Kategori Açıklaması

Metin2 Yang Kaç TL?

Metin2 Yang fiyatları sunucudan sunucuya değişiklik göstermektedir. En iyi fiyatları görüntülemek için PlaySultan Metin2 Yang kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Metin 2 Won Nasıl Alınır?

PlaySultan’dan Won almak son derece kolay. Sitemizdeki birçok farklı ödeme yöntemini kullanarak hesabınıza kolayca bakiye ekleyebilir, ekiplerimiz tarafından Won size teslim edilir.

Metin2 Hangi Ülke Tarafından Yapıldı?

Metin2’nin yapımcısı bilinenin aksine Türk değildir. İsminden ötürü Metin2, genellikle Türk oyunu zannedilir. Özellikle başarılı bir şekilde yerelleştirilen Metin2, Türk oyuncuları tarafından da büyük bir ilgi ile oynandığı için Türk oyunu zannedilir. Esasında Metin2'nin yapımcısı Webzen Güney Kore'de kurulmuştur. Yayıncısı Gameforge ise Almanya menşeili olsa da çok kısa sürede Dünya'ya açılmış ve global bir yayıncı haline gelmiştir. Dolayısıyla Metin2 Güney Kore oyunudur fakat Dünya’nın pek çok yerinde oynandığı ve global bir şirket tarafından yayınlandığı için global bir oyun diyebiliriz.

Metin2 Hile Var mı?

Metin2 oyuncularının en çok üzerinde konuştuğu konu şüphesiz ki Metin2’deki hilelerdir. Metin2’de birçok hile bulunur. Metin2 oyuncuları da genellikle hile kullanırlar. Pek çok server kendi serverında hile olmadığını iddia etse de pek çoğunda hile vardır. Bazı istisnai sunucular gerçekten hile ile çok iyi mücadele etse de sunucuların çoğu hile kullanımını ya serbest bırakmıştır ya da mücadele etmekte yetersiz kalmıştır. Metin2 hilelerini satın almak için https://www.playsultan.com/metin2 bu linke tıklayabilirsiniz.

Metin 2 Ejder Parası Nedir?

Ejderha Parası, Metin2’de gerçek para ile satın alınan bir para birimidir. Ejderha Parası, Metin2’de oyuncunun seviyesini yükseltebilmek ve daha güçlü bir karakter yaratabilmek için gerekli olan eşyaları satın alabilmenizi sağlar. Oyundaki bir çok şeyi yapmak için gerekli olan eşyaları Ejderha Parası ile satın alabilirsiniz.

Metin2 de EP Ne Demek?

EP “Ejderha Parası” kelimesinin kısaltmasıdır. Genelde Ejder parası olarak da anılmaktadır. Aynı şeyi temsil eder. Metin2 EP, oyunda gelişmek için çok kritik öneme sahip bir para birimidir.

S.S.S

Metin2 Kaç TL?

Metin2 oynaması ücretsiz bir oyundur. Metin2'yi oynamak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Metin2 çıktığı günden bugüne her zaman ücretsiz bir oyun olmuştur ve öyle olmaya devam edecektir. Metin2’yi cebinizden bir kuruş çıkarmadan rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Metin2 Happy Hour Nedir?

Metin2 Happy Hour aynı zamanda Metin2 Mutlu Saatler olarak da bilinir. Bu süre zarfı boyunca yüklemiş olduğunuz her EP, o etkinliğin sahip olduğu yüzde bonusu kadar daha fazla EP kazanmanızı sağlar. Örnek vermek gerekirse 3000 EP aldığınız zaman %30’luk bir Happy Hour varsa 3000 EP yerine 3900 EP alırsınız. 3000 EP aldığınız için 900 EP daha fazla kazanırsınız. Metin2 Happy Hour etkinliğinde ne kadar çok EP yüklerseniz o kadar çok EP kazanırsınız.

Metin2 En Son Açılan Server Hangisi?

Her ay onlarca Metin2 server'ı açılır ve oyuncular kendi zevklerine göre istediği server'da oyun oynamaya başlarlar. Yeni açılan server'lardan haberdar olmak için internet sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takipte kalmayı unutmayın.

Metin2 Türk Oyunu mu?

Hayır. Metin2'nin yapımcısı Webzen Güney Kore'de kurulmuştur. Yayıncısı Gameforge ise Almanya menşeili olsa da çok kısa sürede Dünya'ya açılmış ve global bir yayıncı haline gelmiştir.

Metin2 kaç GB?

Oynadığınız sunucuya göre değişmekle beraber yaklaşık 6 GB’lık bir yer kaplar. Metin2 sistem gereksinimleri nedir diye soracak olursanız sizi temin ederiz ki pek çok bilgisayar Metin2’yi açmak için donanım olarak oldukça yeterlidir. Pek çok Metin2 hesabını bile tek bilgisayar üzerinden açabilirsiniz. Depolama alanı olarak da oldukça az yer istediğinden ötürü pek çok farklı sunucuda Metin2 oynayabilirsiniz.