Metin2 Yang

Metin2 Yang

Metin2 yang sayfamızda Metin2 yang ve won fiyatlarını görebilir, güvenle Metin2 yang ve won ucuza satın alabilirsiniz. Anında teslim Metin2 yang Playsultan'da.

Metin2 yang ve won en ucuz fiyatlara buradan anında satın alabilirsiniz. Metin2 yang, won, m, t çekme sitesi PlaySultan.

Nasıl Yüklenir?

Metin2 yang fiyatlarımızı buradan görebilir, hızlıca Metin2 yang ve Metin2 won satın alabilirsiniz. En ucuz Metin2 yang EpinSultan'da.

Pazar kurmayınız, ticaretten verilecektir. (Ticaretinizin bloklu olmadığına dikkat ediniz.) 

Teslimatlar ticaretten won olarak verilecektir. 1 Won = 100 M = 100.000.000 Yang'tır. Won'u depocudan bozdurabilirsiniz.

Teslimat noktasına geçmeden sipariş vermeyeniz.

Teslimat Noktası:  CH3 Mavi Bayrak 1. Köy Gardiyan

Kategori Açıklaması

Metin2, Ymir Entertainment tarafından geliştirilmiş bir Asya yapımı devasa MMORPG oyunudur. Metin2, oynaması ve indirmesi tamamen ücretsiz bir, çok oyunculu MMORPG oyunu olarak oyuncuların beğenisine sunulmuştur. Metin2 ilk olarak 2005 yılında Asya’da çıkış yapmıştır ve Asya’da çıkış yapmasından sonra tüm dünya geneline yayılmıştır. 2006 Yılında Gameforge, ülkemiz dahil olmak üzere 19 farklı ülkede Metin2’yi yayınlamıştır. 

Metin2, çıktığı günden bu yana özellikle ülkemiz çok popüler bir MMORPG oyunudur. Özellikle ülkemizde MMORPG dendiği zaman akla gelen sayılı oyunlar arasında en popüler oyunlardan bir tanesi Metin2’dir. Metin2’nin bu kadar popüler olmasında birçok etken bulunurken özellikle ülkemizde geçmiş dönemlerde büyük efsanelerin ortaya çıkması ve oyuncuların Metin2’yi çok sevmesi bunca yıl boyunca sevilerek oynanmasındaki en büyük nedendir. Bunun yanı sıra şirketin oyunu başarılı bir şekilde ilerletme çabalarının karşılık bulmasıyla birlikte çıkışından 5 yılı aşkın süre geçmesine rağmen Metin2 halen aktif bir şekilde oynanmaktadır. 

Metin2’ye çıkış yaptığı tarihten itibaren sürekli olarak gelen güncellemeler ve genişleme paketleriyle birlikte hem oyunu oynayan oyuncular oyuna bağlanırken hem de oyunu oynamayan bilgisayar oyuncularına ulaşıldı. Oyuna uzun yıllar boyunca çok fazla yeni oyuncunun katılıp ardından Metin2’yi sevmesinden sonra büyük bir kitle Metin2’yi oynamaya başladı. 

Karakterler 

Metin2’de ilk başta 4 farklı karakter sınıfı bulunuyordu. Bunlar, savaşçı, ninja, sura ve şaman. Bu karakter sınıflarının her birinin kendi içinde iki farklı yetenek seçim imkanı vardır. Bu karakterler arasında kendi oynayış tarzınıza uygun olanı seçip bu maceraya atılabiliyorsunuz tabii ki sınıf seçiminden sonra yetenek seçiminizde oynayışınızı etkliyor. Uzun yıllar boyunca Metin2 4 karakter sınıfı ile devam ederken sonrasında gelen büyük bir güncelleme ile Lycan adı verilen kurt karakter de oyuna eklendi. Lycan, kendi içinde tek bir yetenek sınıfı bulunan çok güçlü bir karakterdir. Oyuna Lycan’ında eklenmesiyle birlikte karakterler arası rekabet daha da büyüyerek günümüze kadar gelmiştir. 

Metin2’ye gelen sürekli güncellemeler sonucunda özellikle ülkemizde ve bazı Avrupa ülkelerinde Metin2 halen çok popüler bir şekilde oynanıyor. Oyunun ücretsiz olması da bu popülerlikte büyük bir etken olarak belirtilebilir. 

S.S.S

Metin2 Yang Nedir? 

Metin2 Yang, ülkemizde MMORPG oyunları arasında en popüler ve en çok sevilen oyunlardan biri olan Metin2’nin oyun içerisinde kullanılan oyun içi para birimidir. Oyuncular Metin2 Yang ile oyun içinde ticaret yapabilir, eşyalar satın alabilir ve eşya yükseltirken Metin2 Yang kullanabilir. 

