Kategori Açıklaması

Zula, bir Türk oyun geliştirici şirketi olan MadByte şirketi tarafından geliştirilmiş oynaması ve indirmesi tamamen ücretsiz bir oyundur. Zula, Türk yapımı bir çevrim içi çok oyunculu birincil şahıs nişancı kısaca MMOFPS oyunudur. Zula, MadByte Games tarafından geliştirilmiş ve Türkiye merkezli Lokum Games tarafından 2015 yılında yayınlanmıştır. Zula’da oyuncular, çeşitli gerçek dünya lokasyonlarında geçen haritalarda iki farklı takıma ayrılarak mücadele ederler. Özellikle ülkemizden haritalarla donatılmış Zula oyununda; Zula ve Gladyo olarak iki farklı takımın mücadelesinde rol alırlar. Oyuncular Zula’da, çeşitli silahlar, ekipmanlar ve karakterler arasından seçim yaparak, diğer takıma karşı mücadele etmektedir. 

Zula, özellikle ilk Türk yapımı MMOFPS oyunu olmasıyla birlikte çıkış yapmış olduğu dönemlerde ülkemizdeki oyunculardan büyük bir destek ve ilgi görerek büyümeyi başarmıştır. Ülkemiz esintili ve isimli haritalardan Türk karakterlerini andıran karakter tasarımlarıyla birlikte oyuncuları kendi içine çekmeyi başaran Zula, günümüzde de halen popüler bir şekilde oynanmaya devam etmektedir. 

Özellikle düşük sistem gereksinimleriyle geniş bir oyuncu kitlesine hitap eden Zula, tamamen Türkçe seslendirme ve yazı olarak dil desteğiyle yerel piyasayı eline almayı başarmıştır. Sonrasında dünyanın en büyük dijital oyun mağazası platformu olan Steam’de de çıkış yapmasıyla dünya genelindeki oyuncularla buluşmayı başarmıştır. 

Zula, oynaması ve indirmesi ücretsiz bir oyun olurken oyuncularına çeşitli kozmetikler ve çeşitli öğeleri satın alması için isteğe bağlı bir şekilde oyun içerisinde satın alım imkanları sunuyor. Oyun içerisinde Zula Altını olarak adlandırılan oyun içi sanal para birimi le oyuncular gerçek para yükleyerek Zula Altını satın aldıktan sonra oyun içerisinde harcayabiliyor. 

Zula Altını ile oyundaki en özel kozmetik ürünleri, yardımcı öğeleri satın alabiliyorsunuz ve diğer oyunculara karşı görünümünüz ile ön plana geçebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra silahlarınızı geliştirmek için çeşitli sandıklar gibi özel nesneleri de satın alabiliyorsunuz. 

Zula tamamen isteğe bağlı şekilde yükleme yapabileceğiniz ve istemezseniz hiçbir yükleme yapmadan oynayabileceğiniz bir oyundur. İlk Türk yapımı MMOFPS oyunu olarak halen popüler bir şekilde oyun oynanmaya devam etmektedir. Özellikle e-spor arenadaki başarıları ve oyuna gelen sürekli güncellemeler ile oyun popüler bir şekilde oynanmaktadır. 

S.S.S

Zula Altın Nedir? 

Zula Altın, Türk yapımı çevrim içi birincil şahıs nişancı oyunu olan Zula’nın oyun içerisindeki oyuniçi sanal para birimidir. Zula Altın gerçek para ile satın alınabilir. Zula Altın ile oyun içerisinde çeşitli kozmetik ürünler, özel eşyalar, sandıklar ve çok daha fazlasını satın alabilirsiniz. Eğer Zula Altın satın almak istiyorsanız en uygun fiyatlı ve en güvenilir Zula Altın ürünlerini PlaySultan üzerinden satın alabilirsiniz. 

Zula Altın Nasıl Alınır? 

Zula Altın satın almak istiyorsanız en uygun fiyatlı ve en güvenilir Zula Altın ürünlerini PlaySultan üzerinden satın alabilirsiniz. Zula Altın ürünlerini satın aldıktan sonra ürününüz otomatik olarak teslim edilir ve direkt oyun içinde aktifleştirip harcamaya başlayabilirsiniz. 

Zula Altın Nerelerde Kullanılır? 

Zula Altın, oyun içerisinde birçok amaçla kullanılabilir. Zula Altın ile çeşitli kozmetik ürünler ya da sandıklarını satın alıp görünümünüzü özelleştirebilirsiniz. Zula Altın ile silahlarınızı geliştirmek için malzeme kutuları satın alabilirsiniz. Zula Altın ile karakterinize ekstra bonuslar kazandırabilecek nesneler alabilir ya da özel silahları marketten satın alabilirsiniz. Eğer Zula Altın satın almak istiyorsanız en uygun fiyatlı ve en güvenilir Zula Altın ürünlerini PlaySultan üzerinden satın alabilirsiniz. 

Zula Altın Satın Almak Güvenli mi? 

Zula Altın satın alırken aldığınız yerin çok büyük önemi vardır. Zula Altın alırken ya resmi sitesinden veya oyun içerisinden satın aldığınızı ya da resmi yetkili satıcıdan aldığınızdan emin olmalısınız. Eğer Zula Altın satın almak istiyorsanız en uygun fiyatlı ve en güvenilir Zula Altın ürünlerini PlaySultan üzerinden satın alabilirsiniz. 

Zula Altın Nereden Alınır? 

Zula Altın satın almak istiyorsanız sizin için en doğru adres Türkiye’nin en büyük dijital pin satış platformu PlaySultan’dır. Zula Altın satın almak istiyorsanız en uygun fiyatlı ve en güvenilir Zula Altın ürünlerini PlaySultan üzerinden satın alabilirsiniz. 

Zula Ücretsiz mi? 

Evet, Zula tamamen oynaması ve indirmesi ücretsiz bir çevrim içi birincil şahıs nişancı oyunudur. Bunun yanında Zula, Türk yapımı bir oyundur. Bunun yanı sıra oyun içerisinde çeşitli satın alım imkanları isteğe bağlı olarak oyunculara sunulmaktadır. Eğer Zula Altın satın almak istiyorsanız en uygun fiyatlı ve en güvenilir Zula Altın ürünlerini PlaySultan üzerinden satın alabilirsiniz.