Valorant Bıçak Garantili Random Hesap

Valorant Bıçak Garantili Random Hesap

Valorant, Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games'in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019'da Project A kod adıyla duyuruldu.

Kategori Açıklaması

Valorant Bıçak Garantili Random Hesap

PlaySultan olarak sizler için Valorant bıçak garantili random hesap satışını başlattık. İyi bir Valorant hesabının bıçaksız olmayacağının farkındayız. Bu yüzden sizin ihtiyaçlarınız ve geri dönüşleriniz doğrultusunda içinde bıçak bulunan Valorant random hesap satışımız başladı. Siz de bütçenize göre 2 bıçak garantili random Valorant hesabından birisini seçip oyuna bıçak ile beraber başlayabilirsiniz. Valorant bıçak garantili random hesap için seçenekler şunlardır:

Valorant Bıçak Garantili Random Hesap Random Bölge

Hesabı satın aldığınızda random bıçak gelir. Bölge randomdur. Bu hesabın E posta adresi değiştirilmez. Satın alındıktan sonra iade maalesef yapılamamaktadır.

Valorant Bıçak Garantili Random Hesap TR SUNUCU

Hesabı satın aldığınızda random bıçak gelir. Türkiye sunucusundaki bir hesap size teslim edilir. Bu hesabın E posta adresi değiştirilmez. Satın alındıktan sonra iade maalesef yapılamamaktadır.

Yukarıdaki iki seçenekten birisini seçerek siz de Valorant’a bıçak ile başlayarak oyunu oynayabilirsiniz.

Valorant Bıçak Garantili Random Hesap Almanın Avantajları

Valorant oyuncularının iyi bileceği üzere oyunda pek çok skin (kaplama) mevcut. Genellikle bunlardan en pahalı olanları ise şüphesiz bıçaklardır. Bıçaklar oyunun en iyi tasarlanmış ve en çok dikkat çeken eşyalarıdır. Hal böyle olduğu için tüm oyuncular kendi beğendikleri ve en nadir olan bıçakları toplamaya çalışırlar. Bir nevi statü sembolü gibi olan bu bıçaklara sahip olmak için çok fazla Valorant VP satın almak gerekir.

PlaySultan üzerinden alacağınız Valorant bıçak garantili random hesaplar sayesinde çok fazla ödeme yapmadan bıçak sahibi olabilirsiniz. Herhangi bir bıçak fiyatından çok ama çok ucuza satın alabileceğiniz Valorant bıçak garantili random hesaplar oldukça tercih edilesi ve karlı bir dijital üründür.

Valorant bıçak garantili random hesap satın alarak şansınızı da denemiş olursunuz. Oyunda az değerli bıçaklar da bulunmakta çok değerli de. Bıçaklar hesaba rastgele tanımlandığı için oldukça değerli bıçakların gelme ihtimali de bulunmaktadır. Her ihtimalde kazan - kazan durumu söz konusu olduğu için hesap satın almayı düşünen ya da bıçaklara meraklı olan oyuncuların mutlaka Valorant bıçak garantili random hesap satın almalarını öneririz.

Eğer oyuna başlamak için gerekli olan E mail adresine sahip değilseniz ve baştan E mail açıp bu tarz şeylerle uğraşmak istemiyorsanız, Valorant bıçak garantili random hesap satın almak da iyi bir fikir olabilir. Valorant random hesap satın aldığınızda içerisinde bıçak da bulunması satın alan kişi için ekstra bir avantaj olarak düşünülebilir. Eğer Valorant random hesap satın almak istiyorsanız, bıçak garantili olan random hesapları tercih etmek sizin için daha karlı olacaktır.

Herhangi bir sorununuzda sizinle hızlıca iletişime geçebilecek profesyonel çalışma arkadaşlarımız da size hizmet verebilmek için hazır durumdalar. Sitemizin sağ altında bulunan canlı destek hizmetimiz sayesinde Valorant bıçak garantili random hesap satın alırken %100 güvendesiniz.

S.S.S

Valorant Yağmacı Bıçak Kaç TL?

Yağmacı koleksiyonunun en dikkat çeken parçası olan Valorant Yağmacı Bıçak 3550 VP karşılığında Valorant Mağazasından satın alınabilir. Oldukça iyi gözüken bu bıçağa bıçak demek bile oldukça güç. Adeta minyatür bir kılıca benzeyen Valorant Yağmacı Bıçak pek çok oyuncunun favori bıçaklarından birisi. Eğer VP’lerinizi %28 indirim ile PlaySultan’dan satın alırsanız yaklaşık olarak 240 TL gibi bir fiyata geliyor. Valorant VP’lerinizi PlaySultan’dan alın ve Valorant Yağmacı Bıçağı ucuza satın alın.

Valorant Anomali Bıçak Kaç VP?

