Valorant Gece Pazarı Ne Zaman? 2022 Nisan

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman? 2022 Nisan | PlaySultan

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman? 2022 Nisan

Valorant oyuncularının çok iyi bildiği Gece Pazarı kısa bir süre sonra tekrar bizlerle birlikte olacak. Valorant oyuncuları için çok büyük bir avantaj olan bu Gece Pazarı etkinliği ile oyuncular istedikleri ve sevdikleri eşyalara çok daha ucuza sahip oluyorlar.

Valorant'ın Yeni Ajanı Bounty Hunter ile Alakalı Tüm Sızıntılar


Valorant Gece Pazarı Nedir?

Hiç bilmeyenler için kısaca anlatmak gerekirse Valorant Gece Pazarı size özel olarak hazırlanmış bazı eşyaları çok daha uygun fiyata satın alabileceğiniz bir etkinliktir. Sene içerisinde birkaç kez gerçekleşen bu etkinlik çok uzun sürmez ve yılın belirli günlerinde oyunda kaldığı için oyuncular tarafından da beklenen bir etkinliktir. Sizin oynadığınız ajanlara ve oyunlara göre seçilmiş olan eşyalar size normalde satın alabileceğinizden çok daha uygun fiyata sunulur. Bu yüzden Gece Pazarları Valorant oyuncularının VP’lerini en avantajlı şekilde harcayabilecekleri bir etkinliktir.

Valorant Hesap Satış / Hesap Alım Satım Hakkında Her ŞeyValorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek Nisan 2022?

2022’nin ilk Gece Pazarı Şubat ayında başlamıştı. İkincisi ise 7 Nisan 2022 tarihinde başlayacak ve 20 Nisan 2022 tarihine kadar devam edecek. 2022 yılında kaç tane daha Gece Pazarı olacağı bilinmediği için bu Gece Pazarını iyi değerlendirmek lazım.

Valorant Gece Pazarı 2022 Başladı


Yeni yama ile birlikte geleceği düşünülen Gece Pazarı aynı zamanda yeni ajanın duyurusunun yapılacağı sıralarda çıkacak gibi gözüküyor. Nisan ayı Valorant oyuncuları için oldukça yoğun bir ay olacak gibi gözüküyor. Yeni yama, yeni ajan ve Gece Pazarı ile dopdolu bir Nisan ayı Valorant oyuncularını bekliyor.

 

Valorant'a Türk Ajan mı Geliyor?
 

Valorant Nisan 2022 Gece Pazarı hakkında paylaşacaklarımız bu kadardı. Valorant Gece Pazarından maksimum faydalanmak için VP’lerinizi şimdiden almayı unutmayın. Bunun gibi içeriklere ve güncel oyun haberlerine anında ulaşmak için PlaySultan’ı takipte kalmayı unutmayın.


 

  • E. Tarihi : 28.03.2022 12:42
  • Okunma : 3.523