Kategori Açıklaması

Knight Online, MMORPG türünde en önde gelen köklü oyunlardan bir tanesidir. Uzun yıllar boyunca oyuncularına hizmet vermeye devam eden Knight Online, Mgame Corporation ve Noah System tarafından geliştirilmiş ve NTTGame tarafından neredeyse dünyanın her yerinde yayınlanmış sevilen bir MMORPG oyunudur. Knight Online, dünyanın her yerinde oynaması ve indirmesi ücretsiz bir oyun olarak hizmet vermektedir. Oyun içi isteğe bağlı satın alımlar ile birlikte oyuncular asla para yüklenmeye zorlanmaz. Knight Online günümüzde halen popüler bir şekilde dünyanın her yerinden oynanan ve milyonlarca oyuncusu bulunan devasa bir MMORPG oyunudur. 

Oynayış 

Knight Online’ı ilk defa oynuyorsanız ve size oyunu öğretecek arkadaşınız yoksa meraklanmanıza gerek yok. Knight Online’a başladığınız zaman eğer daha önce MMORPG oyunu oynadıysanız onlardan aşina olacağınız tarzda görevler bulunmaktadır. Oyuna ilk giriş yaptığınızda temel olarak NPC’lerin, işinize oyun boyunca yaratacak önemli noktaların nerede olduğunu ve bazı temel sistemlerin nasıl kullanıldığını öğreten bir dizi görev serisi bulunmaktadır. Oyunda karakterinizin seviyesini canavarları yok ederek atlatırsınız fakat ilk baştaki görev serisini tamamlamak size hem oyunu öğretecek hem de karakterinizin seviyesini arttırmada yardımcı olacaktır. Görev serisini tamamladıktan sonra sizler için macera adeta başlayacak. Canavarları yok edip diğer oyuncularla etkileşime girerek Knight Online’da maceraya atılacaksınız. 

Sınıf Seçimi 

Knight Online siz oyuncularına, büyüleyici bir atmosfer içinde eşsiz bir MMORPG deneyimi sunar. Oyuna girdiğiniz zaman ilk adım olarak kendinize bir ırk ve sonrasında bir sınıf seçmeniz gerekmektedir. Oyun zaten hikaye olarak seçeceğiniz iki ırk arasındaki savaşı konu almaktadır. Ardından sizin oyun içinde seçebileceğiniz birden fazla sınıf seçenekleri mevcuttur. Oynayış tarzınıza göre bu sınıflardan dilediğinizi seçebilirsiniz. Örnek olarak; Warrior, Rogue, Priest, Mage gibi sınıflar arasından kendinize uygun olanı seçip Knight Online’a başlayabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz sınıflarında kendi aralarında alt dal olarak yeteneklerine göre ayrımları vardır. Seçmiş olduğunuz sınıf örnek verecek olursak Priest’i seçtiğiniz zaman Priest’in iki sınıfı bulunur. Bunlardan Battle Priest olup daha atak bir Priest çar oynama imkanı bulabilirsiniz. Tabii bu seçimler aynı sınıf seçiminde olduğu gibi sizin oynayış tarzınıza ve oyun zevkinize kalmış bir seçenektir. 

S.S.S

Knight Online Nedir? 

Knight Online, MGame Corporation tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmış bir ücretsiz oynanabilen MMORPG oyunudur. Oyuncular Knight Online’da farklı karakter sınıflarını seçebilir ve birçok görevi tamamlayarak, düşmanlarla savaşarak ya da diğer oyuncularla etkileşimde bulunarak oyun dünyasında ilerlerleyebilirler. Knight Online, özellikle ülkemizde çıktığı günden günümüze kadar sevilerek oynanan en popüler MMORPG oyunlarından bir tanesidir. Çıkışından bu yana uzun süre geçmiş olsa da Knight Online halen aktif bir şekilde oynanmaktadır. 

Knight Online’ı Nasıl Oynayabilirim? 

Knight Online oynamak istiyorsanız ilk başta oyunun resmi internet sitesine giderek oyunu indirmeniz gerekmektedir. Ardından resmi site üzerinden kendinize bir Knight Online hesabı oluşturduktan sonra oyun istemcisini bilgisayarınıza kurarak Knight Online oynamaya başlayabilirsiniz. Knight Online şu an için sadece bilgisayar üzerinden oynanabilen bir bilgisayar oyunudur. 

Knight Online’da Kaç Farklı Sınıf Bulunmaktadır? 

Knight Online’da birçok karakter sınıfı bulunmaktadır. Bu karakter sınıfların kendi içlerinde de alt dalları bulununur fakat bu alt dallarda oyuncular içinde farklı sınıflar olarak adlandırılır. Knight Online karakter sınıfları ise şu şekildedir: Warrior, Rogue, Magician, Priest, Asas. Her sınıfın kendine özgü yetenekleri ve oynayış tarzı bulunmaktadır. 

Knight Online İtemler Nasıl Elde Edilir? 

Knight Online’da yüzlerce çeşit item bulunmaktadır. Bu itemleri elde etmeninde birçok yolu bulunmaktadır. Bazı eşyalar oyun içindeki NPC’lerde bulunurken, bazıları görev ödülü olarak elde edilebilir fakat çoğunluk eşyalar oyun içerisinde bulunan yüzlerce çeşit canavarlardan şansınıza bağlı olarak düşmektedir. Bunun yanında oyun içerisindeki istediğiniz itemleri oyundaki diğer oyuncularla ticaret yaparak satın alabilir veya satabilirsiniz. 

Knight Online Oyun İçi Para Birimi Nedir? 

Knight Online’ın oyun içerisindeki elde edilebilen para birimi GB’dir. Knight Online GB ile oyun içerisindeki neredeyse tüm işlemlerinizi yapabilir ve diğer oyuncularla ticaret yaparken kullanabilirsiniz. Ayrıca PlaySultan üzerinden dilediğiniz sunucuda en uygun fiyatlı ve güvenilir Knight Online GB ürünlerini en hızlı teslimat ile kolayca satın alabilir ve oyun içerisinde harcamaya başlayabilirsiniz. 

Knight Online’da Nasıl Seviye Atlayabilirim? 

Knight Online’da seviye atlamak için çeşitli yöntemleri kullanabilirsiniz fakat iki tip öne çıkmaktadır. Bunlardan birincisi görevleri tamamlayarak XP kasmaktır diğeri ise oyun içerisindeki canavarları yok edip XP kazanmaktır. XP kazanarak seviye atlayabilirsiniz.