Pek çok oyuncu Valorant Anomali kaç VP merak ediyor. Mor temasıyla dikkat çeken Valorant Anomali pek çok Valorant oyuncusu tarafından tercih edilen stilize bir bıçak. Valorant Anomali bıçak 4350 VP karşılığında satın alınabilir. VP’lerini PlaySultan’dan alan oyuncular %28 indirim ile daha ucuza Valorant Anomali Bıçağa sahip olabilirler.

Valorant Asil Bıçak Kaç VP?

Karambit bıçak sevenlerin en çok merak ettiği sorulardan bir tanesi de Asil Bıçak kaç VP karşılığında satın alınabilir sorusu olacaktır. Karambit bıçak sevdalıları 3550 VP karşılığında adının hakkını veren bu asil bıçağa sahip olabilir. VP’lerini PlaySultan’dan alan oyuncular %28 indirim ile daha ucuza Valorant Asil Bıçağa sahip olabilirler.

Valorant Kelebek Bıçak Kaç VP?

Kelebek bıçak eminiz ki tüm Valorant oyuncularının en sevdiği bıçaktır. Animasyonu ve çıkardığı ses ile birlikte oyuncuların zihnine kazınan bu kelebek bıçak oyuna ilk olarak Recon Koleksiyonu ile gelmişti. Oyuna geldiği anda infial etkisi yaratan bu kelebek bıçak zaten oyuncular tarafından çok uzun süredir isteniyordu. Yapımcı Riot Games ise daha fazla oyuncularını bekletmeden kelebek bir bıçağa sahip koleksiyonu oyuna sürdü. Valorant Recon Kelebek bıçağı 3.350 VP karşılığında satın alınabilir. VP’lerini PlaySultan’dan alan oyuncular %28 indirim ile daha ucuza Valorant Recon Kelebek Bıçağına sahip olabilirler.

Ejder Bıçak Kaç VP?

Ejder Ateşi Hançer adeta fantastik bir MMORPG oyunundan fırlamış bir bıçak gibi. Oldukça değerli olan bu bıçak Valorant’a fantastik bir dokunuş yapmak isteyen oyuncuların tercih edebileceği bir bıçak. 4950 VP karşılığında satın alınabilir. VP’lerini PlaySultan’dan alan oyuncular %28 indirim ile daha ucuza Valorant Ejder Bıçağına sahip olabilirler.

Champions Karambit Kaç VP?

Valorant’ın 2021 yılındaki şampiyonası için çıkarılmış olan bu koleksiyon adından da anlaşılacağı üzere şampiyonların tercihi diyebiliriz. Karambit sevdalılarının bayılacağı bu bıçak 5350 VP karşılığında Valorant Mağazası’ndan satın alınabilir. VP’lerini PlaySultan’dan alan oyuncular %28 indirim ile daha ucuza Valorant Champions Karambit bıçağına sahip olabilirler.

Delipop Hançer Ne Kadar?

Delipop Bıçak ya da orijinal ismiyle Delipop Hançer, Cyberpunk temasını seven oyuncular için dizayn edilmiş oldukça iyi gözüken bir bıçaktır. Renkli yapısı ile öne çıkan koleksiyonun en karizma parçası Delipop Hançer olmuş diyebiliriz. Delipop Hançeri 4350 VP karşılığında satın alınabilir. VP’lerini PlaySultan’dan alan oyuncular %28 indirim ile daha ucuza Valorant Delipop Hançere sahip olabilirler.

Valorant En İyi Bıçak Hangisi?

Bu cevaplaması oldukça zor bir soru. Sizin tarzınızla ve diğer silahlarınızın kaplamaları ile alakalı bir soru. Eğer kıvrımlı şekillere sahip bıçaklardan hoşlanıyorsanız karambit bıçakları size daha uygun olacaktır. Düz ve uzun bıçaklar ilginizi çekiyorsa hançerlere göz atabilirsiniz. Eğer sallamalı ve hoş animasyonlu bir bıçak arıyorsanız Kelebek bıçakları tercih edebilirsiniz. Kelebek bıçaklar her türlü FPS oyununda en çok dikkat çeken bıçaklardır. Dikkat çeken ve göze batan bir bıçak arıyorsanız en iyi seçim kelebek bıçaklardır.

Yorumlar

U***** Y*****
21.04.2023

Güzel

D***** D*****
14.04.2023

Baya iyi

O***** F*****
08.04.2023

aşırı iyi

B***** Y*****
29.03.2023

Çok iyi bir hesap

H***** K*****
27.03.2023

iyi

H***** K*****
27.03.2023

iyi

F***** S*****
01.10.2022

Harika hızlı güvenilir sağlam.

A***** B*****
30.09.2022

Hesabı aldım 3 aydır oynuyorum kötü yorum yapanları kınıyorum.AA kötü yorum yokmuş:)