Metin2 Yang Nasıl Kasılır? 

Metin2 Yang kasmak için oyun içerisinde birçok yöntem bulunmaktadır. Metin2’de görevleri tamamlayarak görev sonunda Yang ödülleri kazanabilirsiniz. Cavanarları yok ederek yang elde edebilirsiniz. Bunun yanında oyuncularla ticaret yaparak da Metin2 Yang kasabilirsiniz. Ayrıca Metin2 Yang’ı satın da alabilirsiniz. Eğer Metin2 Yang satın almak istiyorsanız tüm sunucularda en uygun fiyatlı ve en güvenilir Metin2 Yang ürünlerini PlaySultan üzerinden satın alabilirsiniz. 

Metin2 Yang Nerelerde Kullanılır? 

Metin2 Yang, oyun içerisinde ticaret yaparken, NPC’lerden eşya alırken ve eşya yükseltirken kullanılır. Metin2 Yang oyunun temel ticaret sisteminin temel taşıdır. Metin2 Yang ile oyun içerisinde neredeyse tüm her şeyi satın alabilir ve Metin2 Yang ile satın alınmaya ürünlere Metin2 Yang ile bedel biçip ticaret yapabilirsiniz. Eğer Metin2 Yang satın almak istiyorsanız tüm sunucularda en uygun fiyatlı ve en güvenilir Metin2 Yang ürünlerini PlaySultan üzerinden satın alabilirsiniz. 

Metin2 Yang Almak Güvenli mi? 

Metin2 Yang almak istediğinizde internet üzerinde birçok siteyle karşılaşabilirsiniz. Bunların büyük bir çoğunluğu Metin2 Yang sattığını iddia eden sahte sitelerdir. Eğer Metin2 Yang satın almak istiyorsanız en güvenli adres PlaySultan’dır. Metin2 Yang satın almak istiyorsanız tüm sunucularda en uygun fiyatlı ve en güvenilir Metin2 Yang ürünlerini PlaySultan üzerinden satın alabilirsiniz. 

Metin2 Yang Nasıl Satın Alınır? 

Metin2 Yang satın almak istiyorsanız sizler için en doğru adres PlaySultan’dır. Metin2 Yang satın almak istiyorsanız tüm sunucularda en uygun fiyatlı ve en güvenilir Metin2 Yang ürünlerini PlaySultan üzerinden satın alabilirsiniz. 

Metin2 Yang Nasıl Satılır? 

Eğer Metin2’de Yang satmak ve gelir elde etmek istiyorsanız eğer. Tüm sunucularda geçerli olarak Metin2 Yang’larınızı güvenilir şekilde PlaySultan’a satabilirsiniz. PlaySultan adresine giderek tüm sunuculardaki Yang’larınızı doğrudan siteye satabilirsiniz. Ayrıca eğer Metin2 Yang satın almak istiyorsanız tüm sunucularda en uygun fiyatlı ve en güvenilir Metin2 Yang ürünlerini PlaySultan üzerinden satın alabilirsiniz. 

Yorumlar

R***** C*****
09.02.2024

Hızlı geldi beklediğimden iyiydi teşekkür ederim.

M***** U*****
08.02.2024

Her konuda titizlikle yardımcı oluyolar teşekkür ederim

E***** K*****
31.01.2024

Güzel site

M***** C*****
26.11.2023

good man

G***** K*****
25.11.2023

çok hızlı ve güvenilir herkese tavsiye ederim en ufak sorunda bile ilgileniyorlar

H***** Ş*****
20.11.2023

güzel hızlı

M***** *****
20.11.2023

good

M***** *****
18.11.2023

good and fast job

Ö***** F*****
15.11.2023

Hızlı ulaştı teşekkürler.

A***** S*****
22.10.2023

Thank your for all

M***** C*****
21.10.2023

good man

M***** C*****
15.10.2023

good man

K***** P*****
14.10.2023

Teşekkürler

M***** C*****
14.10.2023

good man

M***** G*****
27.09.2023

Teşekkürler

M***** G*****
25.09.2023

Çok hızlı ulaştı teşekkürler.

A***** Ö*****
24.09.2023

Hızlı ve güvenilir bir site.

S***** D*****
24.09.2023

Her akşam buradayız.

E***** O*****
19.09.2023

SÜPER

S***** U*****
19.09.2023

Anında teslimat oluyor

Toplam 41 Sayfadan 1. Sayfadasınız