Knight Online GB

Knight Online GB

Kategori Açıklaması

Knight Online, Mgame Corporation ve Noah System tarafından geliştirilmiş ve yayıncılığını NTTGame’in yaptığı bir devasa çok oyunculu çevrim içi rol yapma oyunudur. Dünyanın farklı yerlerinde ve özellikle ülkemizde çok sevilen bu MMORPG oyunu Knight Online, oynaması ve indirmesi ücretsiz bir oyundur. Knight Online, 80 ülkeden fazla toplam milyonlarca oyuncusu bulunan devasa bir oyundur ve hizmet vermeye günümüzde devam etmektedir. 

Irklar 

Knight Online’da seçebileceğiniz iki farklı ırk bulunmaktadır. Oyun hikaye olarak zaten bu iki ırkın savaşını konu almaktadır. Ve her bir ırk için 5 farklı kaarkter sınıfı oyunda bulunmaktadır. Oyunda rakiplerinizin karşısında güçlü bir şekilde durabilmeniz içi sınıf seçiminiz ve karakterinizde kullandığınız eşyalar çok önemlidir. 

Sınıflar 

Knight Online, oyuncularına 5 temel sınıf seçimi sunmaktadır. Oyunda bulunan bu 5 sınıf kendi aralarında yeteneklerine göre ayrışmaktadır. Warrior, Rogue, Magcian, Priest, Porutu/Kurian olmak üzere 5 temel sınıf oyun içinde bulunmaktadır. Bu 5 temel sınıfın yanı sıra oyuncular arasında da yeteneklerine göre bu sınıflar ayrılmıştır. 

Oynayış 

Knight Online’a diğer MMORPG oyunlarında alışık olduğumuz gibi sıfırdan bir karakter ile başlarsınız ve en düşük canavarları yok ederek gelişmeye çalışırsınız. Oyun içerisine gridiğiniz zaman hikayeli bir oyun gibi olmasa da oyunda size ne yapacağınızı temel bir şekilde anlatmaya yarayan ana görev ve yan görev serileri mevcuttur. Bu görev serilerini tamamlayarak karakter gelişiminizi yavaş yavaş yapabilir ve daha öncesinde hiç Knight Online bilginiz yoksa oyunu öğrenme fırsatı yakalamış olursunuz. Oyun oynadıkça öğrenilen bir yapıda olduğu için, Knight Online’ı tam anlamıyla öğrendim demek için uzun aylar sizi bekliyor olacak. Knight Online’da gelişiminizi sağlayacak yüzlerce çeşit canavar, meslek gruplar sizleri bekliyor olacak. Bunun yanı sıra ticaret yaparak da gelişmeniz mümkün. 

Knight Online’ın diğer MMORPG oyunlarına kıyasla onlardan kendini ayıran en büyük özelliği ise kıyasıya rekabet içinde olan savaşlarıdır. Karakterinizi güçlendirip kuvvetli bir ekibe dahil olduktan sonra bitmek bitmeyen rekabetin içinde kendinizi bulacaksınız. En büyük savaşların içinde mücadeleye dahil olduktan sonra Knight Online’ı çok seveceğinizden emin olabilirsiniz. 

S.S.S

Knight Online GB Nedir? 

Knight Online GB, Knight Online oyunundaki oyun içerisinden elde edilen ve oyuncuların her türlü oyun içi işlemde kullandığı “gold” para biriminin 100 milyon değerindeki “gold bar”ın kısaltmasıdır. Oyuncular Knight Online’da Knight Online GB ile hertürlü alışverişlerini gerçekleştirebilir ve oyun içi yükseltmeden, eşya satın alımına kadar her türlü işlemde Knight Online GB’yi kullanırlar. 

Knight Online GB Nasıl Satın Alabilirim? 

Knight Online GB satın almak istiyorsanız eğer sizin için en uygun fiyatlı ve güvenilir Knight Online GB ürünlerinin bulunduğu tek adres PlaySultan’dır. PlaySultan üzerinden dilediğiniz sunucuda en uygun fiyatlı ve güvenilir Knight Online GB ürünlerini en hızlı teslimat ile kolayca satın alabilir ve oyun içerisinde harcamaya başlayabilirsiniz. 

