder Plus veya Tinder Gold satın alın, limitlerden kurtulun.

Tinder Gold Nasıl Yapılır?

Tinder Gold satın alarak Tinder’ın ayrıcalıklı özelliklerine sahip olabilir ve eşleşme şansınızı artırabilirsiniz. PlaySultan’dan hızlıca Tinder Gold satın alabilirsiniz ve Tinder Gold’un tüm özelliklerine hızlıca sahip olabilirsiniz.

Tinder Gold Eşleşme Nedir?

Tinder Gold’un en dikkat çeken ve en değerli özelliklerinden birisi olan Gold Eşleşme şu şekilde çalışmaktadır. Eğer birisi sizi beğenirse ve siz onu henüz beğenmemişseniz o profili ayrı bir yerde görürsünüz. Bu profili akışınızdan ayrı bir yerde gördüğünüz için onu akışta bulmakla uğraşmadan direkt hızlı bir şekilde beğenebilirsiniz. Eğer bu şekilde bir eşleşme olursa bu Gold Eşleşmedir ve sadece Tinder Gold abonelerinin sahip olabildiği ayrıcalıklı bir eşleşme sistemidir. Gold eşleşme ile birlikte eşleşme şansınızı artırmanız çok mümkün. Sizi beğenen birisini kaçırmak istemezsiniz değim mi? İşte Tinder Gold sayesinde sizi beğenenleri kaçırmanız bu sistemde mümkün değil. Tinder Gold satın alın ve sizi beğenenlere anında geri dönüş yapın ve eşleşin, muhabbete başlayın.

Tinder Gold ile Tinder Plus Arasındaki Fark Nedir?

Tinder Gold, Tinder Plus’ın tüm avantajlarını bünyesinde bulundurur. Ek olarak sizlere birkaç özellik daha sunar. Bunlar Gold eşleşme, ayda bir tane boost ve günlük 5 Süper Like özelliklerini hesabınıza tanımlar. Tinder Gold aboneliği Tinder Plus’dan daha üst bir abonelik sistemidir. En iyi Tinder deneyimi için Tinder Gold’u tercih etmelisiniz.

Tinder Gold Ne Kadar?

PlaySultan’da Tinder Gold 119,99 ₺ fiyatı ile sizlerle. Hemen Tinder Gold satın alın ve Tinder Gold’un eşsiz özelliklerine sahip olup eşleşme şansınızı artırın.

Tinder'da Beni Beğenenleri Nasıl Görebilirim?

Tinder’ı ücretsiz bir şekilde kullananlar ve Tinder Plus sahipleri, kendini beğenen kişileri göremezler. Sizi kimin beğendiğini görmek istiyorsanız Tinder Gold satın alabilirsiniz. Böylesi Tinder’da kimlerin sizi beğendiğini rahatça görebilirsiniz. İsterseniz siz de sizi beğenen kişiyi beğenebilirsiniz, böylece Gold Eşleşme olur. Sizi beğenen kişiyi beğenmeyip Tinder maceranıza kesintisiz bir şekilde devam da edebilirsiniz. Her şey size kalmış durumda.

Tinder'da Süper Like Atınca Ne Olur?

Tinder’da Süper Like’lar çok sınırlı ve az sayıda olduğu için değerlidir. Dolayısıyla birisine Süper Like atmadan önce iyi düşünmelisiniz. Değerli bir şey olduğu için ve Tinder Premium sahibi olmayan kullanıcıların günde sadece 1 tane Süper Like atmaya hakkı olduğu için, karşınızdaki insana ondan çok hoşlandığınızı belli etmek için müthiş bir yoldur. Süper Like attığınız kişinin akışına profiliniz düştüğü zaman mavi bir çerçeve ekranı içerisinde profiliniz gözükür ve hoş bir mavi renk ile profilinizi belli eder. Böylece sizin Süper Like attığınız kişi size like atmadan bile sizin onu beğendiğinizi, hatta Süper Like attığınızı anlayabilir. Böylece eğer sizi beğenip beğenmemek arasında kaldıysa Süper Like’ın hatrına beğenmesi çok olasıdır. Böylece Süper Like gönderdiğiniz kişi size bir şans vermiş olur ve eşleşme sağlanır. Eşleşme sonrasında Süper Like atmış olduğunuz kişi, eşleşilenler listesinde sizi mavi bir yıldız ikonu ile görür ve bu eşleştiğiniz kişinin listesinde de öne çıkmanıza sebep olur. Özetlemek gerekirse Süper Like, eşleşme şansınızı artırır ve hem eşleşme öncesinde hem de sonrasında sizi ve eşleştiğiniz kişiyi özel hissettirir. Tinder Gold satın alarak günde 5 adet Süper Like atma hakkına sahip olursunuz.

Tinder Mor Şimşek Ne Demek?

Tinder’daki mor şimşeğin anlamı “Boost” anlamına gelmektedir. Tinder Gold aboneliği satın alarak ayda 1 kere kullanmak üzere hesabınıza tanımlanmış bir boost da elde edersiniz. 30 dakika boyunca civarınızdaki en popüler hesap olursunuz ve diğer insanların akışında en ön sıralarda gözükürsünüz. Mor şimşek ise bu boost’u temsil eder. Tinder Gold satın alarak 1 kullanım boost özelliğine sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

D***** N*****
28.11.2022

teşekkürler hızlıydı stoğunuz olunca ne kadar da iyisiniz :D