Knight Online GB Ne İşe Yarar? 

Knight Online GB, Knight Online oyunundaki neredeyse tüm işlemlerinizde işinize yarayacak önemli bir oyun içi para birimidir. Oyun içerisindeki tüm ticaretlerinizde, eşya yükseltirken hatta oyun içinde pot alırken bile Knight Online GB kullanırsınız. Bunun yanında oyuncuların satın aldığı premium eşyalarıda Knight Online GB ile değer biçip satın alabilirsiniz. Ayrıca PlaySultan üzerinden dilediğiniz sunucuda en uygun fiyatlı ve güvenilir Knight Online GB ürünlerini en hızlı teslimat ile kolayca satın alabilir ve oyun içerisinde harcamaya başlayabilirsiniz. 

Knight Online GB’yi Başka Hesaplara Verebilir miyim? 

Evet, Knight Online GB ticareti olan bir para birimidir. Satın aldıktan sonra ticaretlerinizde kullanabilir ya da belli bir miktarını arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. Ayrıca PlaySultan üzerinden dilediğiniz sunucuda en uygun fiyatlı ve güvenilir Knight Online GB ürünlerini en hızlı teslimat ile kolayca satın alabilir ve oyun içerisinde harcamaya başlayabilirsiniz. 

Knight Online GB Satın Alırken Dikkat Etmem Gerekenler Nedir? 

Knight Online GB satın alırken en önemli dikkat etmeniz gereken nokta, Knight Online GB’yi satın aldığınız yerdir. İnternet üzerinde birçok sahte ve asılsız Knight Online GB sattığını iddia eden nokta bulunurken bunlardan kaçmalısınız. Sizin için en doğru Knight Online GB satın almak noktası PlaySultan’dır. PlaySultan üzerinden dilediğiniz sunucuda en uygun fiyatlı ve güvenilir Knight Online GB ürünlerini en hızlı teslimat ile kolayca satın alabilir ve oyun içerisinde harcamaya başlayabilirsiniz. 

Yorumlar

C***** K*****
26.02.2024

süper site hızlı teslimat

M***** S*****
08.04.2023

Yardımlarınız için Çok teşekkür ederim gecenin bir vakti uğraştırdım.

B***** T*****
12.06.2022

mükemmel çok uygun fiyatlar

R***** D*****
23.01.2022

çok memnun kaldım hemen teslim aldım

S***** A*****
17.01.2022

Harikasınız teslimatım çok hızlı bir şekilde geçekleşti

B***** T*****
17.11.2021

Çok hızlı teslim edildi siparişi verdikten 1 dk sonra yanımdalardı

B***** T*****
16.11.2021

harika bir site herşey için saol playsultan ailesi

Y***** U*****
07.10.2021

Çok güzel ve guvelinilir bir sayfa her kese tavsiye ederim hemde çok ucuz

M***** K*****
09.05.2021

kaliteli hizmet

U***** k*****
16.02.2021

GB teslimatında kendimden kaynaklanan aksiliklere rağmen canlı destek ekibi çok yardımcı oldu. Herkese teşekkür ediyorum. Herkesin emeğine sağlık.

F***** K*****
16.01.2021

Çok hızlıydı

S***** İ*****
16.12.2020

Güzel site gayet başarılı

A***** Ç*****
04.12.2020

Kalitenin adresi

A***** Ç*****
04.12.2020

Çok yardımcı oldular

A***** Ç*****
19.11.2020

Müşteri ilginiz harika :

B***** K*****
13.11.2020

Teslimat hızlı şekilde gerçekleşti.

B***** K*****
11.11.2020

Kalitenin adresi arkadaşlar. :

A***** C*****
31.10.2020

Müşteriye ilgi harika.

A***** C*****
10.10.2020

Hızlı ve güvenilir

A***** C*****
09.10.2020

Hızlı Ve Güvenilir

Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfadasınız